320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ahahahahahahhaa nii hea nali woooooo


    Õnne tänase võidu puhul!

    // EDIT: Miks enda postitusi muudad?

    Kommentaar


      Kui henderson pole piisavalt fit, siis ma tooksin Coutinho keskele ning paneks Lallana ja Sterlingu Sturridge alla.

      Kommentaar


        Liverpool FC @LFC · 14s 14 seconds ago
        Confirmed #LFC team v @MCFC: Mignolet, Can, Skrtel, Lovren, Henderson, Allen, Moreno, Markovic, Lallana, Coutinho, Sterling

        Confirmed #LFC subs v @MCFC: Ward, Toure, Lambert, Sturridge, Borini, Balotelli, Williams

        Väga kurb, et Kolo põhis pole!!!

        Kommentaar


          Pakun, et Lovren suudab vähemalt 3 korda korralikult mäkra keerata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Pakun, et Lovren suudab vähemalt 3 korda korralikult mäkra keerata.
            Vähemasti Besiktase vastu oli ta korralik nii, et mina maha ei kanna.

            Pink on üldiselt lahe. Neli ründajat, väravavaht, kaitsja ja nooruk. Ründejõudu peaks justkui kõvasti olema tuua.
            Noh loodame parimat ja siinkohal tervitaks Jürgenit, kes hetkel Anfieldi kõrval pubis nimega The Park viibib ja varsti ka staadionil koha sisse võtab. Sai talle öeldud, et alla kuue punkti pole mõtet tal tagasi tulla sealt nii, et loodetavasti võtame esimesed kolm täna ära.
            YNWA!
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Vähemasti Besiktase vastu oli ta korralik nii, et mina maha ei kanna.

              Pink on üldiselt lahe. Neli ründajat, väravavaht, kaitsja ja nooruk. Ründejõudu peaks justkui kõvasti olema tuua.
              Noh loodame parimat ja siinkohal tervitaks Jürgenit, kes hetkel Anfieldi kõrval pubis nimega The Park viibib ja varsti ka staadionil koha sisse võtab. Sai talle öeldud, et alla kuue punkti pole mõtet tal tagasi tulla sealt nii, et loodetavasti võtame esimesed kolm täna ära.
              YNWA!
              Minu teada söötis ja besiktase mängus ka palli korra või paar vastase jalale enda poolel. Samuti oli kohati nagu peata kana, magades maha vastaste mängjad enda selja taga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Minu teada söötis ja besiktase mängus ka palli korra või paar vastase jalale enda poolel. Samuti oli kohati nagu peata kana, magades maha vastaste mängjad enda selja taga.
                Mängupraktika. Loodetavasti täna ei tee suuri apsakaid, nagu hooaja alguses.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Mõned huvitavad tsitaadid Rodgersilt Studge kohta. Kui oli valida, kas mängida teda täna või Besitkase vastu, siis ma oleksin kasutanud teda täna.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    No mida pekki se Sterling seal lõpus tegi? Tra löö see pall väravasse.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Vägagi haarav mäng. Kaitses oleme üüüüüüsna okeilt pidanud, paar olukorda on olnud muidugi jah. Valesööte teeme liiga palju ja sellest ka ärevad momendid meie poolel. Kompany on südames Scouser vist
                      Kahju, et rohkem ära ei lahendanud, eriti seal lõpus aga lootust on.
                      Come on, Liverpool!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        No kaitse sai jala vahele ja teine olukord arvas ilmselt, et on surve all ja üritas kiiresti pöörde pealt lüüa.

                        Väga kõva esimene poolaeg on olnud. Joe Alleni üle olen väga uhke!!!

                        Kommentaar


                          Ma olen Liverpooli poolt! Hendersoni värav oli lahe!

                          Kommentaar


                            Wow, kena poolaeg.

                            Kommentaar


                              Tip-top. MOTM: Lallana, Coutinho, Henderson ja Allen
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Milline tulemus! Everton võiks ka nüüd Arsenali võita, oleks vapsjee nv taas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X