320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Noh... jah. Southampton tuleb kindlasti enda taga hoida suvel korraldatud osturalli tõttu, vastasel juhul muutume suuremaks naerualuseks kui Sir Moyese aegne ManU.

    Kommentaar


      Algselt postitas FTorres Vaata postitust


      Noh... jah. Southampton tuleb kindlasti enda taga hoida suvel korraldatud osturalli tõttu, vastasel juhul muutume suuremaks naerualuseks kui Sir Moyese aegne ManU.
      Noor ja loll oled.

      Edit: kuna sa muidu aru ei saa siis pooli premi kohad:
      09/10 - 7
      10/11 - 6
      11/12 - 8
      12/13 - 7

      Kustuta enda konto ära foorumi disgrace.
      ( küll see moyes suvel ikka kulutas.....)
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Noor ja loll oled.

        Edit: kuna sa muidu aru ei saa siis pooli premi kohad:
        09/10 - 7
        10/11 - 6
        11/12 - 8
        12/13 - 7

        Kustuta enda konto ära foorumi disgrace.
        ( küll see moyes suvel ikka kulutas.....)
        Sa oled üks paras naljahammas ikka küll. Tuletan sulle meelde ManU eelmise hooaja koha:
        2013/14 - 7.

        Hakkasid oma liitumiskuupäeva järgi jalgpalli tõsisemalt alles 2013. aastal jälgima ning nüüd suutsid Wikipedia abiga Liverpooli kehva perioodi tulemused välja tuua, tubli oled. Kurb on vaadata sinusuguseid ManU fänne, kes mõne kehva mängu järel on valmis juba Reali toetajaks hakkama (nagu juhtus paljude ManU fännidega siis, kui CR Hispaaniasse müüdi) või kiljub foorumis '<manager> out!'. Reaalsuses ei ole sa üldsegi mitte etem kui 21. sajandi gold-digger, kes otsib vaid rikast kaaslast, olles tema kõrval vaid seni, kuni isiku edu kestab. Ootan juba aega, kus sa vaikselt nime vahetad ja Chelsea avatari endale otsid. Sest oleme reaalsed, SAFi-taolist ülemvõimuperioodi enam ManU-l kehtestada ei õnnestu ja sinusugune isik ei näe jalgpalli sügavamat poolt, mis suudaks sind hoida isegi tiimiga siis, kui tiitlit tuleb oodata kümme või rohkemgi aastat.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ühe isikukultuse eelviimane vaatus. Kamoon, see on Liverpool FC, mitte SGFC Liverpool. Brodge lihtsalt unustas kohtunike riietusruumis laua katta, muud midagi.
          Noh, peaks ikkagi legendi tänama. Minu jaoks olid kõik need hetked kurvad, kus vanad lemmikud lahkusid. MIngi hetk ongi koos palgasõdurite kamp, kellega erilist emotsiooni enam pole. Ja siis meenutad, et kui ilusad need ajad olid. Halvad hetked on ununenud, head hetked meeles. Stevie ärasaatmine mängu järel oli ilus. Ilusam, kui keskmine võit või midagi muud säärast.

          Kommentaar


            Eera sai läbi! Head mälestused.
            Gunner since 97

            Kommentaar


              Enne mängu jäi väga tugevalt kõrva, et reaalsuses peaks Stevie jaanuaris laenuks saabuma. On see reaalne plaan?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Enne mängu jäi väga tugevalt kõrva, et reaalsuses peaks Stevie jaanuaris laenuks saabuma. On see reaalne plaan?
                Lihtsalt küsin, et kas see klubi kuhu Gerrard minema peaks üldse eksisteerib reaalsuses ka ja värki? Või on Lampard vol2 ja järgmine hooaeg nagu viis kopikat laenuga tagasi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Lihtsalt küsin, et kas see klubi kuhu Gerrard minema peaks üldse eksisteerib reaalsuses ka ja värki? Või on Lampard vol2 ja järgmine hooaeg nagu viis kopikat laenuga tagasi?
                  Galaxy on olemas. Aga Beckhami näidet juba teame.

                  Kommentaar


                    'Pool nägi sama vana ja väsinud välja nagu päevakangelane ise. Ütlemata kurb viis lõpetada. Millal see hooaeg ometi läbi saab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      'Pool nägi sama vana ja väsinud välja nagu päevakangelane ise. Ütlemata kurb viis lõpetada. Millal see hooaeg ometi läbi saab.
                      Mul tekkis pigem küsimus, et millal Yannick ära ostetakse? See vend pani nii hullu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        'Pool nägi sama vana ja väsinud välja nagu päevakangelane ise. Ütlemata kurb viis lõpetada. Millal see hooaeg ometi läbi saab.
                        Pole küll küsimus, kuid ma siiski haaran initsiatiivi ja aitan - hooaeg saab läbi 24.05.2015 ca kell 18:50.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Bolasie on terve hooaja hullu pannud ja seejuures juba 25 täis. Hiline avaneja? Või läheb nii, nagu alati, et teeb elu hooaja, Liverpool ostab ära ja müüb aasta pärast Championshippi?

                          Ei ma olen muidugi ütlemata tänulik Steviele ja libastumist talle süüks ei pane ning hoolimata kõigest on ta ka sel hooajal klubi parim väravakütt, AGA meeskond vajab täiendamist ja mitte selliselt, et Capten Fantastic saaks pensionipõlve edasi lükata. Gerrardi aeg Premmis on lihtsalt läbi, nagu ka Lampsil, Beckhamil, Sheareril jpt. Aga pinda käib see, et terve see aasta ehk hooaja teine pool on üks suur lahkumispidu olnud. Teinud oma statement avalikuks siis, kui kõikidest võitlustest välja langetud? Ma ei tea, vbl on tõesti minu viga, et ma ei jaga seda man-crush'i.
                          Noh, kui ta poleks varakult teatanud, siis oleks terve teine poolaasta spekuleerimist, petitsioone ja muud joga olnud. Saba lahti, noks kinni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            vbl on tõesti minu viga, et ma ei jaga seda man-crush'i.
                            Spordis otsitakse alati romantikat.

                            Kommentaar


                              Let's all play tribute to Gerrard!

                              Kommentaar


                                Jõudis selle kiirelt maha võtta ta jah, aga märk oli juba jäetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X