320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pigilinnu koht vist.

    Kommentaar


      Kõige hullem tulemus saadi kätte, hästi tehtud!

      See mäng läks nüüd küll ründajate ning esimese poolaja kaela.

      Kommentaar


        Ütlesin juba valjult ''mine pekki!'' kui lovren juba asetas palli ükskõikselt penalti punktile..

        Kommentaar


          Mis huumor see oli? Lovren ja penaltilööja?
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Me vist kõik teadsime mis juhtub kui tema pennalt võtma läheb

            Kommentaar


              Kes kuradi tainas paneb Lovreni pennalt lööma. Enne oleks võind siis Kolo lüüa aga noh mis teha. Kokkuvõttes kuseti teine poolaeg täis end ja tulemus ka vastav, üldiselt oleks parem olnud kui Ba latti löök viimasel sekundil oleks võrgus maandunud.
              FC Flora

              Kommentaar


                Aus tulemus igatahes, sama nagu Arsenali-Monaco mängus, need kes rohkem tahtsid, said võidu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                  See mäng läks nüüd küll ründajate ning esimese poolaja kaela.
                  Või Rodgersi

                  Jälle jääb ta karikata (vb), kuid ehk järgmine hooaeg on 'pooli aasta.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM
                    0-1 kaotus, lisaaeg, penaltid ja lennukist maha jäämine
                    kus saab lennukist maha jäämisele panustada?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Õnneks ei ole ma isegi pahane. Pigem ajas naerma kõik need täppi ennustatud ja jinxitud asjad. Pluss noh, jah, Lovren.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Või Rodgersi

                        Jälle jääb ta karikata (vb), kuid ehk järgmine hooaeg on 'pooli aasta.
                        Ma ei näe, kuidas Rodgers oleks võinud asju palju paremini selle materjaliga teha. Meil oli ju väga palju tähtsaid puudujaid. Tehti väga hea esimene poolaeg ning oli vaja vaid üks võimalus ära lüüa. Ei löödud ning siis hakati üksteise järel lihtsalt ära kukkuma mängust väsimuse tõttu.

                        Sterlingult üks halvim esitus, mida üldse Liverpooli särgis näidanud on. Jääb isegi sellele kurikuulsale Hulli võõrsilmängule alla. Teine suurim lati alt läbi jooksja oli Sturridge. Kohutav pallikäsitlus, halvad söödud ja otsused. Plats oli sitt, aga oli ise mees ja ära võta nii palju puuteid ründes. Selle 1v1 olukorra ajal oleks max ühest puutest piisanud, selle asemel läks triblama, ja nii kõigi tema rünnakuürituste ajal. Allen tegi väga hea mängu ja ega kaitsemängijad ja Can ka midagi halvasti ei teinud. Ründekolmik vedas alt. Balotelli oli neist küll kõige parem, aga täna ei saa seda väga suure kiitusena võtta.

                        Kommentaar


                          Pakuks pigem, et keegi ei julgenud lööma minna ja Lovren pidi enda peale võtma asja ning jäi patuoinaks. Vaevalt näiteks Sterling muul põhjusel viie lööja hulgast välja jäeti kui et ei tahtnud ise penaltit sooritama minna.

                          Kommentaar


                            Ma pole üldse kindel, et see Euroopa liiga mäng oli.

                            Kommentaar


                              Haletsusväärne esitus. Teise poolaja algusest hakati lihtsalt istuma ja ootama, kas Besiktas saab millegagi hakkama või mitte. Paraku neil leidus üks mees, kes võita tahtis. Meil polnd ühtegi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Läksin juba ära magama, aga ei saa enne kui olen siia ühe vihase rändi postitanud. Üldiselt on Inglise klubisid Euroopas hale vaadata ja ka põhjus on väga selge. Jalgpalli tase mandub ja aina enam kapseldutakse oma maailma parimasse Premieri. Kusjuures kapselduvad kõik - klubiomanikest meedia ja fännideni välja. Seda kuramuse neljandat kohta aetakse ju ka ainult rahapataka pärast taga. Ega keegi ei ootagi, et see neljanda koha omanik mingi eurokarika võiks võita.
                                Rodgers on aga euroalgaja. Läks Reali vastu B-koosseisuga ja arvas, et on eriti nutikas. Tulemus oli ikka see, et ML-st lennati. Läks Besiktast mütsiga lööma, mõeldes ainult pühapäevale. Nojah, eks ole näha.
                                Mina olen kohutavalt pettunud, aga mitte üllatunud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X