320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Can ja Sakho elavad! Markovic sai ka täitsa kena mänguga maha.

    Now give us Sheffield United you FA cunts!

    E: või siis Souness ja Redknapp, kes loosisid meiel Chelsea.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Mulle tänane Sahko päris meeldis. Eriti see, kuidas ta ilusti nende parima väravaküti karistusalas maha võttis, ilma viga tegemata. Sellegi poolest, sisse imema jäädakse ikka
      Mäng ise oli tegelikult ju kontrolli all, tasemevahe oli nähtav kuni Goslingu väravani. Pärast seda hakkas paanika ning palju puudu ei jäänd, et teine ning kolmas ka välja võtta. Õnneks saadi siiski edasi.

      Chelski it is
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Hästi mängitud ses raskes olukorras. Kontrolliti mängu algusest peale ja löödi oma võimalused ära. Sellist 'pooli pole ammu näinud.
        Chelsea on raske loos alati, aga kuu aja pärast võivad asjad olla hoopis teisiti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Täna jälle Sterlingult täis mäng, samas poolajal juba näiteks oleks võinud ta ju välja võtta.

          Only attacking players close to Sterling's total minutes (2485): Sanchez (2209), Hazard (2158), Welbeck (1973)
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Owen mängis sarnaseid minuteid samas vanuses, kui mälu ei peta.

            Kommentaar


              haha, Sounessi ja Redknappi näod
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Näe oskame meeskonnana mängida küll. St kõik oskavad peale kaitsjate. Need ei oska peale imemise mitte midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andre Villas-Boas
                  “I had talks with Liverpool. Returning to England is definitely not in my plans, although life takes many turns.
                  Allikas

                  Kommentaar


                    Oh issand issand ei ei

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Owen mängis sarnaseid minuteid samas vanuses, kui mälu ei peta.
                      Ja kaua ta tervena vastu pidaski?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ja kaua ta tervena vastu pidaski?
                        Kas temaga juhtus midagi?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Oh issand issand ei ei
                          Nõus, AVB'd teile küll pukki ei taha. B-Rodi jäämine on parem kõigile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kas temaga juhtus midagi?
                            Liverpoolis vaevles ta kroonilise reievigastusega. Samas oli tegu noore vennaga ja pidas veel vastu. Lõpplahendus tuli aastal 2006. Ehk karjäärile pani põõna ikkagi Poolis tekkinud reievigastus, mis tuletades viitab ikkagi ülekasutusele.

                            Kommentaar


                              Mis puudutab seda ülekasutusest tekkinud kroonilisi vigastusi, siis neid näiteid võib leida nii poolt kui vastu.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Liverpoolis vaevles ta kroonilise reievigastusega. Samas oli tegu noore vennaga ja pidas veel vastu. Lõpplahendus tuli aastal 2006. Ehk karjäärile pani põõna ikkagi Poolis tekkinud reievigastus, mis tuletades viitab ikkagi ülekasutusele.
                                Ahahh kui hea, et valgustasid. Ei teadnud. Uskumatu. On ta ikka veel elus?

                                Ma ei kiida küll Sterlingu kasutamist, kuid samas tasub meenutada, et aasta on natukene teine ja võimalused, vahendid füüsilise jälgimiseks tsipa paremad.

                                Peace!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X