320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd kui Rafa on Realis, siis tahaks juba teada, mitme milliga on Sterling sinna minemas. Kas viiskümmend tuleb ära?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      14. juulil mängitakse kusagil Tais. Ma ei tea, kas see uue hooaja esimene sõprusmäng on, aga tõenäoliselt.
      Jah promo turnee raames Austraalias ja Aasias. Mängitakse järgnevatel kuupäevadel järgnevate meeskondadega:
      Tue - 14- Thai All Stars TBC
      Fri - 17- Brisbane Roar 9:45
      Mon - 20- Adelaide United 10:30
      Fri - 24- Malaysia XI 13:45

      Kellaajad peaks olema UK omad ja kuuks on juuli.

      Kommentaar


        Juba räägitakse Sterlingust ja Manust. Ma usun, et Liverpool laseb hinda kruvida ja siis müüb ta ikka lõpuks Reaali mingi 40 milli eest.

        Kommentaar


          Hinnad on ikka uskumatuks muutunud jalgpallimaailmas, eriti Inglaste omad. Vähemalt meedia silmis. Alexis maksis 35 miljonit, Hazard oli mõni hooaeg tagasi 32 (oli siis 21 aastane), nüüd Sterling 40? Lolz.

          Kommentaar


            James Milner.

            Kommentaar


              Tundub, et jutud vaikselt täide minemas jah. Soliidne täiendus vähemalt meeskonnale.

              Kommentaar


                Kodulehel on Milner kirjas. Nii et võib uskuda. Soliidne täiendus keskväljale - olen rõõmsalt üllatunud, et ta otsustas tulla. Lõppenud hooajal ju City's mänguaega ikka jagus ja olla pakutud ka kõva palka uue lepinguga. Tundub tõsine spordimees, tast jätkub veel kindlasti mitmeks hooajaks.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kui me Milnerile nüüd 150-200k nädalas ei maksa siis tundub vähemalt hind olevat õige. Kõige muuga on nagu ta on.

                  Kommentaar


                    Jah, loodame, et palgafondi auku ei löönud ja saime endale väärt täienduse. Nüüd veel korraliku raha eest Sterling maha ja siis enne juulit võiks meeskond 2-3 täiendusega koos olla.
                    YNWA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Kui me Milnerile nüüd 150-200k nädalas ei maksa siis tundub vähemalt hind olevat õige. Kõige muuga on nagu ta on.
                      Keda sa siis ootasid - Messit või? Milner lapib Gerrardi jäetud augu ära ja kui vaadata neid vendasid, kes viimasel ajal palju mänguaega saanud, siis Hendersonist on ta küll minu meelest parem.
                      Ja muidugi tublim füüsis. Ehk ei lähe kohe katki.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Keda sa siis ootasid - Messit või? Milner lapib Gerrardi jäetud augu ära ja kui vaadata neid vendasid, kes viimasel ajal palju mänguaega saanud, siis Hendersonist on ta küll minu meelest parem.
                        Ja muidugi tublim füüsis. Ehk ei lähe kohe katki.
                        Üks Inglismaa Messi meil siin paar hooaega tagasi juba oli. Walesi Messi on ka meeskonnas (veel) olemas.
                        Kõlab demagoogiliselt, aga millise SG jäetud auku sa Milnerit lappimas näed? Kas SG 29 aastaselt (hooajad 2008-10) või lõppenud hooaja SG? Luba mul kahelda, et Milner eales tolle noorema SG tasemele jõuab. Viimase aasta SG augu lappimisega saab hakkama.

                        Nagu ma ütlesin, kui palgaraha pole üüratu siis on hind õige ja ok tehing. Lisab konkurentsi keskväljale ja paneb ehk mõne mehe agaramalt liigutama. Samas on alati vaja vanemaid eeskujusid noortele, kellest me meeskond hetkel kubiseb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Kui me Milnerile nüüd 150-200k nädalas ei maksa siis tundub vähemalt hind olevat õige. Kõige muuga on nagu ta on.
                          150k/pw ongi see number, mile üle spekuleeritakse. Aastas teeb see küll kena 7,8m, aga arvestades, et ´puuli jaoks on 20m üleminekusummana pigem tavataks, siis pole see palk nii üüratu midagi.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Üks Inglismaa Messi meil siin paar hooaega tagasi juba oli. Walesi Messi on ka meeskonnas (veel) olemas.
                            Kõlab demagoogiliselt, aga millise SG jäetud auku sa Milnerit lappimas näed? Kas SG 29 aastaselt (hooajad 2008-10) või lõppenud hooaja SG? Luba mul kahelda, et Milner eales tolle noorema SG tasemele jõuab. Viimase aasta SG augu lappimisega saab hakkama.

                            Nagu ma ütlesin, kui palgaraha pole üüratu siis on hind õige ja ok tehing. Lisab konkurentsi keskväljale ja paneb ehk mõne mehe agaramalt liigutama. Samas on alati vaja vanemaid eeskujusid noortele, kellest me meeskond hetkel kubiseb.
                            Walesi Xavi siiski.

                            Kommentaar



                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Liverpool peab rahul olema Milneriga. Ei saa öelda, et neil just väga palju tõmmet oleks, kui isegi Lyoni sugused klubid nad ühe käeviibutusega oma staarmängijate ümbert ära peletavad nagu kärbse.

                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X