320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ManUga ei tohiks isegi praeguse vormi juures probleeme tekkida. Juba aastaid on neil küljes see hädine "linna paremuselt teine klubi" silt. Pakun 2-0 Liverpoolile.

    Kommentaar


      Algselt postitas FTorres Vaata postitust
      ManUga ei tohiks isegi praeguse vormi juures probleeme tekkida. Juba aastaid on neil küljes see hädine "linna paremuselt teine klubi" silt. Pakun 2-0 Liverpoolile.
      2012-13 hooaja võitis manchester united liiga. 11 punktiga teise koha ees. just saying
      pakun 6:0 manule
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        2012-13 hooaja võitis manchester united liiga. 11 punktiga teise koha ees. just saying
        pakun 6:0 manule
        Ei tule sealt mingit 6-0.. Pigem selline 2-0, kus LvG saab 60 minutit harrastada seda "mängu lukku keeramist" mida ta rõhutanud juba pikemat aega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
          Selle jutu peale ütleks küll, küll sa oled ikka kõva mees. Jalgpall sellisel tasemel on osalt poliitiline (Sturridge), teisalt ka õnnemäng. Nii lihtne on öelda, et küll on ikka sitad mehed. See jutt ei puuduta ainult sind, vaid päris mitmeid siia teemasse iroonia ja suht tühja vigina postitajat.

          Vaadake korra, kus see klubi oli 3-4 aastat tagasi, mitte ära hala aega, mis oli 30 aastat tagasi.
          Sitad mehed saad sa alles siis väita, kui sa oled faktidega kursis. Sulle esitati 2 fakti, mille summa kokku on 19m Ŗ. Mõlemad olid selle kommitee väga head välja aetud diilid. Lase siis kujutlusvõimel lennata, mis summa saad kokku sellest 19-st ja Balo 16-st. Siis võid mõelda natuke ründajatest, keda klubi võis taga ajada ja mille kohta ilmselt pole päris meie asi tõesti teada. Need sitad mehed leidsid olemasolevate ressursside piires siiski mingi lahenduse, kelle mängujoonisesse sobitamine on hetkel ilmselge probleem. Ja selle tulemusena on Rodgers idioot ja vaja oleks ikka Rafa tagasi tuua.

          Aga põhjused, see on ju mõttetu süvenemine lihtsam on teha "analüüs", mille tulemusena üks nädal peatreener ja kõik klubis tegutsevad on imbetsillid, järgmine nädal jumalad (juhul kui mäng võita). Need samad imbetsillid, suutsid ka staadioni laienduse kätte saada ja töösse lükata, aga see ju on täiesti kõrvaline ja asjasse mittepuutuv osa.

          E: 1. Ei pea sind tühja vigina postitajaks
          2. Ei ole ka 100% veendunud, et Rodgers on võrdluses Rafaga see õige mees toolil istuma.
          Ma osaliselt saan sellest jutust aru, keskmisest osast küll mitte nii väga, aga respekteerin su arvamust. Ainult minu oma on jah veits teistsugune. Keskpärane mäng 'pooli esituses ei ole kunagi olnud minu jaoks vastuvõetav, pole ka praegu. Kui asi on halvasti, tuleb midagi muuta. Rafa tagasitoomist ma tõsimeeli ei pakkunud, see oli üks rumal ja lapsik postitus. Pigem tahaksin näha, et praegune seltskond hakkaks tõsiselt tööle, tekitaks mängujoonise mis toimib ja pigistaks mängijatest parima välja. Et saaks oma lemmikklubi üle taas uhkust tunda. Vähemalt aeg-ajalt.
          Aga kuni on saast, võtan vabaduse seda ka välja öelda.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            2012-13 hooaja võitis manchester united liiga. 11 punktiga teise koha ees. just saying
            pakun 6:0 manule
            Ikka oled oma ajaloos kinni... mis läinud, see läinud. Liiga võit on ManU jaoks sel aastakümnel valgusaastate kaugusel. Paraku on juba nii, et gloryhunterid on enda arvates ühe tiitli tõttu viis aastat järjest tšempionid.

            Kommentaar


              Algselt postitas FTorres Vaata postitust
              Ikka oled oma ajaloos kinni... mis läinud, see läinud. Liiga võit on ManU jaoks sel aastakümnel valgusaastate kaugusel. Paraku on juba nii, et gloryhunterid on enda arvates ühe tiitli tõttu viis aastat järjest tšempionid.
              DDDDDDDDDD natukene vale klubi fännina räägid natukeselt valele klubi fännile sellisest asjast
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                Ikka oled oma ajaloos kinni... mis läinud, see läinud. Liiga võit on ManU jaoks sel aastakümnel valgusaastate kaugusel. Paraku on juba nii, et gloryhunterid on enda arvates ühe tiitli tõttu viis aastat järjest tšempionid.
                Liiga palju lõvikonserve, senjoor.

