320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vs Klavan siis

    Kommentaar


      Kõigil on kõva. Eriti Dianal!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kõigil on kõva. Eriti Dianal!
        Eetrisse, jah?!

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Eetrisse, jah?!
          Ma loodan ikka Sion-Braga peale.

          Kommentaar


            Klopp on Saksa klubiga tõenäoliselt rahul. Sõit ka talutav.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Igati meeldiv loos: Klopp saab Saksamaale, Rakut saab Anfieldil näha ja kokkuvõttes ei ole pettunud, kui Liverpool siit Raku & co edasi laseb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kõigil on kõva. Eriti Dianal!


                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  klaafts on öli😂
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Klavani loos meeldib. Win-Win olukord.

                    Kommentaar


                      Normaalne loos. Raku suvel 'pooli eks!?

                      Kommentaar


                        Lovren siis arvatavasti kuu aega audis. Samas Sakho võib juba sel nädalal naasta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ise just väga uue väravavahi toomist ei poolda aga tundub, et enamus siit tahavad. Bogdan vaevalt nr.1 rolli liigas proovida saab, kui just Simoniga midagi väga hullu ei juhtu. Premmist oleks kuum nimi Jack Butland aga jaanuaris ei usu, samuti Leno jne vist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ilus ja pikk jutt. Kuna võrdlemisi vähe postitusi, siis kiikasin muid kirjatükke ning 27.11 oma silmates tekkis lõbus muie:

                            Eks see ole vanamehe skleroos - näe ei tule meelde kohe foorumisse vastatagi. Kuid tegelikkuses - see võib ju natuke homoerootiline tunduda, kuid Benteke meeldib mulle sajaga - ta on suur, tugev, üsna kiire ja korraliku tehnikaga - mitmekülgne mees. Seda enam on tema ebaõnnetusmised ja just need kätelaiutamised mulle hinge läinud - nii nagu öeldi Kreisiraadios, mängi aga ära ... . Mignolest on mul pigem kahju - maailma parimas koondises on ta kindel nr 2 (või 3 või 4 aga mitte 1), edu saabki tulla vaid klubis. Ega Pepe oli ka koondises alles kolmas vaht, kuid samas Hispaania koondise kõige olulisem mees - keegi kes meeskonna meeleolu koguaeg üleval hoidis. Ning mulle tõepoolest tundus, et selle hooaja alguses on Simon-poiss järgmist sammu astumas - eriti kui tal on Benteke sugune torn ees, kelle peale väljalööke suunata, siis seda valusam on kui kaardimaja jälle kokku kukub.

                            Butland oleks potensiaalikas valik, kuigi ma Stoke'i mänge näinud pole. Samas ehk vanemad mehed mäletavad, et kunagi oli ju selline noor talent nagu Chris Kirkland, kellest tol ajal kirjutati, temast saab ennem koondise esinumber kui koduklubi oma - Inglismaa vaevles tavapärases väravavahi kriisis. Ei mäletagi - vist sai mees tärni ikka koondises kirja.

                            Mis puudutab vaidlusesse Lovren vs Sakho, siis eks see ole selline liivakasti vaidlus kas Superman või Batman - õnneks viimase kohta saab kevadel vastuse, kuigi spoilerina võib arvata, et lõpuks kaks kanget hakkavad koos mõne kurjami vastu võitlema ja sama peavad tegema ka meie kaitsjad. Mõlemad on noored ja veel õpimisvõimelised mehed - juurde on vaja ühte mentorit, Aafrika jõuluvana Toure ega Hitman Skrtel selleks kahjuks ei sobi.

                            Kommentaar


                              Selles palju aastaid lekkivas Liverpooli kaitseliinis on vaid üks mees, kes aastaid mänguminuteid stabiilselt saanud. Oleks aeg sellele senioorile konkurent positsioonile leida. Kui Kolo suvel läheb, siis võiks Skrtel just tema koha üle võtta. Lovren sai minu arvates viimasel ajal väga hästi hakkama, kuigi arenguruumi on ka ikka omajagu.

                              Kommentaar


                                Butland on väga väga väga kallis lõbu. Stoke'is on ta sel hooajal küll lausa suurepärane, väga võimsalt arenenud tippmeheks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X