320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile jäi puudu mängijast või kahest, kes suudaks vahetusest mängu rahustada, kontrolli haarata. Rossiteril oli tahtmist ja energiat, kuid nagu eelnevalt juba öeldi - jooksis ta vastastel sabas nagu väikene tülikas kutsikas. See ei tähenda, et ta tühi koht on. Rohkem praktikat tarvis.
    Õnneks on meil olemas Allen, Henderson ja kuhugile kadunud Lallana ning tulevikus peaks peks leebem olema.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Nägin esimest korda sel aastal omasid mängimas. Alustades lõõritamist positiivsete nootide pealt, siis Benteke on väga hea ost, peale selle, et ta on suur ja tugev, kellega võib vabalt päikest minna otsima ,on ta ka kiire. Lisaks pea pallid, millega ta muudab väga paljud enda ümber aina paremaks, eelkõige Mignolet, kes andis pikki palle laskuri täpsusega, eelmistel hooaegadel on see olnud tema üks nõrgemaid külgi, kuid eile, veel kord - aina kümnesse, lisaks paar super tõrjet. Coutinho on väga hea, aeg-ajalt mängib üle, kuid on endale juba suurele teele väga tugeva alguse sillutanud.

      Teine suvine hange - eile kapten Milner on meeletu tööloom ning lisaks paar ülikaunist söötu - teda jagus igale poole. Lisaks - tundub see vaid mulle, et just Milner on meeskonna kuidagi ühtsele lainele tõmmanud - oma võitluslikkuse ja utsitamisega on kogu manschaft ühise keele ja hingamise leidnud. Teine töömurdja on muidugi Škrtel - aga, tema kõrvale on vaja tehnilismat venda, Lovren, kes seda varasemalt on näidanud, on oma kunagisest headusest väga kaugel. Miks Sakhod ei kasutata, sai ju uuele lepingule käe alla pandud?

      Noortest oli suurim üllatus Joe Gomez. Clyne jäi veidi äärel hätta, lisaks unustas end rünnakule, kui oli vaja juba tagasi joosta. Aga potensiaalikad on mõlemad.

      Kui nüüd Lucas tõesti minema lastakse, siis ehk keegi oskab öelda, mis kass tema ja treeneri vahelt läbi põrutas - mees on kindlasti kõige parem kaitsva orientatsiooniga keskvälja mees tiimis. Üldiselt kolmik Milner.Lucas-can näitas end väga heast küljest. Kapten Henderson (kordan ma pole selle hooaja kahte esimest mängu näinud) ei tohiks küll oma kohas algkoosseisus nii kindel olla, ainuüksi käepaela pärast. Lucase lahkumisega kaoks keskväljal konkurents.

      Can on hingega mees, korduvalt seda tõestanud, ainult natuke veel ebastabiilne, kuid võrreldes eelmise aasta algusega, palju paremas vormis ja jõuab joosta ja kiiresti joosta.

      Firminho muljet ei valadanud ,tahaks öelda, et ta ei vääri veel algkoosseisu kohta, kuid Ibe oli märksa nukram. Firminho on palju mitmekülgsem - tema avanemist ootan pikisilmi, aga samas noore ja uue mehena annaks talle veel aega. Rossiteri üle on lihtsalt hea meel, et noor mees nii tugevas mängus ära ei minestanud ja väljakule sai. Midagi hullu ta ju ei teinud.

      Mõned küsimused tekkisid küll, ehk targemad ja rohkem netiavarustes liikujad oskavad vastata:
      Clyne äärele ei ole ju vahetust - vasakul on loodud tervislik konkurents Gomezi ja Moreno vahel, kuid kui Clyne ühel hetkel mängida ei saa, kas minnakse üle kolme kaitsja taktikale?
      Benteke on ees surrepärane, kuid nagu on siin korduvalt mainitud, keegi teine peaks kõrval olema - Ings oli vähemalt Soome mängus päris hea, kas paar Ings-Benteke oleks jalga tulistamine?
      Uudishimuliku inimesena tahaks ma tegelikult väga teada, millega Balotelli hakkama sai, et tast nii väga lahti tahetakse saada, üks asi o nsee ,et ta oli eelmisel aastal kehvake, kuid tavaliselt on tema lollused ikka lehtedesse jõudnud, nüü on aga selles valals pika aega vaikus olnud, ometi võib Rodgersi sõnavõttudest aru saada, et mingi käru on mees kokku lükanud - keegi kuulujutte levitada oskab?

