320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Danny Ings targeting “swifter return” after clean ACL tear. Feared to be out for the season after tearing his anterior cruciate ligament during training, Danny Ings is reportedly targeting an early return. Roberto Baggio famously recovered from a similar injury in just 76 days in 2002. Jones continues to suggest that “a clearer timeframe will emerge once surgery is completed,” but that Ings has already been able to “walk virtually untroubled” since suffering the tear.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ok oletame, et ma usun teda, sest hetkel paistab Origi küll rohkem Ngoo vol 2. Tal on siiani iga mäng olnud vähemalt üks 99.99999% võimalus pall sisse lükata ja ta suudab alati selle mööda lüüa.
      Origi ei ole seni suutnud palli saades kiireid otsuseid langetada. Pool sekundit mõtlemist ja võimalus on läinud. Loodan, et seda saab õppida. Kui mitte, läheb väga raskeks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Salvestame:

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Salvestame:

          Siia kõrvale sobiks siis vastase statistiline näitaja ka, Spurs jooksis vaat et sama palju Laupäeval.

          Kommentaar


            Kiirenduste arvu hetkel ei leidnud, kuid:

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Punkte saab jalgpallis tabelisse siis, kui mängid viiki või võidad. Võitmiseks on vaja lüüa rohkem väravaid, kui vastane ning see annab tulemuslikud kolm punkti. Viik annab ühe punkti mõlemale võistkonnale.
              Statistika kahjuks punkte ei anna. Küll aga peegeldab see võistkonna (mängu) iseloomu. Regulaarse jälgimise tulemusena (info kogumisega) on võimalik prognoosida ning tulevikus toimuvat mugandada.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Mitu punni me tabelisse juurde saame sellega?
                  Esimese mänguga saime ühe punkti. Enamik kes asja vastu huvi tunnevad, eeldavad et just nimelt sellel põhjusel meile enam nii palju väravaid ei lööda ja saame rohkem punkte. Aga see selleks, tegelikult sind see ka ju ei huvitanud...
                  Saime taaskord irooniast aru, aga kui sind need küsimused ei huvita, siis ei pea ju jahuma ka. Põhimõtteliselt iga postituse peale võib selle küsimuse saata, iseenesest ka see midagi ka annab.

                  Kommentaar


                    Statistika ilu ja valu on see, et seda tuleb osata lugeda. Ja lugeda objektiivselt. Mitte üksikute spikede peale tilti minnes. Vastasel juhul on Ligi exceli tabelid vaata et maailma majanduse A&O. Tegime korraliku mängu ja sellega nõustuvad kõik. Aga hakata siit nüüd midagi enamat välja punnitama? No ma ei tea....

                    Ma kõlan kohati nagu ma vihkaks Kloppi. Tegelikult see nii ei ole. Tubli poiss on, et tuli, tegi 3 päeva trenni ja mehed rügasid laupäeval hing paelaga kaelas. Isegi kui sealt oleks kaotus tulnud oleks ma rahul olnud, sest Klopp oli mehed jooksma pannud. Kuuldavasti pani staadionile ka tüdruksõpradele ja naistele ligipääsu keelavad märgid ülesse ja sunnib 100k nädalas teenivaid vendasid vahest lausa 2 trenni päevas tegema! Asjad mis mulle tunduvad, et proffide töö peakski selline olema, aga võta näpust. Et selles suhtes ei ole h8er!

                    Aga kes ikka hirmsasti tahab statse taga ajada siis 2 külaskäiku pealinna:
                    http://www.whoscored.com/Matches/959821/Live - vs Spurs
                    http://www.whoscored.com/Matches/959721/Live - vs Arse

                    Kommentaar


                      Ühel päeval sattusin lugema ühte huvitavat ütlust Jerry Belsoni esitluses: "Never ASSUME, because when you ASSUME, you make an ASS of U and ME."
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Carra sai MNFis korralikult särada seekord, eks aeg näitab kui imeliseks see Klopp suudab Liverpooli vormida.

                        Kommentaar


                          "Porto võõrustab tänases alagrupimängus Tel Avivi Maccabit, kuid kohtumisest jääb eemale Portugali meeskonna kapten Maicon, kes on hädas reievigastusega. Brasiilia mängumehe puudumisel sai kaptenipaela oma käele noor Portugali mängumees Neves, kes on hetkel täpselt 18 aasta ning 221 päeva vanune.

                          Sellega sai Nevesest Meistrite liiga ajaloo kõige noorem kapten. Seni kuulus see rekord Moskva CSKA väravavahile Igor Akinfejevile, kes 2006. aastal kaptenipaela kandes oli 20 aasta ning 227 päeva vanune."

                          Kui see poiss meile tuleb siis ta mängib ennast legendiks. Punkt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Maicon või?
                            Akinfeev.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Benteke, Lovren ja Firmino teevad taas trenni, aga Sturril on taas mingi müstiline häda, nii et homme teda lootust näha pole. Tea, kas varsti jälle kuskil üle lombi rehabilitatsioonis.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Benteke, Lovren ja Firmino teevad taas trenni, aga Sturril on taas mingi müstiline häda, nii et homme teda lootust näha pole. Tea, kas varsti jälle kuskil üle lombi rehabilitatsioonis.
                                Sturridge oli Ibega trennis kokku jooksnud ja selle tulemusena saanud löögi vastu põlve. Klopp ütles, et kuna eelmine nädal niigi 2 tõsist vigastust, siis ei tahtnud mitte mingit riski selle osas võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X