320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Täiesti kurvaks teeb see karistuslöökide kaitsmine, no ei saa korda. Seekord siis lasi Cissokho kala läbi.

    Esimene poolaeg tuli mänguliselt kohe maha kanda. Moses andis liialt palju palli ära väga lihtsates olukordades, ei sobi ta sinna ründajate alla tegutsema. Gerrard-Hendersoni keskväli kõlbab Palace'i vastu kodus, aga mitte meeskonna vastu, kes mängib 3 tugevat poolkaitset.

    Lõpuks ei saa mingisuguseid vabandusi olla, et 10 mehe vastu ära ei suudetud suruda.
    Standardite kallal vist pole see hooaeg tõesti tööd tehtud. Nõus Mosese kohapealt, ta on ikka keskel hädas, eriti kui vastane pargib. Peaks teda kasutama puhta äärena.
    Kuid Gerrard-Henderson on seal keskel ok küll. Viimase kahe mängu põhjal täiesti võrreldav või isegi kohati parem kui hooaja alguse Gerrard-Lucas, kuna Hendol on mingi lõpmatu stamina varu. Eile töötasidki Hendo ja Skrtel kõige rohkem, teisi lihtsalt väga ei kottind, või oli mingi koondisemängude järgne kass peal.
    Sellise stsenaariumi korral, kui välja pandud 11 ei tooda, pole veel Brendanil ka kahjuks plaan-B'd. Pole ka pingilt võtta sellist mängumuutjat, a la Benayoun Beniteze ajal.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Kommentaar


        Moses tõesti kahjuks Coutinho ei ole. Mängu vaadates tundus, et Sterling tulnuks 1:2 seisus tema asemele tuua, aga pole kindel, et seegi aidanuks. Tuleb tunnistada, et Newcastle liikus kaitses väga hästi ja võttis meilt kollektiivselt liikumisruumi ära. Saanuks meie mehed veidigi kaugemalt väravale pihta, oleksime ikkagi võinud võita.
        WBA vastu tooks siiski hea meelega Aggeri ja Enrique kaitsesse tagasi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Standardite kallal vist pole see hooaeg tõesti tööd tehtud.
          Mis mõttes see hooaeg? Suutmatus standardeid oma kastis kaitsta (ja tegelikult ka oma standardeid normaalselt realiseerida) on kestnud juba nii mõnigi hooaeg. See oli vist millalgi Kenny ajal kui me suutsime endale 8-9 mängu järjest väravaid sisse imeda ainult standardi praakidest (kirjutasin vist mingi postitusse kah paar rida selle kohta siis). Aga kokkuvõttes mängisime ise oma võimalused maha. Cabaye löök oli super, aga selle oleks pidanud Mignolet ära võtma. Ja ründes jäi midagi puudu, et see kaitse lahti harutada. Korralikult lahti harutada.

          Aga 1 punkt on parem kui 0. Seega madistame edasi!

          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Andre Wisdomil näikse avanevat laenuvõimalus Derby'sse. Hea uudis: pingil istumine tema vanuses enam ei kõlba.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kes on mingi aeg Liverpoolis käinud ehk oskab aidata. Kuidas on kõige parem Liverpooli jõuda? Otselende sinna Tallinnast ei ole nagu aru olen saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kes on mingi aeg Liverpoolis käinud ehk oskab aidata. Kuidas on kõige parem Liverpooli jõuda? Otselende sinna Tallinnast ei ole nagu aru olen saanud.
                  Kõige lihtsam on lennata Manchesteri ja sealt võtta takso või ühistransport, linnad on suht lähedal teineteisele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Kes on mingi aeg Liverpoolis käinud ehk oskab aidata. Kuidas on kõige parem Liverpooli jõuda? Otselende sinna Tallinnast ei ole nagu aru olen saanud.
                    Kõige mõistlikum hetkel on Tallinn-Manchester ja sealt rongiga. Ise lähen detsembris, kuid selleks ajaks on Tallinn-Manchester lõpetatud ning tuleb minna Riia-Manchester ja sealt rongiga.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Tallinn-Manchester tuleb üldse mingi aeg tagasi või peab ka arvestama Riia-Manchester liikumisega? Endal plaan veebruaris liikuda sinna.

                      Ja kas lähed mängu vaatama? Kui jah siis kas sul on member olemas või ostad mingi "teenuspakkuja/piletimüüja" kaudu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Tallinn-Manchester tuleb üldse mingi aeg tagasi või peab ka arvestama Riia-Manchester liikumisega? Endal plaan veebruaris liikuda sinna.

                        Ja kas lähed mängu vaatama? Kui jah siis kas sul on member olemas või ostad mingi "teenuspakkuja/piletimüüja" kaudu.
                        Mu teada ei tule tagasi. Kahele mängule lähen ja olen member ning selle kaudu sai ka piletid võetud.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Eks kui suvisele graafikule jälle üle minnakse, siis tuleb. Sai siin septembri alguses käidud ja sinna minnes (reede) oli lennuk välja müüdud, tagasi tulles (esmaspäev) oli mõni üksik vaba koht. Ma muidugi ei tea, millal see suvine graafik neil jõustub.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Tundub, et peab endale ka Liverpooli memberi tegema, et piletit hankida. Akward much

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Tundub, et peab endale ka Liverpooli memberi tegema, et piletit hankida. Akward much
                              Võisiis käi ohtralt selle ühe korra eest pappi edasimüüjatele. Teine asi, kui muidugi ise (või keegi teine) on seal need mõned nädalad enne, saab oma õnne proovida general sale'iga. Kumbagi varianti ei soovita, aga väga lihtsamaks ei lähe kah. Pulli pärast võib proovida ka nt RAWKist ticket exchange'ist küsida, seal vahest liigub ja ei tehta tünga.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                No kurat mai tea, kas ikka on õige trenni kollast värvi pallidega mängida?

                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X