320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Mees oli mäekõrguselt MotM ja temast on üle kahe mindine video kui jõhkraid tõrjeid ta selles mängus tegi. Lisame veel juurde artikli pealkirjaga "David de Gea's SIX saves that earned him the Man of the Match."

    Piisab küll.
    Väravavahi töö ongi puur puhtana hoida ja teha jõhkraid tõrjeid, eriti veel Manu suguse klubi eest mängides. See, et De Gea "laiutas" ei ole mingi vabandus. See ongi tema töö. Pigem oleks pidanud Liverpoo ründajad end ületama aga no tol ajal olid nad nagu olid. Eks tuleb võimalus end parandada varsti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
      Väravavahi töö ongi puur puhtana hoida ja teha jõhkraid tõrjeid, eriti veel Manu suguse klubi eest mängides. See, et De Gea "laiutas" ei ole mingi vabandus. See ongi tema töö. Pigem oleks pidanud Liverpoo ründajad end ületama aga no tol ajal olid nad nagu olid. Eks tuleb võimalus end parandada varsti.
      Tere, uus foorumlane. Igasugu FTorresed ja jaalod ja amosed jms võib rahumeeli ignore listi tõsta ja mitte nendega arutlusse laskuda. Võib ju tunduda, et juhid ilmselgele pasale tähelepanu, aga osa paska on liiga ilmselge ja seega tahtlik. Seda kõnetades jätad hoopis endast lolli mulje. Või kui on lõbus trollidega vaielda, siis antagu minna. Just sayin.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Sakho läks lõpuks ka päriselt tööle.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          FTorres räägib ilmselgelt mängupildist ju ning kui keegi ütleb, et ManUl on see hooaeg TOP4 vääriline mängupilt siis pole ta mänge vaadanud. ManU võib olla küll viimases 15-s mängus kõige rohkem punkte saanud meeskond, kuid neil on praegusel hooajal ka konkurentsitult kõige rohkem kobistanud liigas. Minu jaoks on see siiamaani müstika kuidas te nii kõrgel olete ning kahtlustan siin van Gaali poolt mingit kokkuleppet saatanaga. Sest hingetu mängupilt on küll. + Inglismaal muust ei räägitagi kui sellest, et vanDaal on ikkagi alla ootuste esinenud. Ei ole mingi fanaatiline ManU vastane, kuid peale 250mil kulutamist selline mängupilt? Ei tea raisk...
          150 mil *

          Mõni hea mäng on olnud, enamik ikkagi bullcrap, tiim on sügavas augus, asjad ei toimu üleöö/üle kvartali. Tulevik on helge, treener teab mis teeb, ta on isegi tunnistanud et see on ta elu raskeim väljakutse. Las mees tõestab nii maailmale kui iseendale, et ta oskab ja teab ning tahab ja suudab.

          Pigem on just tore, et see mängupilt on sitt ning "lots of luck" figureerib meie 12nda mängijana, mõni hooaeg tagasi kõmmutas Mr. Own Goal, nüüd Lots of Luck. Vahepeal mr Webb, siis pikalt Fergie time. Meil on midagi mida teistel ei ole, sellega olen ma rahul.

          Kui treenerite pädevusest ning ambitsioonidest rääkida, siis Mou-LVG ja vbla ka Wenger-Koeman on suured treenerid ning võimelised palju tegema. Praegu oleme sitad, samas kaitse nagu peaks, rünne on sitt, keskväli on sogane. Küll LVG midagi toredat jälle välja mõtleb ning saab ahastusest käsi kokku lüüa, et mis segane vend see Punaste Kuradite eesotsas istub.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Miks on nii, et kui inimese arvamus läheb Soccerneti allilma liidrite omaga vastuollu või esitad lihtsalt ebapopulaarse vaatenurga, siis peetakse sind koheselt trolliks? Ning jah, ma räägin ManU mängupildist - eeldasin, et see hooaeg suudavad nad paljude õnnetuseks paremini mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas FTorres Vaata postitust
              Miks on nii, et kui inimese arvamus läheb Soccerneti allilma liidrite omaga vastuollu või esitad lihtsalt ebapopulaarse vaatenurga, siis peetakse sind koheselt trolliks? Ning jah, ma räägin ManU mängupildist - eeldasin, et see hooaeg suudavad nad paljude õnnetuseks paremini mängida.
              Kui midagi mõistlikku räägid, siis mõistlikud kodanikud sind trolliks ei pea. Aga ManU mängupildiga oled vales teemas.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                Miks on nii, et kui inimese arvamus läheb Soccerneti allilma liidrite omaga vastuollu või esitad lihtsalt ebapopulaarse vaatenurga, siis peetakse sind koheselt trolliks? Ning jah, ma räägin ManU mängupildist - eeldasin, et see hooaeg suudavad nad paljude õnnetuseks paremini mängida.
                Millal enne on LvG tuntud olnud kui seksika jalgpalli jumal? Tema asi on tulemusi teha, see kas see seisneb pikka palli Fellaka pea peale peksimises või mitte, pole nüüd ainult meie hinnata nüüd.

