320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Steven Gerrard has cheeky pop at Chelsea fans - "It was nice of them to turn up for once"
    Video: http://streamable.com/m6y9

    Kui nüüd positiivsele keskenduda, siis Lovrenist on täitsa mängumees tulemas, juba mitmendat mängu näitab korralikku taset. Lallana suutis palliga ümber Chelsea kaitsjate tiirutada, Johnson lasi enda kohta päris võimsalt ning näha oli, et tahet mehel jätkus.

    Negatiivse poole pealt veel nii palju, et jääme suvel taaskord oma top scorerist ilma.

    Kommentaar


      Noor poiss kes Lamberti asemele tuli tegi julma pressi. 5minutiga jooksis Lamberti km ära. Meeldiv.
      Nii jätkata. Meie staarründajaid enam näha ei taha!!
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Praeguse situatsiooni võttis ilusti kokku selle mõtetu mängu esimese poolaja keskel üks moment - Henderson annab imelise läbisöödu, mis oleks Lamberti pidanud üks-ühele Cortoisiga saatma. Lambertil mitte ainult jalad ei vea, vaid mõtlemine on ka nii aeglane, et pall on ammu eest ära veerend, kui ta oma paari sammukesega jõuab reageerida.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Lambert alustaski kesktormajana Chelsea vastu? Oh aegu, oh kombeid.
          No vähemalt pärast mitut võltslõppu on nüüd tõepoolest kõik. 2014/15 meeldivana mälestustesse ei jää.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            YNWA kapten mu kapten.
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              Eilne mäng kulges samas tempos nagu taastumine nädalavahetuse mürgeldamisest- rahulikult. Ei tea kas neil oli ka hea pidu?

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Eilne mäng kulges samas tempos nagu taastumine nädalavahetuse mürgeldamisest- rahulikult. Ei tea kas neil oli ka hea pidu?
                Stamford Bridge mängud on kõik minu meelest samas rütmis iga hooaeg, selline kerge pühapäeva pärastlõunane chill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Sellega siis nüüd selge, et ka järgmisest aastast pole midagi oodata - pärast neljapäevaõhtuseid mürgeldamisi. Ülejärgmine aasta on Liverpooli aasta!
                  Selles osas on muidugi lootusetu olukord. Kapteni viimast kodumängu punases särgis lihtsalt ei saa lõdvalt võtta - kasvõi fännide pärast pingutatakse kohe kindlasti. Stõugist tuleb muidugi tala, aga see enam ei loe.
                  Aga mina muidugi optimistlik ja loodan, et Euroopa Liigast tõuseb hoopiski kasu. Saab mõne mehe meeskonnas hoida, kes ilma euromängudeta jälle kusagile laenule tuleks saata. Ja vähemalt teoorias üks tiitlivõimalus. Liiga on järgmisel hooajal niikuinii lootusetu - vajaliku tasemega mehi ei suuda/oska 'pool osta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Liiga on järgmisel hooajal niikuinii lootusetu - vajaliku tasemega mehi ei suuda/oska 'pool osta.
                    Järgmine hooaeg ainult? Võib olla terve sajand ikka. Jopa-kolla - võidupüha hala võiks klamistule jätta.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Järgmine hooaeg ainult? Võib olla terve sajand ikka. Jopa-kolla - võidupüha hala võiks klamistule jätta.
                      Usu mind, et meil on sama valus nagu igal teisel fännil. Seis on selline nagu Jaanipäeval- mis siis, et hommikul päike paistab, vihmavari ja kummikud peavad ikka kaasas olema. Ainult, et hetkel on juba hommik pilvine ja küsimus on selles, kas hoiab nii terve päeva või keerab hullemaks.

                      Kommentaar


                        Mulle vihm meeldib.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          see lihtsalt oli naljakas
                          Lazio eye €20m Borini
                          Lazio have emerged as a potential suitor for Liverpool outcast Fabio Borini. The Italian impressed while on loan at Sunderland last season but has found form hard to come by this year and could be set for a €20m move to Italy.

                          Kommentaar


                            Samas suvel räägiti ka et mingid 12mill naelased pakkumised olid lauas. Siiski internatsionaal haha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Samas suvel räägiti ka et mingid 12mill naelased pakkumised olid lauas. Siiski internatsionaal haha
                              see oli vist jah sunderlandi poolt, kuid peale hooaeg, mil ta seal laenul olles normaalselt mängis.praegu reaalsuses 4milli vb saaks vist

                              Kommentaar


                                Mnjaa, korralik fuckup ikkagi, avalisui pritsida et isegi pold huviorbiidis:
                                Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X