320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogu see banter Unitedi suunal ja see kõik lõppeb sellise tulemusega Euroopas. Good work.

    Kommentaar


      No, ei saa nõustuda selle mütsiga löömise koha pealt.

      Koosseis oli ju tugevaim, mis võtta. Ainult Coutinho jäi tervena maha. Aga tema on kohutavalt palju viimasel ajal mänginud - vist ligi 20 viimast mängu alustanud. Ei mäletagi, millal viimati ei alustanud. Tal lihtsalt oli vaja seda puhkust. Nagunii iga mäng lõhutakse nii, et vähe pole; ärme siis päris ära väsita. Markovic mängukeelu all, Gerrard, Lucas, Henderson, Sakho, Johnson mängukõlbmatud/vigased. Puudujaid on veel, aga nemad pole juba tükk aega koosseisu piirimail olnud.

      Mänguplaanil ning alustaval koosseisul ka ju midagi viga polnud? Kontratele mängiti ning esimene poolaeg töötas väga hästi üldplaanis. Tõesti ei tea, mis teise poolaja algul juhtus (as in, ei näinud algust), et kõik kuidagi rappa kiskuma hakkas. Söödud jõudsid iga minutiga aina vähem kohale; hea, kui paar söötu kokku lapiti ning kohe palli ei kaotatud. Maruline kodupublik ka abiks polnud vist.

      Kommentaar


        Hahaha korralik sitt.
        Sturridge on viimased mängud eriti pask olnud.
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Karma maksab võlga, ärge trollige teistes foorumites, et olete über tegijad
          The One and Only

          Kommentaar


            See Liverpooli 4-4-2 oli paras bullshit . Saan aru küll, et loodeti vasturünnakute peale, aga kole mäng. Väljak oli vist väga pehme, ka türklased olid hädas jalul püsimisega. Balotelli võiks eilse põhjal ka türklastega murul püherdama jääda, teatrit tegema. Olgu ta mäng mis on, aga iga puute peale tohutus valus langemine? Why Mario? Oleks eile pigem Besiktase vormi kandma sobinud, need raiped tegid seda va teatrit kaks mängu. Noored ka põllule ei saanud. Moreno oli hea, ta ennegi Euroopa liigas mänginud ja teadis, kuidas seda teha. See kaua oodatud Balo-Sturr kooslus küll eile ei toiminud. Ah saabki FA cupile keskenduda...

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Rodgers on aga euroalgaja.
              Mina olen kohutavalt pettunud, aga mitte üllatunud.
              Nononh. Üleelmine hooaeg saime Zeniti käest 32 hulgas kuti-kuti. Arva mitu väravat lõime? Õige 1. Mitu me seekord lõime? Õige 1. Eilne mäng oli BR 20nes mäng Euroopas 'pooliga. Võrreldes Special One'ga kindlasti algaja, aga nii roheline ikka ei tohiks enam olla. Krt sellistes otsustavates mängudes tõmbavad tal tuharalihased krampi nagu peale Balti Jaama Nehatu burksi söömist. Häda on selline et mõtlemisvõime kaob? 2 poolajal, kui ta nägi, et rünne on kohitsetud, keskväli hõre, siis miks ta midagi ette ei võtnud? Joppenpuhh ma ütlen!
              See Lovreni ankruks panek oli muidugi kirsiks tordil. Mees kelle enesekindlus on olematu juba mõned kuud panna otsustavat pennalt lööma? WTF! Kui ma seda nägin siis oli esimene mõte, et see küll palli sisse ei saa. Ja paistab, et ma polnud ainus. Lisaks FCKIN 120+ minutit arvestades, et Cityl on juba 2 lisa puhkepäeva all. Lisaks ei pidanud nad rändama. *lisa siia juurde ohkimist omal valikul*

              Kommentaar


                Euroopa karikate jaoks peab Rafa tagasi kutsuma!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Pakuks pigem, et keegi ei julgenud lööma minna ja Lovren pidi enda peale võtma asja ning jäi patuoinaks. Vaevalt näiteks Sterling muul põhjusel viie lööja hulgast välja jäeti kui et ei tahtnud ise penaltit sooritama minna.
                  See ju peaks olema Rodgersi poolt paika pandud, kes lööma lähevad ja mis järjekorras. Tõesti ei usu, et Sterling nutuse ja vingus näoga ütles, et tema ei taha lüüa penaltit ja kõik. Või käib Liverpoolis asi üldse kivi-paber-käärid meetodil?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Õnneks ma ei näinud seda mängu, sest läkski maksimaalselt halvasti, loodetavasti keegi vähemalt viga ei saanud. Samas pettunud ka ei ole, sest liigas on punktivahed olematud, nii et igal juhul on liiga tähtsam kui mingi eurojackpot. Aga see on küll õige, et The Brodge ei saa Euroopas hakkama, nagu ka see, et see kehtib juba kõikide inglise klubide kohta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                      See ju peaks olema Rodgersi poolt paika pandud, kes lööma lähevad ja mis järjekorras. Tõesti ei usu, et Sterling nutuse ja vingus näoga ütles, et tema ei taha lüüa penaltit ja kõik. Või käib Liverpoolis asi üldse kivi-paber-käärid meetodil?
                      Meil ütleb Balotelli kes lööb. Vunts tegi aga huumorit ja pani Lovreni ankrumeheks!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        See Lovreni ankruks panek oli muidugi kirsiks tordil. Mees kelle enesekindlus on olematu juba mõned kuud panna otsustavat pennalt lööma? WTF!
                        Kartsin, et Lovren on viies lööja ja pigem ebaõnnestub. Samas, kui venna eest makstakse 25 millionit, siis peabki teda peksma, et ta end hakkaks tõestama. Ehk tuleb ka temal enesekindlus koju nagu Mignole'ga juhtus.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          ei saa Euroopas hakkama, nagu ka see, et see kehtib juba kõikide inglise klubide kohta.
                          Ma ei tea, kas nüüd Evertoni 7-2 aggr. saab just mitte hakkama saamiseks lugeda. Samamoodi on ka Chelseal ja ManCityl uksed edasi jõudmiseks lahti. 12/13 pani Chelsea selle ürituse kinni, 09/10 jõudis Fulham finaali. Inglise meedia arvates peaks Top 4 hulgas olema 5 inglise klubi ja ka siis ilmselt nurisetaks miks nii vähe.

                          Kommentaar


                            eurod, naelad... üks pask kõik. ja arvestama peab siiski maksimumiga.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Nägin küll vaid viimast 15 minutit + lisaaaega ja pennusid, aga selge on üks - kui ikka ei taha ei mängijad ega treener, siis midagi pole teha, ongi selline loid imal sitt üritus ja sinna see läks.

                              Kommentaar


                                Tunne pole öö ja hommikuga paremaks läinud. FA kapp on veel jäänud sel hooajal.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X