320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minimaalsete jõudude maksimaalne tulemus. Esimene poolaeg ilmselgelt mitte keegi väljakumängijatest ei viitsinud mängida, liikumised aeglased ja mõtestamata. Teine poolaeg tuldi hoopis teise mentaliteediga ning lõppkokkuvõttes tõi ka tulemuse.
    Isiklikult meeldis mulle Alleni mäng ning mees on oma tehnikat ja triblingut kõvasti parandanud. See mis moodi ta 4 Swansea kaitsja vahel vastase karistusalas keerutas... 5+.

    Kuid järgmisest mängust.. ManU näitas Tottenhami vastu seda, mida neilt tavaliselt oodatakse kuid nende mäng on sama ebastabiilne nagu nende vastanegi oli. Pühapäeval kerge mäng kindlasti ei tule, kuid eeldan, et peas pannakse asjad ikka paremini paika kui täna. Kui Anfieldil hakkame 46' minutist jalgpalli mängima, siis pikka pidu ei ole.

    P.S. Hetkel nii Liverpoolil kui ka Arsenalil 5-mänguline võiduseeria.

    Kommentaar


      Algselt postitas FTorres Vaata postitust
      Poisikesel närvid läbi? Tunnen kaasa sulle.
      Ära muretse, keegi ei närvitse. Aga tundub, et sulle lihtsalt viisakalt öeldes ei jõua kohale kui häiriv isegi Liverpooli toetajatele su iga nädalane ManU kallal togimine on. Hoia need enda teada või siis oota vähemalt kuni liverpool peakski saama manust ette.

      Kommentaar


        Haha, kuidagi toodi ikka ära punktid.

        Esimese poolaja keskel oldi ikka päris hädas. Keskväljalt oli mängija puudu, kogu aeg oli Swanseal üks rohkem. Ei pannudki koheselt tähele, mis kuju see meeskond võttis pärast Gerrardi tulekut, Allen ja Henderson jõudsid absoluutselt igale poole.

        Kui esimene poolaeg mingit enesekindlust ei andnud, siis teine andis kõvasti. Oli vaja taktikalist lüket Rodgersilt ja õnneks tuli õige. Üsna keerulisest seisust keerati mängupilt absoluutselt enda kasuks. Võimalusi küll kõige rohkem tekitatud, aga piisavalt, et üks õnne kaasabil ära lüüa. Swanseale ei antud pärast pausi väga midagi, väsisid ära?

        Mängu parimaks vast Allen? Väga hea teine poolaeg.

        Järgmiseks mänguks pole vaja motivatsiooni otsida. Võimalus ohjad enda kätte haarata. Tuleb küll näilises heas vormis United vastu, aga ei midagi enneolematut.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Isiklikult meeldis mulle Alleni mäng ning mees on oma tehnikat ja triblingut kõvasti parandanud. See mis moodi ta 4 Swansea kaitsja vahel vastase karistusalas keerutas... 5+.
          Xavi on hispaania Joe Allen

          edit:
          The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


          edit2:
          millele järgnes see, ajas tõsiselt naerma:
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Suht koht pingeline Aga seda magusam ka võit.



            Järgmisest kahest mängust vähemalt 2 silma saab, siis võib vist kuidagi rahule jääda küll. Nulliring oleks vist kõik ka.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Swansea suri teisel poolajal. Räägi veel, et vastupidavus ei loe. Loeb tohutult.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                ..kui häiriv isegi Liverpooli toetajatele su iga nädalane ManU kallal togimine on.
                Mis mul sellest? Ei ole siin foorumis selleks, et kellelegi meeldida või kellegagi virtuaalsõprust arendada.

                In his first 15 matches as Liverpool captain, Jordan Henderson never lost.
                Won: 12
                Drawn: 3

                Kommentaar


                  FTorres on mu uus lemmik user. Lebomäng kodus ja siis Arsenal :-)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    FTorres on mu uus lemmik user. Lebomäng kodus ja siis Arsenal :-)
                    Miks mitte nii, et lebomäng kodus ning lebomäng võõrsil järgi kohe?

