320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Häbiväärne kaotus. Õigustada pole mitte kellelgi ennast mitte millegagi. Minna ilma ühegi ründajata ründavalt mängima on selline purjus venelase optimism. See, et mängijad isegi ei viitsinud pingutada on veel häbiväärsem. Ent samas pole keegi ennast 110% platsile jätnud juba pikemat aega. Võiks sellega harjunud olla, aga võta näpust.

    Siin on palju kurdetud, et meil on raske hankida häid mängijaid. Ei taheta tulla. Tegelikult on ühest võimalikust variandist mööda vaadatud. Nimekas, ennast tõestanud peatreener võib seda suuta teha. Mängijad nii saartel, kui mandril peavad teda teadma. BR parim saavutus on #2 koht. Mitte just eriti suur "trump". FA karikas oleks natukene kaasa aidanud (või vähemalt kinnitanud, et noortes on sisu ja tee on õige). Aga mitte miski ei muuda hetkel fakti et BR CV näeb välja hõredam, kui meie eilne kaitse. Klopp ja/või Ancelotti oleksid väga utoopilised diilid, aga ehk just midagi sellist olekski vaja? Kui BR saab veel 1 hooaja (mis ilmselt juhtub) saab see olema sama raske, kui lõppenud. Ülemakstud Benteke ja optimism Ingsi suhtes suudavad pakkuda ehk leevendust, aga mitte lahendust. Mis aga reaalselt juhtuma hakkab näeme varsti (või peame septembris kurvalt tõdema, et midagi ei juhtunudki).

    Ja lõpetuseks suur ja sügav kummardus Gerrardile. Absoluutselt kõige eest! Aitähh..

    Kommentaar


      Mängu õnneks ei näinud, piisas tulemusest. Gerrardist kahju, et legend nii pidi lahkuma, kuid mis sa teed, kui tiimi enam taga pole. Häbi meeskonnakaaslastele!

      Ootaks kiiremas korras tegutsemist juhtkonna poolt, mitte, et "teeme paar ostu augustis äkki saame CL-i jälle" jee

      Ja mina olen väsinud sellest "Rodgers on hea treener" jutust. See aasta piisavalt juba seda "tõestanud".
      YNWA

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Väga kummaline on Istanbuli tähtpäeval paaritada Liverpooli ja Ancelottit. Carletto ei tule iialgi, tal on seniajani hing haige ja pealegi on ta Chelseale ustav.
        Nimed on näitlikud. Lisa sinna sarnase tasemega vendasid juurde oma äranägemise järgi.

        Kommentaar


          Unustage ära eliittreenerid, selle satsi ette annab tahta tulla.


          ... ja viimase mängu kohta veel niipalju, et selle "we were angry at the dressingroom" asemel oleks ma haudvaikuses mängijate otsa vaadanud need 15 minutit. Sellist sitta ainult treeneri otsa ei kirjuta ikka.

          Kuidas on aga üldpildis mängijatega läbisaamine ja kogu koostöö klubiga on jah, suures pildis ikkagi vägagi treeneri kapsaaeda, aga jah, see on kõik suurem teema ja mina isiklikult arvan, et üks oluline Sterling'u lahkumise põhjus on ka see, et tal BR-iga suhtlemine ei laabu, hoolimata mänguminutitest. Nägin isegi üht uskumatut tühist ilkumist nende vahel selle dokumentaalisarja vms raames.

          Head allveelaevaga sõitmist kõigile suvel!

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            [COLOR=#333333]Unustage ära eliittreenerid, selle satsi ette annab tahta tulla.
            Nagu City on tõestanud võib ka divari klubist mõne aastaga Inglismaa meister saada eks?