      Kommentaar


        Mis Lovrenil viga on, tänavu väga hea ikka olnud.
        Gomez paremajalgne niiet saab mõlemal pool ka hakkama ja ehk saab Flanaganist asja.

        Kommentaar


          MNF eilsest mängust
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Eks see on lõppkokkuvõttes ikka väga positiivne kui Balotelli laen Milani nüüd tõesti läbi läheb. Mul ei ole isiklikult tema vastu midagi - ehk suudab imekombel veel oma karjääri päästa. Mõnikord klubid teevad lolle vigu ja Balotelli ostmine seda 'pooli jaoks oli. Aga elu peab edasi minema.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Enne mängu oleks viigiga rahul olnud, niiet pole ögiseda, kuigi oleks võinud ära varastada punktid. 34% posesiooni ja saame mängu kiita - Rodgers on õppinud ja kodutööd teinud, tuleb ainult korrata, et fantast taktika. Mis poleks muidugi läbi läinud ilma mängijate tahtmiseta. See hea esimene poolaeg ei saanud niikuinii edasi kesta, tööd tehti tohutult palju, surve oli terav ja kõik olid imekärmelt oma positsioonidel tagasi kui tarvis. Et võimalusi ära ei võetud (ja tšehh ka ringutas) pani ette kartma, et küll teine poolaeg läheb jamaks. Aga vähemasti oskame nüüd paremini kaitsta ja kolmas puhas lina räägib enda eest.

              Pea kõiki saab kiita, Migs tegi raskeid tõrjeid, meie uued äärekaitsed säravad ja Skrtel pani hullu (eks talle sobib ka madalas blokis tuuseldada). Eesotsas Benteke teeb ikka suure vahe tervele mängupildile - kujutage nüüd ette, kui seal oleks Balotelli või Lambert üksi olnud - me oleks juba esimesel poolajal surve alla jäänud. Coutinhost ei pea rääkimagi ja Firminot kah laita ei tasu, ikkagi esimene alustamine. Mängu jooksul oli lausa näha, kuidas ta vaikselt harjuma hakkas peale pisut rabedat algust. Nüüd kõige rohkem kartust tekitas uue näoga keskväli, aga päris hästi klappis. Kaitsvamaks mänguks on retsept olemas - Lucase lahti laskmine oleks absurd. Milneri töövõime on vist Hendersonist ka suurem, lust vaadata.
              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Allenist saanud on? Vigane?
              Jaa, enne hooaja algust juba, millalgi septembris lubatakse tagasi. Nüüd kui korraga Lallana ja Hendo katki läksid, on see ülekuhjatud keskväli järsku üsna hõre. Ehk veelkord, vote for Lucas. Mu poolest võiks alustada enne Lallanat, isegi kui see terve peaks olema.
              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Eile jäi puudu mängijast või kahest, kes suudaks vahetusest mängu rahustada, kontrolli haarata.
              Neid väga enam polnud võtta, just Firmino positsioonile siis, sest ta pidi niikuinii välja minema. Markovich tuli pähe - ta oleks küll mängu rahustanud, teadlikult või teadmatult, ta veidi aeglasem ja oleks tõenäoliselt kindlamaid sööte otsind kui Ibe, kes ikka vastu seina kipub jooksma. Arvestades esitusi, võib Markovichi ju pingilt proovida vahepeal.

              Ja kokkuvõttes oli esitus seda julgustavam, kui meelde tuletada, kui noor see eilne meeskond ikkagi oli. Gomez, Rossiter ja Ibe alles hiljuti hakkasid poest siidrit kätte saama. Brassid ja Morenod ka mingi 22-24sed. Kindlust oli poistes palju ja kokkumäng hakkab ka vaikselt tulema. Kui Rodgers ka areneb, saab ehk asja.

              Aa, ja Emirates on ikka lahe koht, mingi 85. minutil ülipõneva 0-0i lõpus oma poisid suruvad ja punased pingid juba paistavad.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Thierry ja Phili analüüsid kuulasin huviga läbi, Carra omi paraku ei paindunud kuulama, isegi kui tal oli võibolla palju tarka rääkida liverpooli efektiivse kaitsemängu kohta. Vana ikka väga jõuliselt üritas väita, et Arsenal mängiti korralikult üle ja läks isegi nii kaugele et kuulutas Mignolet seivi Giroudi vastu täiesti rutiinseks. Mitte mingit krediiti vastastele, Arsenal didnt create enough, Mignolet didnt have saves to make. Pall oli võrgus, Alexis lõi posti, ning oleks parema lõpetamise korral kübaraga lõpetanud, Skrtel lükkas peaaegu omale. Tegemist oli vana hea klassikalise Arsenal 4:4 Liverpool koopiaga, mis eile maskeerus nullnulliks. Esimene poolaeg oli poolil 3 head võimalust, raske öelda, kas Cechi näpuots oli mingi tegur Coutinho löögi päästmisel, palli liikumistrajektoor muutus ülivähe. Arsel oli lugemata värav ja Alexise pealöök 6lt meetril, mis paremal päeval kindlalt väravas lõpetab. Teine poolaeg ei saanud samas pool 25 minutit üldse üle poole väljaku.

