320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Jäin mõtlema, et kui Rodgers tõesti peaks uuel nädalal saabast saama, siis keda asemele tuua? Hetkel meenuvad vaid paar vakantset treenerit, kellel midagi märkimisväärset ette näidata- Ranieri ja Mazzarri (nende sobivust lahata ei oska, nii et paluks mitte näkku lüüa).
    Ranieri ei kõlba kuhugi, isegi mitte Eesti kolmandasse liigasse. Mazzarri oleks huvitav, aga ei usu, et mõistlik ega reaalne kandidaat. Küll aga olen ma üsna kindel, et Rodgers ei saa kinga.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Tony Pulis on vist ka muidu töötu, temaga saate kaitse lukku küll.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Kamoon mehed! Tänane mäng tõi paari aasta taguse nostalgia mõnusalt peale, kus Pool lõi võimalusi ja posti ja latti ja mööda jne ja vastased lõid meile väravaid. Van Gaal täna küll BR i üle ei mänginud. Ütleks, et Rodgersilt hea taktika isegi 1 Pa. Kõrge press ja ei mingit palli kaitses solgutamist. Rünnakule! Ilmselt ta sellega ei arvestanud, et iga Unitedi rünnak väravaga lõppeb. Noh 0-2 kaotusseisus oli ilmselgelt õige lüke mingi paberitega (literary) ründaja platsile panna. Sterling on äge, aga praegu on mehel enesekindlus kadunud, mis ka arusaadav hetke tiimi vormi arvestades. Ei tea kust neid ründajaid niiväga jagatakse, kes selle palli sinna võrku lööksid. Andke BR ile teada, kui te teate, las toob jaanuaris ära. Ma ei saa aru, mis Skrteli vastu on kõigil. Mida ta täna valesti tegi üldse?

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


          Tõenäoliselt foorumi aasta kõige arusaamatum post.
          äge siuke natukese liikuv pilt��
          Arvata oligi ,et sa ei näe ise seost Gabrieliga.Näe,sinu syvaanalyysid on sama sygavad ,kui Mr.Farimil omal ajal!
          No offence btw��
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Impotentne rünne ja tootev kaitse= korralik varretäis põske. Siin selle teise värava puhul võiks natukene vinguda, kui me oleks teadlikult suluseisu üritanud mängida. Aga pigem paistab nii, et meie oma kaitsja kaotas Mata ära. Eks see ole ju raske töö ka sellise suure ala peal jälgida kus vastane asub. Eriti raskeks teeb selle veel see, et see on sinu üks peamisi kohustusi. Rant rant rant kui piinlik on meie kaitset vaadata rant rant rant.

            Kommentaar


              Kõikide väravate puhul oli kaitsemäng lihtsalt lapsik. Säherdust jama on väga raske ainuüksi juba mõista - professionaalid?

              Eelnevate mängudega võrreldes oli üldpilt parem (palli liigutamise käigus suudeti korduvalt vastaste väravat ohustada). Kuid järgmises mängus on tõenäoliselt langust oodata, sest mängu tähtsus ning vastaste kaitseliin aitas teravusele kaasa.

              Ainukene arusaamatu lüke algrivistuses oli minu jaoks Alleni mängitamine ja seda veel lõpuni. Ma saan aru küll, et Jõulud ja puha ning päkapikkudesse vaja uskuda, kuid... ärka üles Brendan! Nagu mingi viirus oleks BRis.

              Vastastest kiidetakse arusaadavalt väravavahti, kuid mainiks veel ära Carricku efektiivse toimetamise ning RVP töötahte, mida oli kurb vaadata.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Pole päris ekspert aga suvise akna jooksul ei nõrgenenud Liverpooli koosseis ju üleminekute arvelt vist kuidagi, pigem hoopis paranes potensiaalsete hittmeeste soetamisega( Balotilli, Lallana ).Eelmise aastaga võrreldes on aga iga indiviidi mänguoskustes toimunud drastiline allakäik, Mignolet on pingil, Gerrard enda vari ja Sterling tundub eilse põhjal League One tasemel hädapätakas. Balo statistika polegi imekspandav, kui eile teda jälgitud sai, mees mängib nagu 30 % peal mis arvestades härra tujukust täitsa võimalik. Ons Rodgersi kõige suuremaks möödalaskmiseks ehk psühholoogiline pool? Paistab nagu kevadine tiitlikaotus on iga mehe hinge jätnud ravimatu haava ja käega löömise meeleolu matnud enda alla ka raudseimad figuurid? Jõulud on vallandamiste aeg...
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Bournemouth'ile kaotame, siis tuleb küll Brendanile säkkk