                Kommentaar


                  tra tee sa nüüd vahet kas tuled Manu või Pooli teemasse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                    Miks on nii, et kui inimese arvamus läheb Soccerneti allilma liidrite omaga vastuollu või esitad lihtsalt ebapopulaarse vaatenurga, siis peetakse sind koheselt trolliks?
                    Täpselt sama küsimus. Mehed peavad ennast KARMIDEKS teadlasteks ning teiste arvamus on sitt ja pask.
                    Isegi jaalo oma sitaga on normaalsem kui need geeniused ja "parimad noortetreenerid" kes meil siin on. Komplekside all vaevlevad inimesed kelle eesmärk on kõigist parem ja targem olla. Vi**u see foorum elab tänu igale aktiivsele kasutajale mitte ainult meie jalkageeniuste pärast. Mulle meeldib lugeda teksti Eesti keeles ning isegi kui keegi ajab MINU arvates lolli juttu ei tee ma teda maha ning ei seleta läbi põõsaste kui geenius vend ma olen. Respect nendele kes ei kriiska siin kui lollid teised on, vaid hoiavad oma negatiivsed tekstid teiste kohta enda teada.
                    Käige perse kuradima ülbikud ja lohhid.
                    Jumal küll - miks te ei tee mingit mensa-soccerneti kus "targad" saavad omavahel seletada.
                    Kordan: see on foorum mitte wikipedia.
                    wordprez andis uuele nõu, et "pane need ignore listi jne".
                    Ma annan sulle veel paremat nõu - ära käi siin foorumis. Säästad ennast sellest eestlaslikusest ülbuslikusest ning orjamentaliteedist. Ja kui sa 30+ ei ole siis unusta üldse ära - selliseid tatte pole siia vaja nagu isad seletavad.

                    Pole kunagi hullemat ega vaenulikumat foorumit kohanud kui see siin. Peletab uued inimesed jalkast eemale mitte selle juurde.

                    Jaa, pange nüüd mingi karm reply ning põnts mulle ära. Ja siis las persepugejad saavad kaasa kaagutada kui kõvad vennad te olete.

                    Päevad hakkasid vist - sorri.

                    Kommentaar


                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru millest nüüd tüli tekkis. Isik A arvab, et Manu saab 14 punkti, Isik B arvab, et 4 punkti, tõenäoliselt tsipa konservatiivne, aga trollimine vaevalt (nt. ma ise pigem ennustan 6 punkti, aga äkki ma ka trollin). Who gives a shit mis keegi arvamusvabas foorumis arvab, kuidas lasta ennast sellest solvuda või sildistama hakata...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Ei solvugi, lihtsalt nüüdseks juba harjunud. Kui ühinesin selle foorumiga siis häiris küll see pidev mõnitamine (mida tehakse uutega siiamaani - juhul kui ta persepugeja ei ole).
                          Eks kunagi oldi ka 100% kindlad, et Maa on meie Päikesesüsteemi keskpunkt, aga hoppa - juhtub ka üllatusi.

                          "Põhimõttekindlus on soov teisi inimesi mitte mõista."
                          - Genka

                          P.S. Sorry for off-topic scousers.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ei solvugi, lihtsalt nüüdseks juba harjunud. Kui ühinesin selle foorumiga siis häiris küll see pidev mõnitamine (mida tehakse uutega siiamaani - juhul kui ta persepugeja ei ole).
                            Eks kunagi oldi ka 100% kindlad, et Maa on meie Päikesesüsteemi keskpunkt, aga hoppa - juhtub ka üllatusi.

