320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ikkagi on asi siiski Indiviidides endas ka. Nii kõrges keskkaitses võivad sul mängida Varane ja Rüdiger, kes on ründajatega enamvähem sama kiired ja hästi äkilised. Matip Klavan Gomez Lovren no ei ole ju sobilikud sinna. Peatreeneri kohus on vaadata mängijaid vastavalt oma ideele, aga Kloppi puhul on läinud need ikka väga lahku. Klavan mängib Eesti koondises ju alati enamvähem hästi jah vahest nagu Bosnia vastu tuleb väike viga sisse, aga see on keskkaitsjate puhul tavaline, et vahest apsakas tuleb sisse. Võtmekohaks ongi see, et Eesti või Augsburg mängisid ju väga madala kaitseliiniga ja ilmselge, et Klavan oli seal tasemel. Sama kehtib ka Matipi kohta Schalkes, sest nii palju kui mina Schalke mänge ja vaatasin ja seal Huntelaarid asjad mängisid, siis mängiti ka ikkagi aeglast jalgpalli mitte kaitseliin keskväljal stiilis. Klopp on lihtsalt ostnud mängijad mingite näitajate või isiklike meeldimiste pealt kokku ja siis jookseb asi liiva.

    Alan Varrak ütles peale Kalev Cramo korvpalli mängu, et isetsejat on meeskonda vaja, kes oskab palliga mängida ja hakkab tegema, et suvalisele mehele ei saa anda palli kätte ja ütle, et hakka nüüd sina panema. Sama on jalgpallis kaitseliiniga sa ei saa võtta varem terve elu teistsugust mängu mänginud kaitsemeest ja öelda, et sa tuled nüüd enda trahvikasti juurest ära ja hakkad nüüd keskväljal olema. Ferguson ütles ju enda raamatuski, et meeskonna kõige tähtsam alustala on kaitseliin ja eriti keskkaitse nii, et keegi võiks Kloppile ühe Fergusoni loo saata.

    Mamadou Sakho, kes ehk oleks olnud kõige sobivam üldse sellega oskas ka Klopp tülli minna.

    Tegu on väga tugevalt Kloppi ebapädevusega kaitses ja ta võiks reaalselt tuua kuskilt endale ehk mõne korraliku Defence Coachi meeskonda, kes hakkaks midagi muutma.
    Jah, mängijad on surutud keskkonda, kus nad ei tunne ennast kindlalt. Sellepärast ma ka olen öelnud, et kolime tagasi kaitsesse.

    Meile löödavad väravad küll aga on väga harva seotud kaitsja vähese kiirusega. Väravad on seotud valede otsustega (s.h liikumised). Skeem on iseenesest lihtne: värav <- eksimus <- vale liikumine <- vale otsus <- ebakindlus <- ebakindel keskkond <- trenna, klubi, omanikud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Pane Vertongen või Toby üksi meite kaitseliini ja mäng oleks samasugune. Ning keegi ei mahuks isegi Crystal Palacei satsi. Ehk tegemist on võistkondliku murega. Eksib lõpuks indiviid, kuid need eksimused on juba sellised, et nende kohta ei saa isegi enam öelda “Morenolikud”.
      Ma küll teist poolaega ei näinud, kuid esimese poolaja ja senise hooaja vast parim kaitsja ongi meil Moreno... ja tema on meil see lapsik alati olnud.
      Kas oleks, ma küsiks? Ma ei usu, et nii hull.
      Ma pole nii lolle vigu kui eile Lovren tegi küll kunagi näinud näiteks Tobylt. Julgeksin öelda küll, et nii palju s*tta ei raiuks ta ka selles Pooli kaitseliinis.

      Aga fair. Kui ütled, et ühe toomine ei aita, siis tooge kaks. Raha on ju ometi.
      Ja ma täiesti saan aru sellest pointist, et kaitsvat keskpoolikut on Poolile juurde vaja ning see muudaks ka mulje praegustest kaitsjatest paremaks. Aga siiski isegi kui keskpoolik piisavalt tuge ei paku, siis usun et täpselt identsetes olukordades võidaks Alderweireld suurema % duellidest kui Lovren. Või Matip. Või Klavan. Või Gomez. Kas Sa ei nõustu sellega?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Kas oleks, ma küsiks? Ma ei usu, et nii hull.
        Ma pole nii lolle vigu kui eile Lovren tegi küll kunagi näinud näiteks Tobylt. Julgeksin öelda küll, et nii palju s*tta ei raiuks ta ka selles Pooli kaitseliinis.

