320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The Draw One

    Kommentaar


      Heh, viies viik järjest. ffs Viimasest 9-st 8 viiki.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        loodis sats
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          No mis sa siin ikka ütled. Sel mängul oli null null sisse kodeeritud juba sellest peale kui taas meie ründeta ja Lucase-Caniga keskväljal algkoosseisu nägin. Ja siis äkki antakse täiesti ootamatult superväravaga lootust, et see jälle ära võtta.
          Ma saan sellest isegi natukene aru, et Klopp esialgu ei riski, aga ühel hetkel vajume niimoodi tabelis sinna, kuhu tõesti vajuda ei taha.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            No mis sa siin ikka ütled. Sel mängul oli null null sisse kodeeritud juba sellest peale kui taas meie ründeta ja Lucase-Caniga keskväljal algkoosseisu nägin. Ja siis äkki antakse täiesti ootamatult superväravaga lootust, et see jälle ära võtta.
            Ma saan sellest isegi natukene aru, et Klopp esialgu ei riski, aga ühel hetkel vajume niimoodi tabelis sinna, kuhu tõesti vajuda ei taha.
            Oot... Mis sa teed nalja? 3. mäng ja 2. nädal ametis ja suhteliselt normaalselt siiski hakkama saadud ning kannad peatreeneri maha. Kogu selle asja ainus probleem ongi selles, et fännide ootused on lihtsalt äärmuslikult jaburad. Inglise meedia on muidu hüsteeriline aga kui juurde tulevad jalgpall ja sakslased siis läheb päris lolliks.

            Klopp on teinud siiski seda, mida ta lubas. Seda meeskonda ei ole enam nii kerge võita. Lisaks mõtle natuke vigastuste nimekirjale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
              Oot... Mis sa teed nalja? 3. mäng ja 2. nädal ametis ja suhteliselt normaalselt siiski hakkama saadud ning kannad peatreeneri maha.
              Mina ei kanna kedagi maha. Hüsteeriad on mind ausalt öeldes alati üsna külmaks jätnud. Kommenteerin seda, mida platsil näen.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Samas, kui alustab Benteke järgmine mäng, siis on võimalus väravaid lüüa rohkem kui üks. Origi ei ole ikka see mees, kes peaks alustama iga mäng. Vähemalt mitte veel.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Mänguliselt oli eile väljakul ainult üks suur miinus. See, et Can pidi palli söötmiseks kaks korda ennast pöörama ja kolm korda palli puudutama. Kui sellele järgneks SG või Beckhami sööt, siis on aktsepteeritav. Vastasel juhul mitte, sest vastane saab rahulikult positsiooni sisse võtta ja enesekindluse tõstmiseks suitsu teha.
                  Ilusasti oli näha, kuidas näiteks Lucas ja Firmino justkui kuuma palli mänginuks - selline tegutasemine paneb vastased liikuma, eksima.

                  Täpsustuseks veelkord, et see oli see, mis oli eile valesti... või siis ei õnnestunud nii nagu peaks, sest Can meenutab väljakul ühte piripilli, keda ei austata piisavalt, kellest ei räägita piisavalt.

                  Miinuseid on/oli muidugi veel, kuid õnneks pole meil nii kehvad vennad kui Chelseal, eks. Tramaivõikuirumaladonpunditid.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Can on teemas.

                    Ainus mängija kelle meeleldi Man Unitedisse ostaks. Kohe.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Seekord ei saa päris öelda, et õiglane tulemus, sest mäng oli valdavalt ikkagi meie käes. Värav oli korralik ilunumber - millal üldse selliseid peaga väravaid viimati nägime - it's been ages! Tsenderdustrenne palun juurde meestele! Nurgalöökide horror tuleks ka ära fixida. Sealt tuleb liiga tihti mõtetuid plönne ning Firminho'le neid palun mitte anda, aga kurat keegi teine vist ka ei oska väga hästi. Muidu meeldis selle mehe tegutsemine väga, pall püsis küljes ja jõudis asjaliku sööduni ning mängis väga enesekindlalt. Coutinho on aga kuidagi liimist lahti veits või siis teda lihtsalt markeeritakse 2x enam nüüd ja ei suuda oma võlumuuve esile tuua enam nii hästi. Võib-olla aga on noor mees segaduses sellest, et mida uus treener temalt tahab ja kuidas enne ta platsil tegutseda võis. Ei tea, aga see kahvatus tuleb uuesti särama lihvida ta mängus.
                      Muretekitavad numbrid on ikkagi löögid raamidesse - siin tuleb ka ikka midagi eraldi ette võtta. Lallana minuarust ainult kinnistab oma mänguga seda, kui average mängija ta ikkagi on - oh miks sa nii palju maksid üldse (briti vere coef aint v)?
                      Moreno rebib nagu loom, aga läheb vint vahest üle seal eespool ka seetõttu. Eks saan aru, miks mees möllab, tahab end põhisse murda, et Klopp-il oleks raskem teda Gomez'iga asendada. Ilusatest hetkedest võite gif-i siia loopida sellest kuidas ta pikalt tagasispurtides sliding tackle-ga puhtalt palli ründajalt eest lõi. See oli suht meistriklass.
                      Can on äge ja sellele meeletule hobujõule, mis mehel sees on, on vaja help'i, ehk kui ta kontrast ette murrab või niisama keskelt järsult tulema hakkab, et leiaks keegi kes talle loogiliselt söödu jaoks ennast välja pakuks, aga tihti tundub et teised ei jõua lihtsalt talle järgi ja kiirrünnak jookseb kuskile vastu seina kasutult. Klopp mastermind'ib selle venna kasutuse ära varsti I hope.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Moreno rebib nagu loom, aga läheb vint vahest üle seal eespool ka seetõttu. Eks saan aru, miks mees möllab, tahab end põhisse murda, et Klopp-il oleks raskem teda Gomez'iga asendada. Ilusatest hetkedest võite gif-i siia loopida sellest kuidas ta pikalt tagasispurtides sliding tackle-ga puhtalt palli ründajalt eest lõi. See oli suht meistriklass.
                        Moreno on talumatu mängija minu jaoks. Teeb meeletult tööd ja suudab vahest nii ilusasti kaitse ära katta, aga rünnakul ei mõtle üldse, mida teeb. Kui mitu head rünnakut ta eilegi uskumatult kesise söödu või mõttetu pealelöögiga nurjas?
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Stokiga nõus. Pigem alla keskmise.

                          Kommentaar


                            Väga ilus vaadata, kuidas Mane hakkab keha panema, kuid Moreno on temast juba mõtete ja tegudega ees. Kui pole spetsialist, siis ära proovi (kodus):

                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Carra räägib, et vingereid ei ole. Minu arust võiks Ibe'l lasta mängida Lallana asemel ja anda korraldus enamasti äärel püsida. Kehvemaks ründeoht igatahes ei jää.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Ibe tänavu alla ootuste mänginud ju. Lallana viimasel ajal väga hea olnud või üldse see hooaeg, parem kui ka Coutinho. Loodetavasti Firmino püsib terve ja saab tegusid tegema hakata juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X