                Päeva lõpuks võivad, poolaegasid arvesse võttes, mõlemad tiimid viigipunktiga rahul olla. Liverpool ilmselt natuke rohkem, sest eelmine hooaeg saadi sama fikstuur üsna hädiselt sisse.

                Kommentaar


                  Tegelikult peaks 'pool punktiga rohkem olema rahul, sest Arsenal on aastaid olnud tugevam.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Sellesmõttes, et kui midagi asist öelda ei ole, ei pea ju ilmtingimata vaeva nägema?!?!!

                    Päeva lõpuks võivad, poolaegasid arvesse võttes, mõlemad tiimid viigipunktiga rahul olla. No ei saa olla see lugemiskunst nii raske noh...

                    Muidugi peab pool rohkem rahul olema, võõrsilpunkt top4 meeskonna vastu ei ole mingi laitmisväärt saavutus sõltumata sellest. Aga kuna 99% pooli fänne vaevab sama raske vaimne haigus, mis kõiki ex-scouser'eid, siis vastasele krediidi andmine on pea võimatu. Ei tohi rahul olla, sest me olime paremad! Kui Calum Chambers mängiks Liverpoolis, oleks ta järgmine Ballon d'Ori võitja!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Thierry ja Phili analüüsid kuulasin huviga läbi
                      Miks see vend punditiks palgatud on? Tüübi inglise keelest on isegi raskem aru saada kui Gazza omast.

                      Kommentaar


                        Kullakene, aga sa ütled ja selgitad iga nurga alt, et 'pool peaks punktiga rohkem rahul olema. Lihsalt sinu argumendid ja arutlus on pigem tarbetu. Tühi. Minule. Oleks, poleks jne.

                        Kui see sinu pealiskaudsus kõrvale heita, siis ma arvan, et 'pool peabki põhjusega rohkem punkti üle õnnelikum olema. Alustades sellest, meil oli platsil viis uut nägu.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Pealiskaudne on võtta kellegi postist välja mingi lausejupp ja väänata seda vastavalt oma agendale. Ja kui teine pool end täpsustab, nimetada teda pealiskaudseks.

                          Mina isiklikult olen punktiga rahul vaid sellepärast, mis seal esimesel poolajal toimus. Kõike muud arvesse võttes on raisatud 2 punkti.

                          Ja ma ei viitsigi siin oma päeva raisata skauseritega vaieldes kes rohkem mille üle rahul peaks olema. Minu algse postituse point oli selles, et Carragher on lammas. Rutiinne lammas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Minu algse postituse point oli selles, et Carragher on lammas. Rutiinne lammas.
                            Tubli! Jõudsid ise tulemuseni. Ära teinekord siis tähemärke raiska.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Pealiskaudne on võtta kellegi postist välja mingi lausejupp ja väänata seda vastavalt oma agendale. Ja kui teine pool end täpsustab, nimetada teda pealiskaudseks.

                              Mina isiklikult olen punktiga rahul vaid sellepärast, mis seal esimesel poolajal toimus. Kõike muud arvesse võttes on raisatud 2 punkti.

                              Ja ma ei viitsigi siin oma päeva raisata skauseritega vaieldes kes rohkem mille üle rahul peaks olema. Minu algse postituse point oli selles, et Carragher on lammas. Rutiinne lammas.
                              Ma ei ole eriti su fenomenile veel pihta jõudnud. Kas sulle meeldibki niisama klähvida või eksib aegajalt ka paar mõistlikku kommentaari ära.. suhteliselt mõlemat..ei viitsi oma päeva raisata aga ometi kribab nii, et tolmab..
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Millal viimati kolm järjestikust nullimängu Liverpoolil oli? Mõni ajaloohuviline äkki teab? Ei viitsi ise kuskilt otsida. Ei tea ka kust!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X