        Aga fair. Kui ütled, et ühe toomine ei aita, siis tooge kaks. Raha on ju ometi.
        Ja ma täiesti saan aru sellest pointist, et kaitsvat keskpoolikut on Poolile juurde vaja ning see muudaks ka mulje praegustest kaitsjatest paremaks. Aga siiski isegi kui keskpoolik piisavalt tuge ei paku, siis usun et täpselt identsetes olukordades võidaks Alderweireld suurema % duellidest kui Lovren. Või Matip. Või Klavan. Või Gomez. Kas Sa ei nõustu sellega?
        Kas Toby mängib ka ilma keskvälja julgestuseta pmst? Pocc kasutab ju pigem üsna kompaktset asetust, kus pole kaks üksikut keskkaitsjat kahe ründaja vastu, vaid seal on igasugu Dembeled, Dierid ja muud klemmid ees abiks. Kui Pool ostaks ühe Dieri ette kaitseliini turvama, siis Lovren teeks ka mingi 2x vähem vigu, ütleb Nostradannar.

        Kommentaar


          Mina olen nõus, keskkaitsjad eesotsas lovreniga eksivad liiga tihti indivudaalselt. See ei ole ju süsteemi viga, et ta 2x pallist mööda hyppas.
          Samasugune pirukaoht on moreno ka.

          Matip saab enamvähem hakkama veel.

          Talvel tahaks vähemalt ühte tippkeskkaitsjat tiimi. Suvel loodetavasti can tõmbab nahhui ja keita lapib poolkaitse ära.

          Kommentaar


            Viimased kaks väravat tuli ju olukordades kus iga Spursi mängija kohta oli 3 Liverpooli venda lähiümbruses.
            Ja Lovreni pasa oleks suutnud teised kaitsjad ära lappida kui vaid natukenegi oleks pingutatud. Siit ei tulnud mingisuguseid üks ühele olukordi.

            Ja Mignolet on jätkuvalt puit.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kas Toby mängib ka ilma keskvälja julgestuseta pmst? Pocc kasutab ju pigem üsna kompaktset asetust, kus pole kaks üksikut keskkaitsjat kahe ründaja vastu, vaid seal on igasugu Dembeled, Dierid ja muud klemmid ees abiks. Kui Pool ostaks ühe Dieri ette kaitseliini turvama, siis Lovren teeks ka mingi 2x vähem vigu, ütleb Nostradannar.
              Ei mängi üldiselt.
              Aga ka Pochi pressiga tuleb ette, et on keerulises olukorras ja on keskväljast läbi murtud. Ja siis peab ikkagi 1 vs 1 mängima ründajaga. Nii sitasti seni pole mänginud. Minu meelest üsna lihtne aru saada.

              Aga võib spinnida ka teistpidi - kas keegi oleks nõus väitega, et kui tõsta Lovren kas Alderweireldi või Vertongheni asemele siis ei muutuks Tottenhami kaitseliin nõrgemaks?

              P.S aga veider, et kui Lovren eile individuaalselt hea mängu tegi, et Klopp ta siis pärast pooltundi välja võttis. Loen siit ikka ja jälle, et "ei ole midagi teha", "mänguplaan on selline" jne. Miks ta siis oma "mänguplaaniga" jätkata ei tahtnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kas oleks, ma küsiks? Ma ei usu, et nii hull.
                Ma pole nii lolle vigu kui eile Lovren tegi küll kunagi näinud näiteks Tobylt. Julgeksin öelda küll, et nii palju s*tta ei raiuks ta ka selles Pooli kaitseliinis.

                Aga fair. Kui ütled, et ühe toomine ei aita, siis tooge kaks. Raha on ju ometi.
                Ja ma täiesti saan aru sellest pointist, et kaitsvat keskpoolikut on Poolile juurde vaja ning see muudaks ka mulje praegustest kaitsjatest paremaks. Aga siiski isegi kui keskpoolik piisavalt tuge ei paku, siis usun et täpselt identsetes olukordades võidaks Alderweireld suurema % duellidest kui Lovren. Või Matip. Või Klavan. Või Gomez. Kas Sa ei nõustu sellega?
                Lihtsalt ja lühidalt - keskkond on meil putsis ja see teeb ka kõige paremast mängijast saamatu tegelase Kõige suurem mure.