                    MNF ka eilsest: http://www.lfc.vn/analysis/analysis-...l-mnf-s15-w29/
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Kahju, et Lamberti poiss eile ei mänginud. Ta oleks saanud särada. Tal ju selline topise moodi mängimine selge. 60 minutit mängis Swansea vastu täielik külameeskond. Söötu ei suudetud lükata, peale ei suudetud käia, krt isegi üle keskjoone ei suudetud eriti minna. Selline tüüpiline sügise võõrsil 'pool. Ainult Neuer, kes oli Mignolet särgi selga tõmmanud hoidis meeskonna hullemast ära.
                      Aga ausalt öeldes ei tahtnud ka Swansea kandikul ette kantud apsakaid vastu võtta. Olid nemadki loiud ja liigselt vaos hoitud.
                      Viimased 30 minutit olid meie poolt juba paremad. Henderson suutis õnnega pooleks palli väravasse saada. Aga nagu üks tegelane Portugalist on öelnud, et õnne peab olema. DS enesekindlus on olematu, aga vähemalt oskused ja kavalus on alles. Kahju, et posti läks, aga samas kui ta oleks korraliku löögi teinud?
                      Taas on seis selline, et kõik on meie endi teha. Suudame järgmised 2 mängu punktid ära võtta siis läheb seis väga põnevaks. Kui ei suuda siis on pigem rong läinud. Kas eelmine kevad oli sama olukord, kui me polnud liigas 14 mängu järjest kaotanud ja siis libastusime? Kas ajalugu kordub või on vigadest õpitud? Pühapäeval on etenduse esimene vaatus.

                      Kommentaar


                        Pealiskaudsel vaatamisel hakkasid taaskord silma sööduvead, mida tehti liiga palju ka siis kui söötjal polnud erilist pressi peal. Ja Sturridge on muret tekitavalt kaugel tippvormist. Positiivsema poole pealt peab kindlasti mainima, et mängus võeti pikapeale kindlalt ohjad ja ei olnud sellist tunnet, et ühel hetkel lihtsalt loobutakse üritamast. Seda on mõnelgi korral sel hooajal juhtunud kui midagi välja ei tule.
                        Tabel paistab päris huvitav. Kõik peale esikoha on sisuliselt veel võimalik, ole vaid mees ja mängi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Esimene poolaeg oli suht Besiktas võõrsil vol 2. Ei tea, miks vaja minna jälle sellise suhtumisega mängule peale, et mingit kinnist, poolkõvaga, ilma aktiivse surveta võõrast stiili harrastada. Ja, irooniline eks, Swansea kasutatud seesama keskvälja teemant tappis meie uut süsteemi. Aga kui nii kurvast seisust annab välja tulla, on asjad vast õiges suunas liikumas. Kõigepealt oli vaja Sterling äärele tuua ja Lallana ette, siis Gerrard sisse ja läksime isegi neljase kaitseliini peale.
                          Ei väärinud siit tegelt mingit võitu ja seegi poleks tulnud ilma Mignoleta - kindel man of the match, hoidis piisavalt kaua hullemast. Allen oli samuti väga hea. Aga igast Sturridge'id, Canid, Hendod, Lallanad peaks peeglisse vaatama. Eriti Hendersonilt polnud ammu nii kehva esitust näinud - ja siis siuke värav



                          Sellised Mangi ennustused võib endale jätta
                          Sina küll kindlasti ütlema ei tule, mida ma vōin teha ja mida mitte. Ma vōin nii palju ennustusi teha , kui ma soovin.

                          Kommentaar


                            Sakho oli ka eile äge. Kõik peapallid lajatas hirmsa kaarega ette ja vahel otsustas üksi rünnakule triblama minna ja õnnestunult.

                            Kommentaar


                              Meeskond võidab aga fännid on riius? Mis teil viga on?

                              Äkki magic teeb meeleolu rõõmsamaks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Meeskond võidab aga fännid on riius? Mis teil viga on?
                                Mehed ikka vahest sõnelevad.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X