320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Asi võib olla ka puht psühholoogiline. Liverpool peab ennast suureks, rahvusvahelise haardega megaklubiks. Enamik fänne ja meediat on selle illusiooni kütkeis. Saints on tore lõunaranniku sats, keda kõik armastavad. Üksikule mängijale langev pingekoorem on neil kahel väga erinevad.
    Nõnda ta pigem on. Minu järgmist küsimust juba aimad... peaks ju too vägev psühhiaater või psühholoog klubi palgal olema, kes aitab BRil võõrkehasi sulandada. Või siis oleme lihtsalt suutnud osta üldjuhul ainult vaimselt põduraid. Võbi vist öelda, et Better luck next time.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Ei saa mina aru, miks Lambert peaks jääma ning Balotelli lahkuma ?
        SEST Baloka võiks saada mingitki rahamoodi raha ja Lambert oleks alatiseks ainult pingilt hädakorras võetav, 15min vahend

        Kommentaar


          Ah, et võrdlete Lambertit ja Balotellit? Viga.

          Mind ikkagi huvitab, miks Balotelli ei suuda/ei taha/ei saa oma oskusi (me kõik teame tema potensiaali) realiseeritud???

          Ja Markovic peaks kindlasti jääma, mehes potensiaali ja oskusi on, tegemist ikkagi väga noore mängijaga.
          YNWA

          Kommentaar


            Okei, no see Markovich jääb niikuinii, aga mina lihtsalt leian, et temast kiiremini kohanemisvõimelise asenduse oleks reaalne leida küll. See esimene puude aeg-ajalt....oeh...
            Ahjaa ja Markovich'i panin sinna listi, sest IBE on tema kõrval nagu supertalent

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Okei, no see Markovich jääb niikuinii, aga mina lihtsalt leian, et temast kiiremini kohanemisvõimelise asenduse oleks reaalne leida küll. See esimene puude aeg-ajalt....oeh...
              Ahjaa ja Markovich'i panin sinna listi, sest IBE on tema kõrval nagu supertalent
              Ütleme nii, et üks täiustab teist. Füüsiliselt on Markovic väga võimas. Aga tõesti, Ibe on tõesti parem, veel
              YNWA

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tubli poiss Hendo! Homme sööt ja värav pitseriks eks?!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Tubli poiss Hendo! Homme sööt ja värav pitseriks eks?!
                  Mul Hendo satsis, värav on garanteeritud!

                  Kommentaar


                    Phil Thompson believes Edinson Cavani, Ezequiel Lavezzi, Gonzalo Higuain or Jackson Martinez would be ideal signings for Liverpool to provide cover for Daniel Sturridge.


                    Phil Thompson believes Edinson Cavani, Ezequiel Lavezzi, Gonzalo Higuain or Jackson Martinez would be ideal signings for Liverpool to provide cover for Daniel Sturridge.

                    Järjekordne näide mania grandiosast.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ja see kõik segab BRi tööd.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        http://www1.skysports.com/football/n...-for-liverpool

                        Phil Thompson believes Edinson Cavani, Ezequiel Lavezzi, Gonzalo Higuain or Jackson Martinez would be ideal signings for Liverpool to provide cover for Daniel Sturridge.

                        Järjekordne näide mania grandiosast.
                        Usun, et Messi ja Ronaldo võiks ka osta. Pakuksid ka Sturridge'ile talutavat tuge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ja see kõik segab BRi tööd.
                          ei sega - ühtib täiesti tema enda vaimsusega http://www.bbc.com/sport/0/football/32437970

                          Ehk siis Rodgersi meelest ei ole olemas kedagi paremat Liverpooli peatreeneri kohale kui tema ise.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            http://www1.skysports.com/football/n...-for-liverpool

                            Phil Thompson believes Edinson Cavani, Ezequiel Lavezzi, Gonzalo Higuain or Jackson Martinez would be ideal signings for Liverpool to provide cover for Daniel Sturridge.

                            Järjekordne näide mania grandiosast.
                            Huumor jah. Mitte ükski selline nimi siia tulemas ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              ei sega - ühtib täiesti tema enda vaimsusega http://www.bbc.com/sport/0/football/32437970

                              Ehk siis Rodgersi meelest ei ole olemas kedagi paremat Liverpooli peatreeneri kohale kui tema ise.
                              Kaks erinevat asja, mis aga ei tähenda, et ma pole täheldanud BRi puhul muret tekitavat.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Kaks erinevat asja, mis aga ei tähenda, et ma pole täheldanud BRi puhul muret tekitavat.
                                Vahepeal sattub hoogu jah, see et ta nüüd ütles et liigas viies koht ja 2 poolfinaali tähendab arvatavasti, et nüüd me kaotame kõik mängud ja kukume hooaja lõpuks seitsmendaks
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X