                Seda ma olen ka siin kirjutanud, et meid suudaks päästa, kas kokkumänginud keskkaitse paar või siis a la Roy Keane - kui indiviididele keskenduda.

                Iseenesest näen kahte lahendust: uus, uued mängijad kaitsesse või kaitsesse tõmbumine. Esimene variant on raskesti teostatav (tribüünilt vaadates on vaja mängija isiksust hinnata... väga raske täppi panna, kuidas mängija uues keskkonnas siiski saab hakkama) ning kulukas. Teine variant... ei meeldi vaatajatele, televisioonile ning vast ka ründava loomuga mängijatele, sest muudab mängu igavaks, tuimaks, vaimselt raskeks. Samas... nõrk vaim on see, mis meile nõka-nõka teeb.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Hetkel tuleb seda heavy metal footballi vähe tagasi tõmmata. See kaheksakesi ründesse jooksmise asemel võiks jäägu kasvõi 4 mängjat taha, et krt ei saaks neid ohtlike võimalusi nii palju. Hea küll, me ei löö siis 30 korda mängus peale, aga keda huvitab see kui palju me lööme kui need nkn sisse ei lähe. Mängid tasakaalukamalt, kaitse saab vähe enesekindlust ja ka ründajat julgevad siis vähe enesekindlamalt mängida. Praegu iga krdi võimalus mis vastased saavad, pole mingid poolvõimalused, vaid pigem sellised kindlad võimalused mis ka kohe ära kasutatakse. Rünnakule 8 mängja kaasamine absurd.

                  See. et meil krt Emre Canid, Ginid, Hendersonid ja muud loomad kastis on rünnakute ajal, tekitabki vastastele need võimalused.

                  Kommentaar


                    Eile olime me 0:2 taga enne kui üldse mingit jalgpalli mängima hakkasime. Aga põhijoontes olen nõus, et mängu ülesehitus on liiga ründav. Kes aga ootab kogu kaitseliini, väravavahi kui keskpoolikute kiiret väljavahetamist, pettub. Seda ei tule. 'pooli skaudid pole piisaval tasemel, Kloppi ennast on alati rohkem ründeliin huvitanud ja omanikud ettevaatlikud. Samas oleks Klopp soovi korral suutnud kahtlemata kaitsetäiendused omanikele maha müüa kui Oxlade'i hankimise sellise megasumma eest suutis.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      individuaalid
                      Siin ma olen Rainise üsna retoorilise küsimisega päri. Et kamoon, vaadake kordusest neid eilseid pläkke uuesti. On ühte ja teist: taktikaliselt gung-ho peale minek on põhjustanud paljusid väravaid (näide: Newcastle ainus võimalus=ainus värav). Aga teisalt põhjustavad väravaid palju frustreerivamalt individuaalsed vead, mida ma juba nimetaks lollusteks, sest näib et mingid isendid lihtsalt ei suuda neist õppida (näide: pmtst kõik eilsed väravad meile) Et ses mõttes, Boob, sa räägid nati endale vastu, kui ütled, et üldine atmosfäär, taktika, misiganes, aga lahenduseks pakud kaks uut keskkaitset.

                      Klopp on alati seda filosoofiat ajanud, et ta kõigepealt tahab töötada meestega, kes olemas on. Eile alustas tagumises viisikus 5st 4 Rodgersi ostu. Jah, Klopp suutis isegi Lovreni ja sel hooajal Moreno mängima panna ning isegi Migsi tegutsemisvõime mingi maani taastada. Aga eesotsas Lovreni ja Mignoletga on meil lihtsalt meeskonnas kaasreisijad, keda peab tassima ja kes näitavad mitte mängust mängu, vaid juba aastast aastasse, et nad võivad teha ühe sammu edasi, aga alati järgneb kaks sammu tagasi. Ühesõnaga lootusetu keiss, nad lihtsalt jäävad oma vigu tegema = ei ole pikaaegsed lahendused.

