320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    See ei peaks peatreeneri, vaid omaniku ja finantsdirektori mure olema.
    Tõenäoliselt on vastavalt positsioonile, tulemustele, võimekusele jne eelarve. See on BRil teada (kokkulepitud) ning siis ta selles toimetab. Ja kui ta näeb, et mõistlik on näiteks vv osas kulusid kaks korda kärpida, et seda mujal rakendada, siis miks ka mitte.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Tõenäoliselt on vastavalt positsioonile, tulemustele, võimekusele jne eelarve. See on BRil teada (kokkulepitud) ning siis ta selles toimetab. Ja kui ta näeb, et mõistlik on näiteks vv osas kulusid kaks korda kärpida, et seda mujal rakendada, siis miks ka mitte.
      No Rodgers on kõvatanud ja öelnud, et tema teeb lõpliku otsuse mängijate osas. Aga paremal juhul on see vormis 3 nime aetakse talle välja ja otsusta. Aga lõpuks on võimalik ikka vb vaid üks neist reaalselt kätte saada. Lisaks on rahaasjad nende üleminekute taga ju tegelikult nii keerulised, et ei ole isegi reaalne et ta jõuaks selles end peensusteni kursis hoida. Detailid aga võivad mõne ülemineku läbi kukutada ja teise toimima panna. Lihtsalt see Rodgersi ainuotsustamine on väga rumal jutt ja seda toidavad tema vastased Liverpooli toetajad ja konkureerivate klubide trollid. Ta on lihtsalt on mugavaks sihtmärgiks. Reina juhumi tagamaid me ei tea, aga oletada saab, et ta lihtsalt ei nõustunud Rodgersi kui peatreeneriga. Tema lootis kindlasti Rafa naasmist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
        Lihtsalt see Rodgersi ainuotsustamine on väga rumal jutt ja seda toidavad tema vastased Liverpooli toetajad ja konkureerivate klubide trollid.
        Aga, kui ma pole kumbki? Aga mäletan rinnale prõmmimivat artiklit meedias (peale päälikuks saamist), kus BR väitis, et ma nõutasin endale välja positsiooni kus mina otsustan kõike ja mulle jääb alati viimane sõna? Ühtegi artiklit järgneva 3a jooksul pole näinud, kus tema ise oleks öelnud, et päris nii see pole. Järelikult....

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Aga, kui ma pole kumbki? Aga mäletan rinnale prõmmimivat artiklit meedias (peale päälikuks saamist), kus BR väitis, et ma nõutasin endale välja positsiooni kus mina otsustan kõike ja mulle jääb alati viimane sõna? Ühtegi artiklit järgneva 3a jooksul pole näinud, kus tema ise oleks öelnud, et päris nii see pole. Järelikult....
          Et kõike mida välja kaagutatakse, see on tõde ja vastupidi, et mida ei öelda, seda pole olemas. Loe see eelmine post uuesti läbi... naiivne on lihtsalt arvata, et ta seda kõike üldse saaks jõuda. Kui tema neid otsuseid oleks teinud, siis meil olekski Miki, Willian, Salah, Costa, Alexis ja Suarez. Rahaasjadega tegelevad klubis teised mehed. Näiteks eelmine aasta ta ütles, et Balotelli Liverpooli... no chance. 3 nädalat hiljem on tüüp punane särk käes. Siit peaks suutma ise ka järeldusi teha. See et Sky ja This Is Anfield kirjutab et rodgers huvitud..... on lihtsalt vana traditsioon juba selles riigis. Suured klubid on viimase 25 aastaga ülesehituselt väga palju muutunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
            ... naiivne on lihtsalt arvata,
            Naiivne on rinnale prõmmida ja kisendada, et mina olen juht, kui tegelikult sõidetakse 15 kohalise bussiga ja istutakse kuskil 3-4 reas. Parem on tõde kohe välja öelda (sorry ma mangeerin nii hästi/halvasti kui teised osakonnad mul seda teha võimaldavad), kui peale sacki meedias/memuaarides rusikatega vehkima hakata (tra keegi ei lubanud mul mitte midagi teha)? Ja palju vahtu oleks olemata.

            Kommentaar


              Nõus jah, et rumal tagantjärgi tema poolt. Samas olukord oli ka selline, et ta pidi end tugeva liidrina näitama. Kriitikast ei ole tal praktiliselt kunagi puudust olnud, eriti hull oli see esimese hooaja alguses. See, et kõva jutumehega tegu on oli omanikele tema allkirja saamisel ka oluline.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                No Rodgers on kõvatanud ja öelnud, et tema teeb lõpliku otsuse mängijate osas. Aga paremal juhul on see vormis 3 nime aetakse talle välja ja otsusta. Aga lõpuks on võimalik ikka vb vaid üks neist reaalselt kätte saada. Lisaks on rahaasjad nende üleminekute taga ju tegelikult nii keerulised, et ei ole isegi reaalne et ta jõuaks selles end peensusteni kursis hoida. Detailid aga võivad mõne ülemineku läbi kukutada ja teise toimima panna. Lihtsalt see Rodgersi ainuotsustamine on väga rumal jutt ja seda toidavad tema vastased Liverpooli toetajad ja konkureerivate klubide trollid. Ta on lihtsalt on mugavaks sihtmärgiks. Reina juhumi tagamaid me ei tea, aga oletada saab, et ta lihtsalt ei nõustunud Rodgersi kui peatreeneriga. Tema lootis kindlasti Rafa naasmist.
                Kui BR paberi ja pliiatsiga rahasid jälgiks, siis oleks muidugi "väga tore". Üldine plaan on vast siiski teada ja siis suslikud lükkavad infot ette... mis iganes see siis on.
                100k/nädal pingil hoida pole meitele lihtsalt mõistlik. Teine asi muidugi, millepärast pingil.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Liverpool's first 7 away games

                  Stoke
                  Arsenal
                  Manchester United
                  Chelsea
                  Everton
                  Tottenham
                  Man City
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Eks tegelikult on ju hea, et keerulisemad võõrsilmängud varakult kaelast ära saab... Iseasi, kas see Rodgersile meeldib, sest kui esimene pool hooajast täielikult ebaõnnestuma peaks, siis vaevalt teda seekord hooaja lõpuni hoitakse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Citizenid tegid Liverpoolile uue pakkumise Sterlingu eest. 35milli GBP + 5kas add-on.
                      Ilus summa iseenesest. Mina müüks maha, aga kahjuks (või õnneks) ma seda klubi ei juhi.

                      E: 20% üleminekusummast läheks QPR-i kaukasse.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Liverpool are considering moving for Newcastle's Moussa Sissoko with Steve McClaren's side open to offers of €24m for the 25-year-old.

                        Source: Daily Express

                        Kommentaar


                          Sterling mingi 40 mln poundsi eest vast läheb, alla selle hakkab pigem mingi hädamüük @ august, kus 30 mln ära müüakse.

                          aga need minu teooriad vaid
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Sterling mingi 40 mln poundsi eest vast läheb, alla selle hakkab pigem mingi hädamüük @ august, kus 30 mln ära müüakse.

                            aga need minu teooriad vaid
                            Liverpool saatis juba pikalt sellise summa.

                            Kommentaar


                              Arvan, et alla viiekümne ei lähe ta kuhugi. Vähemalt see suvi mitte.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Absurdse hinnad. Et see poiss nüüd maksab rohkem kui Alexis või Özil või näiteks Depay või noh kes iganes vähegi hea mängija ? Krt 10 milline mängija oleks kui inglane ei oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X