320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtame selle varajase jõulukingi nüüd vastu. Ei saa kindlalt öelda, et väärisime, aga ega ei väärind ka vastased (kuigi neil võib Ayewt, Brittonit ja paari teist kiita kõva rügamise eest). Koduseinte vahel on veel mingi ebakindlus ja närvilisus, aga kui saab kasvõi selliseid võite, aitab ka see pingest üle saada. Tõusime neli kohta!
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Ilusat jalgpalli täna ei näinud, kuid võidu ja kolme punkti eest võib aitäh küll öelda.

      Kommentaar


        See oli võib-olla kõige viletsam võit, mida kunagi olen Anfieldilt näinud võetavat. Aga nojah - rõhk on sõnal võit.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Pealelöögid, no suht null jah krt, aga muidu pall veeres ja kaitses päris paanikajaanika ka polnud. Väärtuslikud punktid, väga! Klopp'i efekt ikka töötab, meestel on enesesse usku ja tuli ära taas. Jätkame, kasvõi 1-kolli võitudega.

          Kommentaar


            Kui me selliste mängudega edaspidigi 3p tabelisse juurde saame olen ma rahul. Sest tavaliselt imeme sellise mänguga endale 1 värava sisse ja siis räägivad kõik, et 'pool on kriisis. Aga mehed olid sama värsked nagu mina.
            Henderson ja DS tagasi platsil oli lihtsalt boonus!

            Kommentaar


              Liverpool mängis kui pisike klubi - Swansea andis võimaluse domineerida ja palli keskväljal ju veeratati aga viimane kolmandik oli košmaar - mitte mingisugust mõtestatud tegevust - üsna sarnane Rodgersi lõpupäevadega. Kas nüüd Coutinho eemalolek annab nii palju tunda?

              Mu senine lemmik Benteke oli kui hunnik õnnetust, teised lihtsalt keskpärased. Meeldis Cani tavapäraselt hingestatud tegevus ja Lovren - ometi ei saanud kumbagi mehe puhul õiget pilti, sest survet neile kui kaitsvatele mängijatele ei olnud. Suurim küsimärk oli Ibe - pidevalt pildis, kuid otsused appimaeivõi kui imelikud. Tahaks öelda, et oli selge pidur, kuid samas jõudis pall ikka ja jälle temani ja ekraaniaega sai mees rohkem kui Kadri Tallinna TV eilses mammutprojektis. Kas saab noormehest uus Origi, et kui võimalus antakse, siis ei osata seda ära kasutada?

              Enesekindlust hakkab tulema ja punktikraanidki on lahti keeratud - nüüd on aga vaja taastada suursugusus ja hakata mängima aristrokraatlikult kui suurklubi, õigemini Liverpoolilikult ülbelt ja mittekedagi kartvalt - mitte kui ettevaatlik pisike poisike.

              Kommentaar


                Eilse puhul tasub arvestada, et mitte ainult Coutinho polnud teki all, vaid temaga koos ka endiselt ülioluline Lucas, kes oleks ehk seda kaootilist edasi-tagasi voolu paremini kontrollinud. Sakho ju veel väljas ja Hendo ja Studge käisid pigem nägusid näitamas. Eriti viimane, kes tundus igat vastasega kontakti kui tuld kartvat. Pealegi oli äsja €liiga ja enne seda Man City niiet midagi peab järele andma, aga nagu Marduk ütles, enne osati sellised vaid ära soperdada. Ses mõttes on osavalt toimetatud senimaani.
                Nüüd läheb tihedalt edasi ja peab lootma, et kapten ja esiründaja saavad raskeks Sotoniks ennast vormi, Njuuka jaoks peaks Coutinho juba tagasi olema.
                Ibe pärast ma muret ei tunneks, ta alles tiinekas ja eile oli üks teravamaid pliiatseid platsil, see otsustusvõime tuleb kogemusega, ehk ta saab aina paremaks minna. Benteke osas tunneks küll muret. Peale seda väikest vigastust on väga ebakindel olnud. Tahaks loota, et lihtsalt ajutine halb vorm..
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Lõbus pildikene:



                  Jonjo näeb välja nagu Gru.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Lihtsalt igaksjuhuks, kui keegi ei peaks arusaama kes on Gru

                    Kommentaar


                      Ma mõtsin, et GRU all mõeldakse ikka vene erüksusi.. ega see ka kaugele poleks jäänud.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        SG teeb Melwoodis tublisti trenni. Akna avamiseni jäänud täpselt kuu aega.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Pilt nimega 'Jesus Christ Kolo':

                          Kommentaar


                            Subotic üks võimalik liitujatest millalgi,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Subotic üks võimalik liitujatest millalgi,
                              Samuti Luigend!
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Samuti Luigend!
                                Võid manusse võtta..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X