                Kommentaar


                  Miks ma ei imesta, et enamik ManU aktiivsetest fännidest liitusid aastal 2012 või 2013? #gloryhunterspls

                  Aga tähtsamat infot ka:
                  In the upcoming days, representatives from Roma will meet with the entourage of Liverpool fullback Glen Johnson.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ma osaliselt saan sellest jutust aru, keskmisest osast küll mitte nii väga, aga respekteerin su arvamust. Ainult minu oma on jah veits teistsugune. Keskpärane mäng 'pooli esituses ei ole kunagi olnud minu jaoks vastuvõetav, pole ka praegu. Kui asi on halvasti, tuleb midagi muuta. Rafa tagasitoomist ma tõsimeeli ei pakkunud, see oli üks rumal ja lapsik postitus. Pigem tahaksin näha, et praegune seltskond hakkaks tõsiselt tööle, tekitaks mängujoonise mis toimib ja pigistaks mängijatest parima välja. Et saaks oma lemmikklubi üle taas uhkust tunda. Vähemalt aeg-ajalt.
                    Aga kuni on saast, võtan vabaduse seda ka välja öelda.
                    Karm reaalsus:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                      Miks ma ei imesta, et enamik ManU aktiivsetest fännidest liitusid aastal 2012 või 2013?
                      #gloryhunterspls
                      Jap, tõesti, et registreerida oma toetus oma lemmiklubi vastu, tuleb registreerida soccerneti kasutaja.

                      Ma ei kaitse kuidagi neid, kellega sa vaidled. Suvaline banter. Samas sa kaotad seda vaidlust päris kurvalt, sest sinu poolt eelnevalt öeldut saab rakendada kahjuks Liverpooli peal veelgi paremini.

                      Nii minevik kui olevik on hetkel Liverpoolil kehvem kui ManUl, nii kurb kui see ka pole. Ei ole hetkel positsioon, kus banter oleks kuidagi põhjendatud.

                      Aga vastasseis on alati vihane ja eks ma saan aru ka, kas või üksikute mängudega saate end lohutada, kui tõesti õnnestub!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                        ManUga ei tohiks isegi praeguse vormi juures probleeme tekkida. Juba aastaid on neil küljes see hädine "linna paremuselt teine klubi" silt. Pakun 2-0 Liverpoolile.
                        ManUga pole ju kunagi probleeme olnud - pole eriline mõõdupuu lihtsalt. Proovi saa naisi ja mehi võrrelda. Tänamatu tegevus. Mees ikka seisab enda ja oma perekonna heaolu eest.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                          Miks ma ei imesta, et enamik ManU aktiivsetest fännidest liitusid aastal 2012 või 2013? #gloryhunterspls

                          Aga tähtsamat infot ka:
                          In the upcoming days, representatives from Roma will meet with the entourage of Liverpool fullback Glen Johnson.
                          Kust see Johnsoni info pärineb, ega mõnest Daily Failist?
                          Ja millal Flanagan terveks saab?
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Rodgersi formatsioon töötab ideaalselt siis, kui väljak õnnestub võimalikult pikaks venitada, st. rünnakul erinevate liinide vahele võimalikult palju ruumi jätta. Sel viisil tekibki teatud tsoonides ülekaal, kuna vastased ei jõua tervikuna üle väljaku pressida.
                            Vaatasin ülekannet soomlaste YLE2 pealt ja seal seletati ja analüüsiti sarnast asja. Tegelikult on seda iga mäng näha, et palliga mängija blokeeritakse nii kinni, et ainuke võimalik sööt on tagasi kaitsjatele. Teised mängijad ründes seisavad. Palliga mängija seisab ka. Siin tuleb mängu see Mcn mainitud, kui kehvad meie mängijad tehniliselt on. Sterlingul ja vabandage väga, Johnsonil, on mune et üritada midagi teha. Gleni soorituste vaatamised lõppevad mul tavaliselt faceplamiga, aga noh ta vähemalt üritab eks.
                            Coutinho peaks meil ehk olema see ründe ja keskvälja siduv lüli, sest tal on tehnikat, platsinägemist ja ta on liikuv. Aga kui teised on topised siis on tema rabelemisest vähe tulu. Ja nii ongi.

                            Pühapäeval tahan näha võitlust ja verd, aga mitte munade veeretamist ühest taskust teise.

                            Kommentaar


                              Pikas perspektiivis ilmselt pädev ja faktidele vastav jutt, aga see ei vasta tegelikult küsimusele, miks 'pool sel hooajal nii uskumatult kehvalt mängib. Hetkel peaks probleem olema väravate löömisega, muidu on meeskond piisavalt suur, raha kulutatud omajagu. Kui me mängiksime seda toredat mängu, mida paar-kolm hooaega tagasi, et ehitati ilusasti, pall liikus, aga rünnak lõppes posti või latiga. OK, mulle oleks mõistetav. Suareze ja Sturridge'i puudumise pärast. Juba enne hooaja algust oli selge, et me ei löö kaugeltki niipalju ära. Kuid...kus on eelmise hooaja Henderson praegu? Miks ta kurat võtaks keskvälja ei juhi? Miks Lallana istub otsustavates mängudes pingil? Miks Lovren osutus nii kehvaks, et algkoosseisu ei taha enam mahtuda? Miks ei suudeta kaitsta, ei suudeta sööta, ei suudeta palli töödelda? Need ei ole küsimused, millele saab vastata: aga meil ei ole ju nii palju raha kui Chelseal ja ManCityl.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kas keegi suudab ja tahab võrrelda Dortmundi ja Liverpooli käekäiku käesoleval hooajal?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X