320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sakho meenutab täna veidi hooaja alguse Lovreni. Loodan, et võtab ennast kokku. Muidu väga põnev mäng.

    Kommentaar


      Hundred per cent, ütles äärakohtunik. Igaks juhuks kirjutasin
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        BALOTELLI, kui see vend on mängus siis on mõtet isegi LP poolt olla

        Kommentaar


          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
          BALOTELLI, kui see vend on mängus siis on mõtet isegi LP poolt olla
          Mis selle lause mõte siin foorumis praegu on? Väga vajalikud 3 punkti. Tottenham on praegu heas hoos ja võidu üle ikka väga hea meel. Can DM ja mäng võttis teise pöörde kohe. Super!!!

          Kommentaar


            Ma ei satuks Balotelli suhtes veel päris pilvedesse. Isegi Lucas oleks sealt ära löönud. Aga muidu lõpuks ometi oli ta seal kus ta olema peab, mitte kuskil äärel tsenderdamas. või taga söötu küsimas.

            Kommentaar


              Korralik meeskondlik mäng! Balo winner
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                BALOTELLI, kui see vend on mängus siis on mõtet isegi LP poolt olla
                Haha, TÄPSELT! Fuckyeaaaaaaah!!!

                Kommentaar


                  Ai, see oli magus!
                  Muidu tüüpiline rabelemine, nagu seda ainult Inglismaal näeb. Pall ei püsinud eriti kummalgi satsil. Meil nagu vastastelgi lubamatult palju söödupraaki omal väljakupoolel. Ibe teist mängu järjest suurepärane, Can fenomenaalne.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Ma ei satuks Balotelli suhtes veel päris pilvedesse.
                    Keegi ei ole kuskil pilvedes - lihtsalt hea meel, et mees sai lõpuks PL-is jala valgeks Liverpooli eest!

                    Kommentaar




                      Mignolet on oma sita kokku vist võtnud. Standard olukordades tegutseb ka kindlamalt. Suurepärased kolm punkti ning Can on igal positsioonil hea, muud ei lisakski.

                      Tegelikult üks asi veel. Spursi fännid tegid Sillamäe Kalevit, lauldes terve mäng ühte laulu. Kuid hea seegi, muidu oleks olnud tavaline turu meeleolu
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Oi kui magus!!!!
                        Vahetused tõid võidu
                        Iga väga vajalikud 3 punkti. Liigas järgmine mitte sugugi vähemtähtsam mäng Southamptoni vastu, kus 3p oleks juba ideaalne tabeliseisule aga sinna veel aega poolteist nädalat. Enne vaja Palaceiga FA Cupis ja Besiktasega Evroopa liigas mängida.
                        Õnn soosis täna rohkem meid ja Mignoleti tõrje oli ka üks väga määrav argument. Ibe super, Markovich super+värav, Can mega, Lallana väravasööt, Balotelli värav. Ja kõik need vennad va Ibe suvel sisse toodud Moreno oli ka väga hea.
                        YNWA!
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Ma ei satuks Balotelli suhtes veel päris pilvedesse. Isegi Lucas oleks sealt ära löönud. Aga muidu lõpuks ometi oli ta seal kus ta olema peab, mitte kuskil äärel tsenderdamas. või taga söötu küsimas.
                          Täna ta ei teinud küll midagi valesti, et ei ole Boriniga mõtet hakata võrdlema. Peale väravat oli kohe teine vend. Ehk saab käima,lootma peab.
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Emre Can on meie Yaya, julm vend
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                              Mis selle lause mõte siin foorumis praegu on?
                              Lause mõte on see, et niikaua kui Kerad mängib siis on selle klubi süümpaatsus 0 minu jaoks, aga kuna Balo on üks vinge mustperse, kes kahjuks aint pingil taskupiljardit saab mängida, siis mul on ülimalt hea meel iga tema löödud värava üle. Kuid siiski minu arvates ta mängib väga vales meeskonnas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                                Täna ta ei teinud küll midagi valesti, et ei ole Boriniga mõtet hakata võrdlema. Peale väravat oli kohe teine vend. Ehk saab käima,lootma peab.
                                Kus ma siin teda hetkel Boriniga võrdlesin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X