320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      Vau kui vajalik link ikka, no ausõna!!

      Kommentaar


        ma vist ei näinud unes seda, et kanal 12 näitab 1. august atletico madrid-napoli ja bayern-pool pela ja ilmselt tervet turniiri siis?

        Kommentaar


          Algselt postitas NEY Vaata postitust
          Vau kui vajalik link ikka, no ausõna!!
          Vahi kus idud jah, ja veel kodukale julgenud sellise klipi üles ajada ...

          See uus oranž kuub on ikka päris sex. Oleks 25. aastat noorem, sebiks omalegi
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas NEY Vaata postitust
            Vau kui vajalik link ikka, no ausõna!!
            Andke andeks aga see pole kül kehvema uudisväärtusega, kui keskmine postitus siin foorumis...
            Milleks ilkuda tühja ning enda aega iseenda vihale ajamiseks kulutada?
            See käitumine meenutab neid autojuhte, kes ise "roosaga" ristmikule sõidavad, nähes juba enne, et ristmik on umbes ning siis närviliselt signaalitavad, tühja tõmblevad ja lõpuks nagu segased sõeluvad, et "kaotatud" sekund/kaks tagasi teha... kodus kirudes, et kui närviline see liiklus ikka Tallinnas on...
            Või kui suuremad kiusavad pisemat, sest tal paha hais küljes ja sa ka liitud, paned litaka, sest noh need rohelised ketsid on ka tegelikult nõmedad... ainult selle pärast, et nii on äge.
            Pole kül minu klubi, pole kül minu teema aga selle asemel, et Saverile liiga teha võiksid kõik neli Liverpooli fänni Eestis hoida kokku

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Andke andeks aga see pole kül kehvema uudisväärtusega, kui keskmine postitus siin foorumis...
              Milleks ilkuda tühja ning enda aega iseenda vihale ajamiseks kulutada?
              See käitumine meenutab neid autojuhte, kes ise "roosaga" ristmikule sõidavad, nähes juba enne, et ristmik on umbes ning siis närviliselt signaalitavad, tühja tõmblevad ja lõpuks nagu segased sõeluvad, et "kaotatud" sekund/kaks tagasi teha... kodus kirudes, et kui närviline see liiklus ikka Tallinnas on...
              Või kui suuremad kiusavad pisemat, sest tal paha hais küljes ja sa ka liitud, paned litaka, sest noh need rohelised ketsid on ka tegelikult nõmedad... ainult selle pärast, et nii on äge.
              Pole kül minu klubi, pole kül minu teema aga selle asemel, et Saverile liiga teha võiksid kõik neli Liverpooli fänni Eestis hoida kokku
              Siis teiste klubide ja spordialade jaoks ei jää ju kedagi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                On siis tõesti vaja hakata juulikuus rääkima kui suurepärases füüsilises seisus Sturr on? Jube jinx pandi nüüd peale...
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kui on plaanis mees rahaks teha siis tulebki kaupa kiita.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Uue ründaja leidmine kusagilt on ääretult ebatõenäoline, seega rahaks tegemist ei usu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ojo saatus sai selgeks juba sellega, et teda Hong Kongi kaasa ei võetud. Nüüd valib Fulhami ja Boro laenu vahel. Üldiselt vist see 25, kes kaasa võeti, ongi see seltskond kellega Klopp uuel hooajal arvestab. Pluss muidugi Mane, Can ja võib-olla Ings.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ojo saatus sai selgeks juba sellega, et teda Hong Kongi kaasa ei võetud. Nüüd valib Fulhami ja Boro laenu vahel.
                        Huvitav miks Rafa loobus, oli ju just tema see, kes Ojo diili alustas.

                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Pluss muidugi Mane, Can ja võib-olla Ings.
                        Pigem Mane ja võib-olla Can. Ings on suure tõenäosusega siiski mängust juba väljas.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Huvitav miks Rafa loobus, oli ju just tema see, kes Ojo diili alustas.



                          Pigem Mane ja võib-olla Can. Ings on suure tõenäosusega siiski mängust juba väljas.
                          Ma ei usu, et Ings väljas on, vanust alles 24 ja rügada tahab. Ilmselt Kloppile silma jäänud, et ei ole alla andnud pärast sellist ebaõnne mis teda tabanud on. Ma loodan vähemalt, et talle antakse Jaanuarini ikka aega.

                          Kommentaar


                            Kevin Stewart läheb Hulli. Eks ole näha, kas teistpidi liikumist ka tuleb.
                            Kevinile palju edu, 'pooli jäämisel polnud ilmselt enam mõtet, aga divaris võib tegijaks saada.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              £8m on muidugi kena kopikas poisi eest saada, aga samas suurt rõõmu küll selle tehingu üle ei tunne.

                              Keita tehinguga on tõenäoliselt selleks aastaks jokk.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Me ostsime vasakkatisja!!!!???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X