320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimased uudised mis ma Sturridge kohta nägin oli, et mehe ravi on läinud hästi ja loodetust kiiremini ning oktoobri alguses on mees tagasi.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Viimased uudised mis ma Sturridge kohta nägin oli, et mehe ravi on läinud hästi ja loodetust kiiremini ning oktoobri alguses on mees tagasi.
      Mis tõenäoliselt tähendab, et oktoobri lõpuks on ta taas katki.
      FC Flora

      Kommentaar


        Jeesus Maria: ruumorid lähevad ikka puht pööraseks, nüüd pakutakse meile juba Ashley Youngi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          See kõik on ikka kuradi nukker. Olgu et meestel pole klubis tulevikku, päris paariaseisusse poleks neid ka vaja tõugata. Paljud asjad jalkaäri juures on neetult ebameeldivad.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Danny Ward on muuseas kõigis Aberdeeni Euroopa Liiga mängudes väravas seisnud. Väga uhke algus, loodetavasti saabki seal esikindaks.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              See kõik on ikka kuradi nukker. Olgu et meestel pole klubis tulevikku, päris paariaseisusse poleks neid ka vaja tõugata. Paljud asjad jalkaäri juures on neetult ebameeldivad.
              See on tõesti inetu, sellist asja küll siin klubis ei meenu, omasid on ikka ilusti hoitud.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Lambert 3M£ WBA'sse.

                Kommentaar


                  kes siis Liverpooli fännidest homme ka Helsingis mängu vaatamas on? Mina olen kohal.
                  Manchester United Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karausser Vaata postitust
                    kes siis Liverpooli fännidest homme ka Helsingis mängu vaatamas on? Mina olen kohal.
                    Mina ka! Kuhu pileti ostsid?

                    Selles suhtes on tore, et suhteliselt hea satsiga tullakse, veidi kahju et Benteket ei näe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Lambert 3M£ WBA'sse.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kahju, et ei suutnud Anfieldil väravat lüüa.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Tuhkatriinu lugu sai otsa. Natuke arusaamatu see ost oli, aga las olla. Mingu sul häste RL (ja nagu näha siis läheb- debüüdis 2 väravat!).

                          Näe me oleme parimad! Või noh veel saab vana rasva peal sõita: http://www.skysports.com/football/ne...y-sports-study

                          Kes tahab staadionitunnet kogeda, aga Helsingisse sõita ei viitsi võib vabalt minna lokaal Helsinkisse Viru tn. Raudselt saab mõnelt sommilt soovilooks YNWA paluda.

                          Kommentaar


                            LFC TV peal neli Eesti punast laulsid. Väga vinge

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Carlsperg Vaata postitust
                              LFC TV peal neli Eesti punast laulsid. Väga vinge
                              Eestlased tegid sellel mängul ka ülekande tehnilise poole. Staadioni kõrval oli kaks Levira eesti numbritega kaubikut mis vist edastasid miskit, lisaks Levira järelkäru ja uus eesti numbritega Mercedese buss ja mingi auto veel, kõik siis TV kohal.

                              Mäng ise mingit suurt silmailu ei pakkunud, esimene poolaeg oli suht koht igav, teine pa saadi mäng jooksma. Naljakas et vasakut äärt ei kasutatud üldse, kõik käis läbi parema ääre.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Eestlased tegid sellel mängul ka ülekande tehnilise poole.
                                Seda oli näha jah, et keegi oli oma kaamera Tallinna teletornist Helsingi poole zoominud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X