320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Khm, mida nad seal väljakul tegid? Näiteks võrreldes esindusmeeskonnaga.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar




      Liikuvat pilti eilsest U21 mängust.

      Kommentaar


        Oh kuram, Coutinho oktoobri lõpuni väljas...

        Kes siis nüüd keskvälja ning rünnakut ühendama hakkab? Alberto proovimine vast ei teeks paha, kuid ei usu, et näeb teda veel EPLi mänge alustamas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Kui ma nüüd ōigesti aru sain, siis sa väidad, et Hendersoni panus meeskonnale oli olematu? Minu arust tegi korraliku esituse, arvestades sellega,et rabas nagu loom.
          eih ,mis olematu,aga palli puhtaks löömised(esimene värav jäi eredalt meelde) ja tsenderdused(möni oli korralik ka) olid küll viletsa vöitu mu meelest no.
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Algselt postitas Makuz Vaata postitust
            Oh kuram, Coutinho oktoobri lõpuni väljas...

            Kes siis nüüd keskvälja ning rünnakut ühendama hakkab? Alberto proovimine vast ei teeks paha, kuid ei usu, et näeb teda veel EPLi mänge alustamas.
            Steve G/Henderson/Allen vs Saints. Ja edasi tundub, et Luis Suarez 10 peal.
            4-3-3 võiks ka mängida muidugi, aga vaevalt, et see juhtub.

            Moses/Sterling Sturridge Suarez
            Gerrard Henderson/Allen
            Lucas

            Kommentaar


              Algselt postitas reed Vaata postitust
              eih ,mis olematu,aga palli puhtaks löömised(esimene värav jäi eredalt meelde) ja tsenderdused(möni oli korralik ka) olid küll viletsa vöitu mu meelest no.
              Esimese värava puhul tuleb ennekõike näidata näpuga kapteni peale. Pigem oli terve mäng Henderson see, kes paikas Wisdomi ja SG vajakajäämisi.

              e: leidsin esimese värava kohta mingi kusise video ka - vaata, mida teeb kapten...



              Sky stuudios arvas Carra, et suurim patuoinas oli Sakho, kes mängis "ebaõnnestunult" palli peaga. Ma pigem ütleks, et ta mängis just väga hästi peaga (iseasi, kas ta nüüd teadis, et omad vennad on vajalikus kohas), sest hoidis ära nurgalöögi.
              Siinkohal tuleb välja vana- ja uuskool. Ennemuiste kästi pall tuimalt puhtaks lüüa. Täna pead palli enda meeskonda jätma.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Seda ma kartsin, et Coutinhot ootab pikem puhkus. Valimatu sõim serbohorvaadi keeles.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Alarmeerivalt kiirelt on hakand need vigastused kuhjuma nii vara hooaja algul. Vähemalt on seekord rohkem asendust võtta uue liha näol. Kuidagi peab nüüd manajer keskvälja ringi vangerdama, sest valikut seal ikkagi on. Kuid parem äär on Johnsoni puududes murekoht. Wisdom on veel toores ja kes teab millal ja kas üldse Kellyt tagasi saab - see oli ikka drastiline eemalolek.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Coutinhot vähegi arvestataval tasemel asendada suudab ehk Suarez. Kedagi teist pähe ei tule kui mõelda mängijale, kellel oleks tõesti hea söödusilm. Albertot olen liiga vähe näinud, et omada tema kohta kindlat arvamust.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Minuarust võiks Sterling üritada Coutinho kohta mängida. Allen tõenäoline platsilesaaja ja Gerrard võib siis proovida rünnakute ülesehitamist oma õlule võtta ning Allen allpool. Albertot võiks ka vahetusest kindlasti proovida nüüd.

                      Kommentaar


                        Fantast tükk legendist, kellele spotlight kunagi ei langenud. Väärt tunnustamine.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Minuarust võiks Sterling üritada Coutinho kohta mängida. Allen tõenäoline platsilesaaja ja Gerrard võib siis proovida rünnakute ülesehitamist oma õlule võtta ning Allen allpool. Albertot võiks ka vahetusest kindlasti proovida nüüd.
                          Pigem võiks olla nii, et Henderson mängib Coutinho asemel ja Sterling või Aspas äärele.
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Kes veel ei tea, siis meile hiljuti raskusi valmistanud ja hästimängivad luiged tegid Valenciale Euroopa liigas 3-0 kotid. VÕÕRSIL.

                            Kommentaar


                              Sterling mõisteti kohtus õigeks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Kes veel ei tea, siis meile hiljuti raskusi valmistanud ja hästimängivad luiged tegid Valenciale Euroopa liigas 3-0 kotid. VÕÕRSIL.
                                Kui Sa veel ei tea, siis Valencia sai kohe mängu alguses punase kaardi. Ilmselt oleks Luiged kotti saand 3-0 muidu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X