320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainult mitte lisaaega, ainult mitte lisaaega, ainult mitte lisaaega..... Ja ärge siis unustage, et täna algab mäng tavapärasest varem, kell 20:00 meite aja järgi.

    Ma vaatan, et osad ennustavad siin palju punne meil hooaja lõpuks koos on. Vaatasin ka oma hommikukohvi kohvipaksu pealt järgi. Masinakohvi oli ja sadet ei tekkinud. Tass täitsa tühi. Ei teagi mida see nüüd tähendab, kas minna uue kohvi järele või 'pool ei võida see hooaeg midagi? On mille üle mõelda...

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ja ärge siis unustage, et täna algab mäng tavapärasest varem, kell 20:00 meite aja järgi.
      vot siis.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ma olin jumala kindel, et sellest DD-st mingi pask välja koorub. Ja kooruski!


        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Vaesed jänkid. Jälle ei lasta normaalset turundust teha.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Ma vaatan, et osad ennustavad siin palju punne meil hooaja lõpuks koos on. Vaatasin ka oma hommikukohvi kohvipaksu pealt järgi. Masinakohvi oli ja sadet ei tekkinud. Tass täitsa tühi. Ei teagi mida see nüüd tähendab, kas minna uue kohvi järele või 'pool ei võida see hooaeg midagi? On mille üle mõelda...
            Tähendab et ei võida see hooaeg midagi. Aga järgmine hooaeg hakka presskannuga kohvi tegema
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Liverpool: Mignolet, Toure, Skrtel, Lovren, Ibe, Allen, Can, Moreno, Sterling, Balotelli, Sturridge.

              Substitutes: Ward, Manquillo, Williams, Brannagan, Lallana, Lambert, Borini.
              Ründepool võiks justkui toota küll.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Liverpool: Mignolet, Toure, Skrtel, Lovren, Ibe, Allen, Can, Moreno, Sterling, Balotelli, Sturridge.

                Substitutes: Ward, Manquillo, Williams, Brannagan, Lallana, Lambert, Borini.
                Ründepool võiks justkui toota küll.
                Minu jaoks ainuke kahtlane otsus on Lovren, Võiks ju tegelt Manquillo Lovreni asemel olla.

                Kommentaar


                  Hea näha Balo,Studge duot.
                  Edasi Liverpool!! Vaatan mängu vsb pealt 23:45 "otse".

                  Kommenteerin mõtteid homme sest hetkel lülitan välja ennast, et "live" vaadata õhtul!

                  Youll Never Walk Alone
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Päris hea sats ikkagi. Lallana ja Manquillo võivad mängu vajadusel muutusi tuua ja üks vahetus igaksjuhuks ka olemas ükskõik kelle näol. Akadeemia poistest vähemalt üks võiks ka 20 minutiks põllule saada Sterlingu asemele näiteks. Peaasi, et vähemalt üks värav lüüakse.

                    Kommentaar


                      Starting XI: Mignolet, Toure, Skrtel, Lovren, Allen, Can, Moreno, Ibe, Sterling, Balotelli, Sturridge
                      Subs: Ward, Manquillo, Lallana, Borini, Brannagan, Williams, Lambert.

                      Balotelli võimalus ennast siin tõestada, loodetavasti kasutab võimalust hästi.

                      Kommentaar


                        Kolmel afroeurooplasel seal ees on justkui ainult tõestamisvajadus. Kastis sees või selle lähistel on vaja ainult hobuse silmaklappidega palliga väravasse joosta, selmet söötu lükata
                        308

                        Kommentaar


                          No Sturridge suutis küll poolajaga ikka korralikult vihale ajada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Kolmel afroeurooplasel seal ees on justkui ainult tõestamisvajadus. Kastis sees või selle lähistel on vaja ainult hobuse silmaklappidega palliga väravasse joosta, selmet söötu lükata

                            Balo seni neist kolmest parim olnud.
                            Moreno on ikka tõsiselt hea, samuti ka Can.

                            Kommentaar


                              Korralik poolaeg, tehakse mida vaja. Moreno mängib hetkel omadest kõige paremini, Balotelli teeb ka oma tööd korralikult. Sturridge mänguga pole eriti rahul.

                              Kommentaar


                                Sturr on frustreerivalt sitt olnud. Hakkab see isetsemise jant jälle peale temaga. Ja milleks on vaja miljon konksu teha seal kastis, väravaid saab peale lüües mitte konksutades.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X