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Bournemouth'ile kaotame, siis tuleb küll Brendanile säkkk
                    Ma loodaks ikka et lastaks kogu hooaeg ära olla, väga lamp on poole hooaja pealt säkkima hakata.
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Eelmine kohtumine - oleks ManU väravas Mignolet olnud, oleksime vähemalt 2, vb isegi 3, sisse löönud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                        Ma loodaks ikka et lastaks kogu hooaeg ära olla, väga lamp on poole hooaja pealt säkkima hakata.
                        Ma olen ka alati mõelnud, et 'pool nii ei tee, aga Hodgsoni säkkimine andis halva pretsedendi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Besiktas Euroopa Liigas. Türgisse minek taas.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar



                            Tervitab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                              Kamoon mehed! Tänane mäng tõi paari aasta taguse nostalgia mõnusalt peale, kus Pool lõi võimalusi ja posti ja latti ja mööda jne ja vastased lõid meile väravaid. Van Gaal täna küll BR i üle ei mänginud. Ütleks, et Rodgersilt hea taktika isegi 1 Pa. Kõrge press ja ei mingit palli kaitses solgutamist. Rünnakule! Ilmselt ta sellega ei arvestanud, et iga Unitedi rünnak väravaga lõppeb. Noh 0-2 kaotusseisus oli ilmselgelt õige lüke mingi paberitega (literary) ründaja platsile panna. Sterling on äge, aga praegu on mehel enesekindlus kadunud, mis ka arusaadav hetke tiimi vormi arvestades. Ei tea kust neid ründajaid niiväga jagatakse, kes selle palli sinna võrku lööksid. Andke BR ile teada, kui te teate, las toob jaanuaris ära. Ma ei saa aru, mis Skrteli vastu on kõigil. Mida ta täna valesti tegi üldse?
                              Suhteliselt õige jutt, tabasin ennast sama mõttega.(nii esimene lõigu pool kui ka Skrteli kohta)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                                Van Gaal täna küll BR i üle ei mänginud. Ütleks, et Rodgersilt hea taktika isegi 1 Pa. Kõrge press ja ei mingit palli kaitses solgutamist. Rünnakule! Ilmselt ta sellega ei arvestanud, et iga Unitedi rünnak väravaga lõppeb.
                                See oli tõepoolest täielik taktikaline meistriklass, et mindi julgelt kõrget survet tegema, teades ise väga hästi, et kaitseliin on olnud terve hooaja ja suure tüki eelmistki täielik sõel. Et vastased vähegi normaalselt rünnakule pääsedes kohe ära löövad, tuli kõike eelnevat arvestades kahtlemata suure üllatusena, mida oli tõepoolest raske ette näha. Eriti kui oled pannud kolmese kaitseliini, kus üks mees on hoopis puhas äärekaitsja ja üks mees ei saa üldse aru, mida ta seal liinis tegema peaks. Lovren elas pidevalt nii keskel Škrteli külje all, et Moreno jäi äärde täiesti üksi ja Valencia sai tema vastu mängida pmtslt loomade jalgpalli, löö aga tühja tsooni ja jookse järele, kolmest-neljast ühe ikka võidad ja sellisest protsendist pika mängu jooksul piisab rohkem kui küllaga.

                                Noh ja seda kolmest liini siis toetavad päkapikk ja vanainimene, kellest üks ei ulata hüpata ja teine ei jõua joosta. Vastas kaks jurakat, kes teevad neile füüsisega puhtalt ära. Lisaks veel nihutad ühe oma tublimatest keskväljameestest kuskile paremale, kus ta peab ennekõike tegelema vastaste kiire ääre mahavõtmisega, nii et pole aega rünnakule mõeldagi. Tõepoolest, LvG ei mänginud Rodgersit üle - Rodgers mängis ennast ise auti.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X