320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Sums it up

    Kommentaar


      Kui Johnson sisse hakkas tulema mõtlesin, et Jess lõpuks Gerrard välja ja Emre Can poolikusse. But no...

      Coutinho oli täielikult kellegi taskusse ära eksinud jah.

      Kommentaar


        Jumal tänatud, see rimming mida meedia Stiivi Mii lahkumisetenduse eel teinud oleks, oleks kogu finaali build-upi ära rikkunud. Puhka rahus Stiivi!

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          3 years is more than enough.
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar




            Christophe Galtier, ASSE coach, has given an interview to Canal+ , in which he said : "Coaching Liverpool would be my dream."
            võib-olla tõesti, kui tänavu top4 ei tule.

            Kommentaar


              Mul on kahju

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Mul on kahju
                Sa oled õel vana, sinu pärast ei võida Liverpool see aasta midagi
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Sa oled õel vana, sinu pärast ei võida Liverpool see aasta midagi
                  Järgmisel hooajal uuesti. Seniks elame neile kaasa:

                  Kommentaar


                    #KloppIn
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Balotelli võiks sisse tulla. Villa teeb kõrget pressi ja kui laseme pika ette, siis Sterling on liiga väike, et neid kätte saada.
                      http://www.thesportbible.com/article...to-aston-villa

                      Kommentaar


                        Klopp for the Kop
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Ma ei saa mõnedest Liverpooli fännidest üldse aru. Kui üks hooaeg läheb väga hästi, siis hõiskavad Rodgers on jumal, nii kui on halb hooaeg vōi isegi paar mängu kaotanud, siis a la stiilis"sack Rodgers". Nojah, eks igaühel oma arvamus. Kuigi Klopp mulle isiklikult meeldib, selle vaatamata tahaksin , et Rodgers saaks pikalt jätkata Liverpooli peatreenerina.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Ma ei saa mõnedest Liverpooli fännidest üldse aru. Kui üks hooaeg läheb väga hästi, siis hõiskavad Rodgers on jumal, nii kui on halb hooaeg vōi isegi paar mängu kaotanud, siis a la stiilis"sack Rodgers". Nojah, eks igaühel oma arvamus. Kuigi Klopp mulle isiklikult meeldib, selle vaatamata tahaksin , et Rodgers saaks pikalt jätkata Liverpooli peatreenerina.

                            3 aastat ilma tiitlita, worst start in 50 years, taktikaline mõtlemine ja valikud, 5 mängu 24st võidetud TOP meeskondade vastu, CL..disgrace... 250M transfers. Neid võibki siia ette lugema jääda. Kui Klopp on saada siis see on no brainer.
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Villa kaitsja, kes tal enne lööki kõrval oli lõpetas juba tegevuse ära ning sellest ka nii vabalt löömine. Oleks ta seal keha kergelt andnud või siis ära blokkima läinud lööki - igaljuhul ei oleks see olnud Balole nii lihtne seal midagi võrku ära lükata siis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                                3 aastat ilma tiitlita, worst start in 50 years, taktikaline mõtlemine ja valikud, 5 mängu 24st võidetud TOP meeskondade vastu, CL..disgrace... 250M transfers. Neid võibki siia ette lugema jääda. Kui Klopp on saada siis see on no brainer.
                                Küsiks siis seda: mida see Klopp siis nii hästi teinud on, et meile nii hästi sobib? Pole ta ju näidanud, et suudab suurema rahaga midagi ette võtta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X