320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida see Rodgers enne välja mõelnud on? Bilic, mina ja kõik teised teadsid nädal enne Rodgersit Liverpooli järgmise mängu koosseisu. Kolm ja pool mängu on mängitud täiesti arusaamatut ja ideetut jalgpalli. Kui tähtis on esimeste voorude ajal lugeda punkte ja vaadata tabeliseisu?? Mitte midagi ei muutu enne kui Rodgers on minema löödud, selle treeneri mängijate valikus ja süsteemis on nii palju praaki, et paha hakkab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Carlsperg Vaata postitust
      Mida see Rodgers enne välja mõelnud on? Bilic, mina ja kõik teised teadsin nädal enne Rodgersit Liverpooli järgmise nängu koosseisu. Kolm ja pool mängu on mängitud täiesti arusaamatut ja ideetut jalgpalli. Kui tähtis on esimeste voorude ajal lugeda punkte ja vaadata tabeliseisu?? Mitte midagi ei muutu enne kui Rodgers on minema löödud, selle treeneri mängijate valikus ja süsteemis on nii palju praaki, et paha hakkab.
      Ära hakka pihta.

      Kommentaar


        Päris huvitav (ja õiglane) otsus Friendilt. Noble vastu tehti viga ning kohtunik vilistas ka kohe. Vile ajal hüppas aga Noble Ingsile jalgadesse. Sai vist otse punase. Igal juhul, kui keegi mingi video leiab sellest, võiks siia visata.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Mida iganes! tööõnnetus see tänane mäng. Tahtmist on kõvasti, aga ideid mitte niipalju. Ings jättis hea mulje vähemalt.

          Kommentaar


            Kolm nullimängu ning väravate vahe miinuses
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Esimesel poolajal tegime Tika-taka, aga noo kui me ei ohusta peaaegu terve mäng vastste väravat, siis ei tule väravaid ka - Seekord läheb Brendani taktika kapsaaeda.

              Kommentaar


                Tülgastav! Sellise luti peale ei ole mitte mingit õigustust.
                BR- tavaline brainfart taktika. Sa lähed kodus peale ainult 1 ründajaga? Kui sa oled 2 väravat taga siis sa tood sisse veel 1 kaitsja???? Ja kui sa lõpuks otsustad sisse tuua veel ühe ründaja siis mitte kaitsjate arvelt vaid mängija, kes ainsana veel oskab ilma pallita liikuda (ja kurat teeb ka seda). Ja 5 kaitsjaga veel 1 värav sisse imeda? WOW! Bastion of invincibility?
                1 löök raamidesse!!!!!! ÜKS! kodus! Anfieldil! Ei mäleta mina, et sellist asja oleks varem juhtunud.

                Horvaatia Messi- vahest ma mõtlen, et keegi võiks statistikat teha ka imetud m***i meetrite kohta, sest mingit muud näitajat mille põhjal osad vennad platsil on ma ei näe.

                Kohtunik- tegi oma taseme ära. Enamat tahta sellelt vennalt oleks patt. Ent mängu käiku ega tulemust ta ei muutnud- hea seegi. Septembris tuleb, aga väga tihe graafik kus iga vend on arvel. Seal hakkab Coutinho puudumine tundma andma. Ohh well äkki ongi aeg Rossiteril Gerrardliku vundamenti laduma hakata?

                Kommentaar


                  Septembris on Sturr nagu uus saining.
                  Aga prrr eilseid hailaite ma küll näha ei taha. Kõlab nagu tüüpiline Liverpool - natuke annavad lootust ja seejärel kohe totaalne fiasko.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    See tegelinski on üks põhikeskkaitsjatest. Hirm tuleb peale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Timbu Vaata postitust
                      See tegelinski on üks põhikeskkaitsjatest. Hirm tuleb peale.

                      Minu teada oli seis , siis alles 0-1 ja siis mõtlesin et nyyd kellad ka

                      Kommentaar


                        Jäi nägemata ja kohe selline seinasõit. Vinge. Aitäh Lovren, miks me Agger'i müüsimegi ... ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Tülgastav! Sellise luti peale ei ole mitte mingit õigustust.
                          BR- tavaline brainfart taktika. Sa lähed kodus peale ainult 1 ründajaga? Kui sa oled 2 väravat taga siis sa tood sisse veel 1 kaitsja?
                          Öö ja päev Arsenali mänguga eks. Selles mõttes, et kui Arse vastu oli kodutöö tublisti tehtud ja taktika täppis, siis Hammersite vastu tundus, et polnud mitte mingit ettevalmistust. Täpselt sama koosseis, mis edukalt raskes võõrsilmängus oli mõeldud vastaste nullimiseks, läks kodu seinte vahele umbkaitset muukima. Arusaamatu.
                          Ründajaid osteti, nad peaksid alustama. Olen enne ka siin see hooaeg juba kahe ründaja trummi trummeldand. Kui oli juba esimesel poolajal näha, et midagi ei toimi, jätkati sama jama ja Benteke vist mõtles üksi seal ees, et miks ta siia üldse toodi.
                          + Nagu sa ütlesid, see kui Moreno sisse toodi ja siis liigutati kõik, Gomez ja Clyne, ümber - see lõhnab kahtlaselt eelmise hooaja segaduse järgi. Vahest ei tasu üle mõelda ja võiks läheneda lihtsalt nii, et kodus saad nõrgemalt piinlikult suhkamit, paneks õige ründaja sisse ja prooviks ise ka väravaid lüüa.
                          Igatipidi puusse, mängijad olid algusest peale segaduses ja pealekauba motiveerimata. Kusjuures Bilic sosistas peale mängu Origile pikalt kõrva midagi, kutsus mänguminuteid saama?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Tahaks näha Sakhot kas Škrteli või Lovreni asemel. Kui selle ühe mängu põhjal ainult järeldusi teha siis Škrtel oli vähemalt sama hull kui Lovren niiet võib selle jubeda CB koosluse ära lõhkuda, pärast esimest kolme mängu tundus et vb isegi saab asja aga sama asi mis eelmine hooaeg, Sakho on algusest peale kindlam olnud. Lovren-Sakho koos võiks ka proovida, äkki loovad midagi ilusat...
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Markovic välja laenule ? Türki ? Nagu mida ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Markovic välja laenule ? Türki ? Nagu mida ?
                                Ju anti talle teada, et sel hooajal eriti mängida ei saa. Kahtlane laen muidu küll. Oleks võinud premmi jääda.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X