                            "Põhimõttekindlus on soov teisi inimesi mitte mõista."
                            - Genka

                            P.S. Sorry for off-topic scousers.
                            Kui sa seda foorumit nii väga vihkad, miks sa siin käid siis? Korneril on ka muide foorum. See, et sa pea iga teema, (klubi fänn sa hetkel oled) oma ranti täis tõmbad ei tee sind ka just ägedamaks.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Minu arust Amos seisab õige asja eest, kuigi pisut vastu tuult kusemise moodi see on, sest ega siin kedagi kasvatada eriti võimalik ei ole, vähemalt selline on minu kogemus (kuigi tegelikult võiksid härrased end ise.. kasvatada). Põhiline on ikkagi see, et ühel ManU avatariga tegelasel (ja siis ühel tegelasel veel, eksju) hakkas pepu valutama enam-vähem tühja koha peal. Meenutab mulle kangesti ühte teist teemat, kus enamus indiviide ei ole võimelised endale teadvustama, et ka teiste jutus võib "point" olla. Ning tavapärane on ka see, et mitmeti mõistetava teksti puhul leitakse üles ikka see variant, mille alusel saab jälle kellelegi räigelt ära panna (nagu see olekski elu mõte). Aga tore, et foorumis on olemas ka kasutajad nagu JanK ning andreasr.. #respect Amos.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Aga tore, et foorumis on olemas ka kasutajad nagu JanK ning andreasr.. #respect Amos.
                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Aga tore, et foorumis on olemas ka kasutajad nagu JanK ning andreasr.. #respect Amos.
                                Ei saanud aru, kas j2in heaga v6i halvaga sulle ette.

                                (vabandan et t2pit2hti pole)

                                Foorum on meeletult tore paik, siin on niiv6rd huvitavad inimesed koos - nagu ajateenistuses viibiks, aga see keskkond on virtuaalmaailma yle kolinud ning niisama m8la asemel ning igap2evastel teemadel nokkimise asemel on moodustunud ryhmad, kellel on erinevad vaatepunktid ja arusaamad. See on v2ga meeldiv ning teretulnud - on trolle, asjapulki, kritiseerijaid, radikaale, 6rnahingelisi - nagu ka selles maailmas, mis su v2lisukse taga elutseb.

                                Foorum on meeletult hea kool - tatikast peale siin ringi kosserdanud, piki kosse saanud isuga, kiitust, laitust. ma ei heida mitte midagi ette, sest see on teinud minust ajapikku arukama inimese, kvaliteetsema, m6istlikuma. ei, kindlasti mitte ainult foorum pole mind kasvatanud, aga internetimaailma diskussioonid ning vaatlused on enamjaolt tulnud ikkagi siit lehelt.

                                Suvep2evadel ytles Tanel, et tema esimesed 3000 postitust oli lihtsalt massive facepalm. See on nagu mingi t6eline kadalipp, mille l2bimisel hakkab alles aru saama, kes mida r22gib, kuidas oleks m6istlik m2ngureeglite j2rgi arvamust avaldada jne. Nagu mingi sisseelamisperiood.

                                Siia foorumisse on k6ike ja k6iki vaja - trolle, muidus88jaid, debiilikuid, humoriste, asjapulki, susserdajaid. muidu poleks see reaalne. Nii et reaalset tegelikult teid ju ei koti, mida teile tundmatu inimene teisel pool ekraani kribab, ytleb v6i arvab. Milleks 2rrituda? M6ttetu ju. Sina ei v6ida sellest mitte kui midagi.

                                Samas see trots ning n2iline viha teiste vanade kalade vastu on nii tavaline, korduvalt olen seda ise n2inud. ajapikku see leebub, saadakse aru, m6istetakse ning kaob see trots 2ra. T2pselt nagu reaalses elus. Kohanege, kohanege. Elu on ilus ja maailm on ilus paik, elage iseenda elu ja 2rge laske teistel enda elu elada.



                                Ausalt 8eldes ma nyyd ei teagi miks ma k6ik selle kirjutasin. Et kergem hakkaks vist. Mul on palavik (Tanel juba teab)

                                P.S. nagu ja mingi on mu lemmiks6nad, hakkan neid v2hendama. kole lugeda.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X