320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Flanagan ja Markovic katki?
    jah .
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Lovren sai ka kohe väravaga maha, meenub üks teine kaitselegend, kes kohe esimeses mängus värava kirja sai.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Parem kui Flanagan & Co. kohe algusest peale julges tõusta ja ette võtta.
        Mulle meeldis.
        Meeldivat oli Manquillo tegutsemises üksjagu. Eriti meeldis, et ta nägi tekkivat vaba ruumi ning moodust sinna sööta. Teisel poolajal oli olukord, kus nad Hendersoniga nõnda kaks vastast pikalt saatsid, kuna need jooksid mõlemad Manquillo peale, kes aga osavalt palli üle kaitsjate söötis ja Henderson sai vabalt palliga edasi toimetada.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Parem kui Flanagan & Co. kohe algusest peale julges tõusta ja ette võtta.
          Mulle meeldis.
          Nononh?!
          Aga eile oli pilt juba mängu moodi. Samas paistis, et Dortmundi poistel polnud erilist mängutuju. Esimese poolaja lõpus nagu üritasid midagi, aga muidu olid väga tagasihoidlikud.
          Uutest poistest avaldas tõsiselt muljet ainult Lovren. Värav oli lihtsalt kirsiks tordil. Manquillo ei eksinud ja jooksis palju seega kah suhteliselt korralik mäng. Can seevastu suutis ennast nähtamatuks teha. Ja mitte esimest korda. Aga anname aega atra seada.

          DS ja PC mädzik töötas. Lisada veel aeglaste kaitsjate hirm Sterling siis selline peaks me ründeliin hetkeseisuga olema.

          Kui me see hooaeg tahame ka kõrgete kohtade peale mängida siis tuleb kohe hooaja alguses hagu hakata andma. Soton, ManCity ja Spurs on head proovikivid.

          Kommentaar




            Lihtsalt liiga ilus.
            Arvan, et Hendo värava puhul jäi isegi äärekohtunik imetlema seda söödumängu, et unustas enda tööülesanded ära.

            Kommentaar




              Tehtud!

              Rumorid: Ilori hooajaks Bordeaux-sse ning Tourest on huvitatud nii Besiktas kui ka Trabzonspor.

              Tundub, et Coates seega jääb, kui just Daggerile kosilast ei leita (mis tundub ebatõenäoline).
              Corner taken quickly...

              Kommentaar




                Guardian, Times, Telegraph, Mirror... liiga palju suitsu Hooajaks ehk polegi halb mõtte kuniks Origi tuleb.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust


                  Guardian, Times, Telegraph, Mirror... liiga palju suitsu Hooajaks ehk polegi halb mõtte kuniks Origi tuleb.
                  On jah liiga palju suitsu, ei oskagi midagi arvata sellest võimalikust üleminekust.

                  Kommentaar


                    Noo kurat mina ei taha seda Eto´od Liverpooli särgis näha....milleks? Kui see oligi see suur nimi, keda kõik fännid ootasid ja lootsid, siis on latt ikka masendavalt madalale lastud. Pärast Venemaa rahahunnikuid pole ta platsil piisavat klassi suutnud näidata...Praeguse seisuga ütlen, et ei soovi teda, aga eks see jutt muutub kohe, kui mees oma esimese värava ära lööb

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanders Vaata postitust
                      Noo kurat mina ei taha seda Eto´od Liverpooli särgis näha....milleks? Kui see oligi see suur nimi, keda kõik fännid ootasid ja lootsid, siis on latt ikka masendavalt madalale lastud. Pärast Venemaa rahahunnikuid pole ta platsil piisavat klassi suutnud näidata...Praeguse seisuga ütlen, et ei soovi teda, aga eks see jutt muutub kohe, kui mees oma esimese värava ära lööb
                      Selles suhtes, kui tuuakse pingile istuma, siis arvan, et üks parimaid variante. Kogemust ja skilli tegelikut on ju. Palk on kõrge, kuid saaks tasuta. Ühe aastane leping kärab kah tegelikult.

                      Kommentaar


                        Eto'o võib visata Balotelliga ühte bussi. Pole vaja neid kahte.

                        Kommentaar


                          Kindlasti mitte!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et poleks üldse hull. Sturridge'i selja taha olekski üht suure mängu kogemusega venda vaja, Lambert päris see paraku pole + Chelseaga on meil enamjaolt hästi läinud transferid varem.

                            Kommentaar


                              Ainuüksi mõte, et etoo Liverpooli, ajab südame pahaks. Loodetavasti seda ei juhtu.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Nagu Tony Barrett juba ütles - Eto'o on üks võimalikest ründajatest, kelle kohta küsiti, midagi tõsisemat veel pole. Eks oli kellelgi seda vaja avalikuks teha - kahtlen tõsiselt, et ostame teise üle 30 aastase ründaja veel.

                                Aga kui praegu juba selliseid variante vaadatakse... oleks võinud Origi eest natuke peale maksta ja kohe ära tuua - pikemas perspektiivis kordi odavam ja mõttekam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X