320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mina rõõmust kargama ei kipu. Meeskond on endine. Huvitav saab olema näha, kas FSG üleminekute strateegias midagi muutub.
    Nii nagu mina seda asja näen siis tegelikult ei olegi seis nii hull, aga vbl ma olen lihtsalt optimist, ma ei väida, et meil mingi super koosseis on, aga ega väga kehv ka nüüd ei ole.. Jaanuarini on küll aega, aga hetke seisuga tuleks ju välja praakida ainult Allen ja Lovren. Muidugi palju võib veel muutuda, aga vaevalt ta Hendersoni või Milneri pingile paneb v maha müüb, pigem toob lihtsalt võrdväärset konkurentsi positsioonidele.. Aga nüüd ma pakuks seda, et Firmino lööb särama. Klopp teab teda juba aastaid ja tahtis teda Dortmundi, õnneks tahtsime meie ka, ta pole küll millegi suurega silma paistnud siiani, aga tas on kõvasti potensiaali, ma olin teda juba paar aastat jälginud, enne kui ta Pooli tuli . Aga jahh kui kolmik Coutinho-Firmino-Sturridge suudaks terved püsida, mida nad ei suuda.. siis see oleks väga killer trio, muidugi eeldusel, et Firmino ärkab. Aga üldpildis on ikkagi puudu 2-3 kvaliteet mängijat, pink jääb natuke lühikeseks, puudu on vähemalt 1 korralik keskkaitsja ja 1 Reusi tüüpi ründavpoolik, need 2 kindlasti.. aga kuna ta mängib üldjuhul 1e puhta ründajaga siis peaks ründajatest piisama..Balo on veel ka ju laenul, hehee..

    Aga äkki midagi sellist, kuni Jaanuarini ja varud oleks ka täitsa enam-vähem.

    Sturridge
    Lallana - Coutinho - Firmino
    Milner-Henderson
    Gomez - Škrtel - Sakho - Clyne;

    Muidugi ei tasu imesid loota, aga kui mängitud on 8 vooru, sa ise oled täis p^ olnud, aga ikkagi vahe neljandast ainult 3p, siis see polegi teab mis lõpp. Vähemalt lõpuks saime kellegi, keda ka kõik teised oleks tahtnud, hea juba seegi (Y)

    Kommentaar


      Kui nüüd ka asja perse keerate, siis on küll vabandused otsas.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

        Kommentaar


          Asi polegi nii hull, härra Werner siiski saabus Bostonist õhtusöögile.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kui nüüd ka asja perse keerate, siis on küll vabandused otsas.
            Kui oleks SaviTsaar siis vastaks, et me ei vajagi vabandusi. Normaalse inimesena pean, aga sinuga nõustuma.

            See kampaania, mis selle nädala jooksul Kloppile tehti oli hämmastav! Kõik meediaväljaanded analüüsisid, kirjeldasid, tuhnisid ajaloos ja suuremalt osalt kordasid ühte ja sama- Klopp on Kop'ile parim mis eales juhtuda võiks. Kokku hakkas silma vist 2 negatiivsema lähenemisega artiklit. Ja seda ka peaasjalikult ainult ühel teemal- kuidas ta suudab läbi närida nö "transfer commitee'st". Enamus Eesti poliitikuid vajaks selle PR ettevõtte teenust.

            Kuid üle pika aja on meil taas peatreener, kellel on suuremat pagasit kui Champsi tasemel klubide juhendamine (sorry Kenny). Ehk saab selle pealt klubi tagasi õigele rajale suunata. Igatahes on emotsioon natukene suurem (ja ärevam), kui BR saabudes. Jah ma vaatasin nii huvi pärast mida ma kirjutasin, kui BR tuli: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1414465
            Ning mõte mis muutuma peaks hakkama (ja järeldus mida pole on ka häirivalt sarnane): http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1415642

            Aga anyway: Willkommen Jürgen. Pane poisid mängima ja võida midagi!