                      Sestap loodan siiralt, et Klopp ei ole enam nii nice-man-manager ja hakkab julmalt saamatuid välja jätma. Muidu, tänapäevases jalgpalli olustikus, maksavad need mängijad talle töö ja tervele klubile raisatud potentsiaali. Gomezt näiteks nähti ju tuleviku keskkaitsjana ja ega ta tee nii palju vigu kui Lovren, miks mitte proovida. Karius peaks olema tulevik, ta vähemalt areneks edasi väravas, või annaks lootust, Migs on ennast "tõestanud" minu jaoks juba sitaauguni.
                      Praegu paraku oleks riskantne hakati niimoodi asendama, sest Clyne on vigane, samuti keskelt Lallana (ja ründest Mane, kuigi valukoht kesk ja kaitse). Niisiis oleme jälle raskes olukorras, kus mingite lollide vigade pärast on terve meeskonna enesekindlus läinud ja vigastused ka sellele kaasa ei aita (enesekindlus, endiselt, on kõige olulisem). Nüüd oleks vaja jaanuarini kuidagi ohjades asjad hoida, et täiesti top4 arvestusest välja ei kuku ja ka CL-ist katastroofi ei tuleks. Siis peab leidma mingi kalli lahenduse paraku, hooaja päästmiseks.

                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      'pooli skaudid pole piisaval tasemel, Kloppi ennast on alati rohkem ründeliin huvitanud ja omanikud ettevaatlikud.
                      See on iseenesest hea kokkuvõte sellest, miks klubi ehk seda viimast, agressiivset lüket ei tee, et olla päris heitluses. Omanikud on leidnud mõneti enda mõtlemise jaoks ideaalse manageri, kel meeldib mehi ise arendada (loe: kallimaks müügiartikliks muuta) ning kelle alt on oodata mingit imet suuremini kulutavate vastaste vastu. Klopp ise ei taha lihtsalt ostmise pärast kedagi osta - millega ma olen nõus - kuid tänapäeval nii idealistlikult ei saa sättida - tuleb agressiivselt omale vahel ära tuua see, keda tahad või isegi vajad. (mitte et see siinolevaid kiiremaid muresid puudutaks, aga ääremärkusena mainin, et kuskil tõi keegi välja peale seda suve, et FSG net spend kogu nende siinolekuaja vältel on olnud miski 30 milli)

                      Mängu juurde tagasi tulles, Spurs näitas, kuidas aga annab selliseid imesid teha ja rikkamatega konkureerida. Poch täpsemalt näitas. (olen seda tati kõvastumiseni korranud, aga ma kiristasin hambaid, kui nad Sotonist Pochi endale said, kõige parem saak Southamptonisburyst, vaieldamatult). Poch on küll aasta ees Spursis, kuid ta on teinud eeskujuliku man-managementi, taktikalist paindlikkust (mis on tal arenenud Spursis olles märgatavalt) ja muidugi õigeid valikuid mängijate suhtes. Eile oli tema taktika täiesti märki, samas kui me läksime sama mentaliteediga neile vastu, nagu oleks eelmine hooaeg (mil see veel töötas). Ja samas ei pidanud Spurs isegi väga vaeva nägema oma väravatega, sest... loe ülevalt.
                      Ennist paistis Spursil tulevik helge, see hooaeg hakkavad näitama, et see hakkab teostuma. Soovin edu premmis mänchesteride-chelside vastu ja CL-is ka jõudu madriidide vastu. Natukenegi vaheldust.

                      ja palun, kurat võtaks, lõpetage saveri postituste tsiteerimine ja talle tähele panemine. lootsin et see oli bänn, aga tont oli vist lihtsalt arvutikeelu saanud
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Siin ma olen Rainise üsna retoorilise küsimisega päri. Et kamoon, vaadake kordusest neid eilseid pläkke uuesti. On ühte ja teist: taktikaliselt gung-ho peale minek on põhjustanud paljusid väravaid (näide: Newcastle ainus võimalus=ainus värav). Aga teisalt põhjustavad väravaid palju frustreerivamalt individuaalsed vead, mida ma juba nimetaks lollusteks, sest näib et mingid isendid lihtsalt ei suuda neist õppida (näide: pmtst kõik eilsed väravad meile) Et ses mõttes, Boob, sa räägid nati endale vastu, kui ütled, et üldine atmosfäär, taktika, misiganes, aga lahenduseks pakud kaks uut keskkaitset.
                        Väravad, neile eelnevad eksimused on suuresti tingitud sellest, et mängijad on ebakindlad. Seda ma väidan. Oma väitel tuginen sellele, et pallist mööda hüppamine, löömine ja kommunikatsiooni puudumine, uitamine ning sellest tulenev oleks piinlik isegi B-klassi satsile. Siin on ande, oskuste peale näpuga näitamine juba kaadrist väljas.

