320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Henderson, van Dijk ja Moreno osalesid kõik täna meeskonnatrennis.
    Ja Echo väitel ei laenata Ben Woodburni siiski jaanuaris kusagile - jääb varumeheks edasi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Flanagan jäi arusaamatul kombel vallandamata, kuigi mõisteti kohtus naisepeksus süüdi. Echo väitel ta 'pooli eest siiski enam ei mängi ja ilmselt lahkub suvel kusagile madalamatesse liigadesse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ära hakka.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma ei saa aru miks Wardi praegu põhimeeskonna juurde ei kaasata? Neist kahest ta ikka hullem olla ei saa.

          Kommentaar


            See Goretzka Bayerni ennustus oli vist üks lihtsamaid minu elus.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              See Goretzka Bayerni ennustus oli vist üks lihtsamaid minu elus.
              Saksa klubides mängivate meestega on kõigiga nii, et saadaval ainult siis kui Bayern ei taha.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Karius on nüüd ametlikult esikinnas ja uute mängijate hankimine jaanuaris ebatõenäoline.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Saksa klubides mängivate meestega on kõigiga nii, et saadaval ainult siis kui Bayern ei taha.
                  Päris nii ka see pole.
                  Tahtsime (Bayern) Vidali, siis kui ta Leverkusenis oli aga erinevatel põhjustel liitus ta Juventusega, siis tahtsime KDB'd, jõudsime mängijaga kokkuleppel aga Wolfsburg parseldas ta Citysse jne.

                  Aastatega olen õppinud Bayerni strateegiat meedias hästi tundma ja kuigi Goretzkaga oli tõesti juba suvel suusõnaline kokkulepe olemas, siis kõik viitab sellele, et noor sakslane vähemalt korraks kaalus ka liitumist Liverpooliga/Kloppiga.
                  Muidu poleks mitmed tema endised treenerid ja/või praegused koondislased, kes kõik kuidagigi Bayerniga seotud viimastel nädalatel nii palju sõna võtnud, et Leon sobib Bayernisse jne.
                  Tegemist oli väga teadliku "kampaaniaga", mõjutamaks mängijat, et vältida sarnast olukorda nagu oli KDBga.

                  Kommentaar


                    minni ja kariuse heiteritele, http://www.skysports.com/football/ne...r-stats-reveal
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Grujic mängis täna Cardiffi eest 78 minutit ja tegi väga korraliku partii.
                        Temast võib veel asja saada kuna potensiaal on tohutu.
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Algselt postitas the Kop Vaata postitust
                          Grujic mängis täna Cardiffi eest 78 minutit ja tegi väga korraliku partii.
                          Temast võib veel asja saada kuna potensiaal on tohutu.
                          Oh plzzzz

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Oh plzzzz
                            Ma ei ütlegi, et ta mingi world beater oleks kuid kui vaadata kes sealt noortest mingite "eeldustega" on siis üks võiks olla tema. On näha, et Klopp hindab ka. Laenudiil on siis selline, et Cardiffil kokku 19 mängu pidada ning lepingus klausel, et Grujic mängib neid vähemalt (14!). Ei saadetud niisama ära nagu näha.
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Kirjutan varakult juba ette ära. Ei ole kindel kas enam sisse saan täna.
                              Swansea võõrsil... 3punkti on väga vajalikud! Kui mängitakse nii nagu City vastu. Ox oluline lüli jälle ning VVD!!
                              Y.N.W.A
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X