            Kommentaar


              Ma loodan, et Klopp on veidi paindlikum koosseisudega kui viimased postitused siin teemas väidavad. Tahaksin siiski näha, kas Sturr ja Benteke suudavad midagi koos korda saata. Firmino puhul oleks muidugi kena kui temast nüüd mingi pildi saaks. Seni pole õnnestunud.
              Kaitsega esialgu suurt midagi teha pole.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                See kampaania, mis selle nädala jooksul Kloppile tehti oli hämmastav!
                Mina näen seda asja nii, et Kloppi on hea müüa (meedial). Teda saadab pigem positiivne aura ning sellest lähtuvalt pole mõtet kirjutada negatiivsest, sest see ei müü - simple as that.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mulle jääb mulje, et Brendan Rodgers saadeti minema lihtsalt seetõttu, et Klopp oli parasjagu kohe tema asemele võtta. Maru imelik oli nii lambist (kalendrit vaadates) ta lahti lasta.

                  Kahju, et nii vägev ja sümpaatne treener nüüd Liverpoolis on.. Aga õnnitlused - nüüd on Premm veelgi huvitavam

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Väljun päevateemast, aga see ongi põhjus, miks inglise vutil nii halvasti läheb. Isegi pupus ja täpes klubid on tabelitipust vaid 6p kaugusel. Loodetavasti tulevad Eurol alagrupis top4 sekka ikka.
                    Tase ongi kohutav, ühtlaselt kohutav. Suuremad peksupoisid ei saa enam olla väga. Southampton ja West Ham ei suuda ennast alagrupi turniirilegi mängida euroopas, kus meil endal on hetkel kaks hädist viiki, Tottenhamil siis võit ja viik. Meistrite liigas 8st mängust 5 kaotust ja 3 võitu.. varsti võetakse see neljas CLi spot ära, kui nii edasi läheb.

                    Kommentaar


                      The normal one.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        "..... ööö , we got some wingers"

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Väga sümpaatne, peab LFC mänge vaatama hakkama, good luck!

                            Kommentaar


                              No vinge igaljuhul, iseasi mis siin toimuma hakkab, aga rõõmustada võib korraks küll. Ülisümpaatne ja mis kõige enam, väga emotsionaalselt asja juures, mis Liverpooli kui klubi ja linnaga igaljuhul sobib rusikas silmaauku. Intervjuu andis kohe positiivsust juurde, paar tsitaati võtaks kohe välja:

                              I understand football. If the people are not interested in football, we can put some sticks in the park and play football. It’s still the perfect game, it’s still the same game, but it’s only this game [professional] because of the fans. That’s what I know, what I think, what I feel. We have to entertain them – we have to make their lives better. That’s what we have to do because football is not so important – we don’t save lives or things like that, we are not doctors. It’s our job to let them forget their problems for 90 minutes and then they can talk for three days about the last game and talk for two days about the next game. That’s how I want to live – if I am not a manager, that’s the way I would live because I love this game so much. That’s why I try to be as close as possible to the fans, but it’s not always so possible to be close to the fans because of the job. I have to work and I need time to work, so it’s not always as the fans want but it’s as often as possible.
                              -väga värskendav jutt tipptreenerite maailmas

                              In football, all the world-class teams play possession football, that's cool. I like to watch this; Bayern Munich, great team, great club; Barcelona, yes; Real Madrid; maybe on some days, Manchester City. But nobody starts as a ball possession team. You cannot start and say 'OK, we have the ball and the other players have to wait’. The first thing, always, maybe in life, you need to have a stable defence. That's the first thing, always. Because you can only stay confident in a game when you know not each offensive move of the other team is a goal. That's the first thing and when you start a development nobody starts a development from the top of the table, only a few teams. You always have a little bit lower position and our position is absolutely OK, so we can start our development today, tomorrow, when the players are back.
                              -selle siin võib võtta isegi zutsuna Brendani suunas, kuigi seda otseselt pole

                              It’s a really funny thing. It was absolutely no problem between FSG and myself, we talked about this. It’s nothing. If two smart, intelligent, clever guys sit together on a table and you both want the same, where can be the problem? We all want to be successful. The only thing for me is to have the first and last word.
                              -see siis selle transfer comitte jutu kohta, äkki see on tõesti üle puhutud teema? Üks FSG aja suurimaid müsteeriumeid igaljuhul.

                              ja lõpuks:
                              We have to change from doubter to believer. Now.




                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                See meie transfer committee saab ikka mõttetult palju tähelepanu. Igas klubis on analoogne süsteem, et peaskaut, peatreener CEO, peastatistik otsustavad keda võtta ja keda jätta. Mõnes klubis lihtsalt on peatreeneril rohkem võimu, mõnes vähem. Ei saa öelda, et Rodgersil oleks seda võimu vähe olnud.

                                Klopp komitee kohta: "I need these people"
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X