            PS. Ma ei ole BR out tegelane eks. Ma lihtsalt tõin välja ühe punkti, kuidas võiks olla võimalik klubisse natukenegi nimekamaid mängijaid meelitada, kui "talendikad tulevikumängijad". Pappi peame me nagunii välja köhima rohkem, kui keegi meist tahaks.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas FTorres Vaata postitust

                Kommentaar


                  Kes on Eduardo Salvio ning miks tahetakse tema eest maksta tavapärase 20 milku asemel 40?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Salviost endast ei tea midagi, aga mulle on mulje jäänud, et 40m £ on tema väljaostuklausel, aga kätte saadaks ta 35m euro eest, mis teeb 24,7m naela. Niiet suht tavapärane 20 milkut ikkagi vist.

                    E: Tuleb välja, et ta tõsise põlvevigastusega väljas päris pikaks ajaks. Vaevalt, et üldse ostetakse.

                    Kommentaar


                      Kui kaua on Salvio väljas?

                      Kommentaar


                        7 kuud väidetavalt

                        Kommentaar


                          'meerika ärimehed andsid märku, et Rodgersi töökoht on kindlustatud. Arvestades, et see on see 'nende oma' treener ja nende poliitika on ju rahhi teenida, siis pole üllatav, et nad pole kiired manajeride vahetajad ja sinna raha tuulde ajajad. Teisest küljest, ei hakka jälle see otsast peale ehitamise jant pihta. Kui lõppenud hooaja alguses sai ilmsiks, milline hooaeg siit tulemas on, olin ise vähemalt ära otsustanud, et ühte hooaega on talle veel vaja. Aga erinevaid ohumärke on juba päris palju tekkinud, et see üks aasta veel on ka viimane proovikivi näidata, et tema aja jooksul toimub progress ja ülesehitamine.
                          Ühest küljest võime me jääda keskeakriisile läheneva suure egoga, kelle jutt jääb alati suuremaks tegudest ja kes jätab meid rahulikult keskpärasusse. Teisest küljest on ta ka väga pädev ja lootustandev treener, kelle ülimalt detailne ja kaasaegne lähenemine on väga muljet avaldanud. Ehk, et hea treener, halb mänäd˛er?
                          Eks kõik õpivad, aga nüüd ootaks näha, et tuleval hooajal ei ole mingit kõva suhtumisega peale minemist ja kõik vajaka positsioonid on täidetud ning kõik halvema-juhu stsenaariumid läbi mõeldud - mida kohe kindlasti selleks hooajaks polnud tehtud. Samamoodi olgu selged A-plaanid ja B-plaanid paigas, mitte paaniliselt hakkida ja muuta koosseisu. See lõi eriti halvasti välja suurtes mängudes (top-4 vastu saadi võid Man City üle üks võit, rääkimata semifinaalist Villaga). Veel ei taha enam kuulda ühtegi ülespaisutatud ego kommentaari. Ju muidugi kõige tähtsam kogu kardinatagustele - korralikult ostu ja skautimise tegemised läbi mõelda, enne kui poodi minna.
                          Mõnes mõttes on see õige otsus Rodgersiga jätkata ja kui selline otsus on juba langetatud, toetan lootsi igatipidi. Loodaks ikka, et noor treener kasvab noorte mängijatega millekski heaks.
                          ...aga igaks-juhuks võiks Klopp ühe aasta Guardiola moodi puhkust võtta, kui ikka aia taha läheb

                          Et mitte nüüd raasugi positiivset tooni jätta, siis Origi nimetati lõppenud Prantsuse liiga hooaja flopparite tiimi
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Üks täiesti korralik statistika kunnide artikkel Sterlingust.

                            Kommentaar


                              Või sellised signaalid siis. On's BR juba omanike ees oma exceli tabelid lahti laotanud? Enne seda kokkusaamist vast ei saa ta tuleviku kohta midagi kindlat öelda. Aga minu poolest olgu aga veel ühe hooaja. Liverpooli traditsioon on managerist korralikult sotti saada (kui ta just Hodgson ei ole).
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kolo ja Andre Wisdom said uued lepingud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X