                        Jah, ma arvan, et (toimiv) keskkaitse paar ennekõike aitaks antud mure lahendada. Üks (!) võimalustest. Sest ideaalis, mannavahtu süües ja roosasid susse kandes, peaks kaks pead suutma kaost kontrollida ning tõenäosus sinna uppuda väiksem. Pealegi, nagu siin ennist mainiti, siis keskkaitsja(d) on mansa tähtsaimad mängijad (olgugi, et nad kuldseid palle ei võida)... väravavaht on muidugi ka, kuid kk on siiski selgroog.
                        Ma tean paari kk paari, kuid selle jaoks on vaja paar Coutinhot maha müüa ning kuidagi inimestele rahata selgeks teha, et meil on neid vaja ja neil saab siin väga hea olema... pole reaalne. Kõige reaalsem olnuks tuua Matipi vana paariline. See oli küll möödalaskmine... ehk veel õnnestub tuua

                        Teine (!) ja reaalsem võimalus on kaitses istuda ja tasapisi ensekindlust taastada ning põhitõdesid lihvida.

                        Muidugi kolmas variant on gaas põhjas edasi liikuda... loota parimat (s.t CLi kohta, mis on reaalne) ning vahepeal keskenduda probleemi allikale... see võib mõistagi olla hoopis midagi muud Ma edastan kõigest enda nägemust.

                        Kõike seda kirjutades tuleb mu suule irve, kuna mõte läheb tahest tahtmata Moreno peale - kõik pole veel kadunud!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kõike seda kirjutades tuleb mu suule irve, kuna mõte läheb tahest tahtmata Moreno peale - kõik pole veel kadunud!
                          Haha jah, samas kriibib tunne, et varsti on ka tema kord tagasi defaulti minna ja midagi superlolli teha. Kuigi tõesti, on uskumatult end seni hooaja stabiilsemaks kaitsjaks siin mänginud ja oli ka eilsest ainus koos Salahiga, kes ei pea enda esituse pärast pead norgu laskma.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            ja palun, kurat võtaks, lõpetage saveri postituste tsiteerimine ja talle tähele panemine. lootsin et see oli bänn, aga tont oli vist lihtsalt arvutikeelu saanud
                            Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                            Saverile veel nii palju, et ega siin foorumis ongi mingid vanad õllekõhtudega peerud koos, kes peavad ennast ekspertideks ning mingi 2015. aastal liitunud konna arvamus pole nende arvates üldse oluline. Tegu on nii-öelda "vanadekodu sündroomiga", kus nendest samadest peerudest on tekkinud vanurite gäng ning igat uut tulijat vaadatakse halvustava pilguga.
                            Tõsi, nii ta paraku on. Aga samas see ei kehti ainult selle foorumi kohta, vaid kõigi. Eestlased ...

                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Klopp suutis isegi Lovreni ja sel hooajal Moreno mängima panna ning isegi Migsi tegutsemisvõime mingi maani taastada. Aga eesotsas Lovreni ja Mignoletga on meil lihtsalt meeskonnas kaasreisijad, keda peab tassima ja kes näitavad mitte mängust mängu, vaid juba aastast aastasse, et nad võivad teha ühe sammu edasi, aga alati järgneb kaks sammu tagasi. Ühesõnaga lootusetu keiss, nad lihtsalt jäävad oma vigu tegema = ei ole pikaaegsed lahendused.
                            Kogu su jutt on nii kuradi seosetu, et seda on lausa võimatu kommenteerida. Antud lõik aga võiks lausa aasta tiitlile pretenteerida.
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              pull on see, et pärast koslepit kuulutati Liverpooli man of the matchiks Salah. Päris põnev, et isegi sihukesest luttisaamisest osatakse leida keegi, kes tiimi parim on

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Tõsi, nii ta paraku on. Aga samas see ei kehti ainult selle foorumi kohta, vaid kõigi. Eestlased ...
                                Kuradi natsid raisk!

                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                pull on see, et pärast koslepit kuulutati Liverpooli man of the matchiks Salah. Päris põnev, et isegi sihukesest luttisaamisest osatakse leida keegi, kes tiimi parim on
                                Raisk kuidas nad julgevad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X