320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    meeldiv touch, et Mane on särgita Macca kohal, kui Macca oli originaalis ainus ilma sussideta
    ★★★★★★

    Kommentaar


      This season and into December:
      Salah 18
      Firmino 12
      Coutinho 9
      Mane 7
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Kummaline koosseis.Kahtlustan,et kuna lähimad konkurendid kaotasid/kaotamas punkte,siis ise ka nagu tavaliselt head tulemust ei tee.Aga eks loodame parimat!

          Kommentaar


            Mane asemel on mingi suvajorss täna väljakul?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mane asemel on mingi suvajorss täna väljakul?
              Peale seda viimast vigastust on koguaeg suht man(n)etu olnud.

              A muide, Lovren on munn

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                A muide, Lovren on munn
                Ah, ära hakka. Überpehme pennal oli.

                Kommentaar


                  Kui selline on penalti, siis peaks neid igas mängus kümme tükki olema. Minge vi**u. Evertonil polnud enne seda ühtegi võimalust, karistusalas polnud enne seda jõudnudki mu meelest
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Jumal tänatud, et ma Liverpooli fänn pole. See on ju friiking frustreeriv, mis väljakul toimub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kui selline on penalti, siis peaks neid igas mängus kümme tükki olema. Minge vi**u. Evertonil polnud enne seda ühtegi võimalust, karistusalas polnud enne seda jõudnudki mu meelest
                      A nahui sa paned kätega keha? Pehme küll, aga ära topi neid käsi sinna ja võidad palli. Ta mängib koguaeg piiri peal nii, et see oli aja küsimus.

                      Ainult nurgalöögi ajal tehakse nii, muidu mitte, pigem hoitakse käed seljataga igaks juhuks.

                      Salah>messi ja nii juhtub kui kõige parema poja välja võtad
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Minge ausõna vittu sellise asjaga. Esimene kord see hooaeg kui pasa ajas keema. Kas see on mingi inglise üleeelmise sajandi jalgpalli romantika soosimine või mis? Mis kuradi penalt see oli? Mehele ei tohi vastu enam minna vist. Täiesti perses. Kibedatel polnud ühtegi võimalust. Faking hell ausõna.
                        Muud midagi valesti ei tehtud, kui see Mane õudne tegutsemine esimese poolaja lõpus, mis oleks kindel 2-0 olnud. Sitad istusid nii madalal et maureen imetleks selle bussi kolmandat korrust. Ja hoof-hoof-hoof. Ja selle jaoks on vaja kinkida ikkagi punkt, sest...?
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Meistritiitli võitjate ja 'poolisuguste vahe seisab selles, et nemad ei tee selliseid ilmseid lollusi nagu meie täna. Allardyce'il polnud mingit muud taktikat kui bussi parkida ja parimat loota. Ometi oli ta punkti väärt, sest meie võime peaga vastu seina joosta on elegantselt täiuslik. Kas poleks olnud lihtsam too paljukiidetud nelik kohe alguses väljakule panna ja asi esimesel poolajal ära otsustada, mitte fännide ja iseenda närve niimoodi seest süüa? Kloppi arvates ilmselt mitte. Õnne siis talle.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kuradi Lovren, suutis jälle ära käkkida. Pehme pennal või mitte, kohtunikule pole vaja anda võimalust otsuse langetamiseks.

                            Kommentaar


                              Ma saan aru, et teine mäng järjest nunnu pennu. Ju me siis oleme päris head.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Evertoni raisad ikka jube pelmeenid. Jalgpalli nad mängida ei oska ja üleüldse nagu väikesed eided seal väljakul. Iga mäng kuskilt karu persest välja võlutud penalti punaste vastu, on tõesti "friiking frustreeriv" see kõik. Väljastpoolt kasti oskab ainult Coutinho üllatada, puudub Gerrardi sugune kahur. Tsenderdused ei vii mitte kuhugi... "It was raining" , FAT SAM on APE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X