320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naised saunas et Skrtel kolmeks kuuks väljas. Ma mõtsin, et Skrtelit ei saa katki teha! Igaljuhul on veits kaki seal taga - kas Klopp paneb Toure lihtsalt asemele (keda ta pole seni kordagi väljakule usaldanud mingil põhjusel) või läheb Can Sakho kõrvale, mis võib olla... huvitav?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Naised saunas et Skrtel kolmeks kuuks väljas. Ma mõtsin, et Skrtelit ei saa katki teha! Igaljuhul on veits kaki seal taga - kas Klopp paneb Toure lihtsalt asemele (keda ta pole seni kordagi väljakule usaldanud mingil põhjusel) või läheb Can Sakho kõrvale, mis võib olla... huvitav?
      Skterl instagramis ütles, et 6 nädalat.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Skterl instagramis ütles, et 6 nädalat.
        Siis pole nii hull, aga kuna Lovren ka katki praegu, jääb mõte samaks.
        ★★★★★★

        Kommentaar




          Ilma erilise põhjuseta.

          Kommentaar


            Jaanuar küll jõulude ja vähemalt ühe suure pohmelli taga, kuid üks ost tundub juba kivisse raiutud - Marko Grujic - 19 aastane idarooplane, kastist-kasti keskväljur, viie milli eest (ja kopsakas palk) ning pidavat hooaja lõpuni tagasi Belgradi laenatama esialgu. Tegelt lõhnab täpselt samasuguse diili järgi nagu Rodgers harrastas, aga ehk on lootust, et Klopp oskab noori paremini valida.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Siis pole nii hull, aga kuna Lovren ka katki praegu, jääb mõte samaks.
              Mul on alati olnud man crush Kolo vastu.

              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Jaanuar küll jõulude ja vähemalt ühe suure pohmelli taga, kuid üks ost tundub juba kivisse raiutud - Marko Grujic - 19 aastane idarooplane, kastist-kasti keskväljur, viie milli eest (ja kopsakas palk) ning pidavat hooaja lõpuni tagasi Belgradi laenatama esialgu. Tegelt lõhnab täpselt samasuguse diili järgi nagu Rodgers harrastas, aga ehk on lootust, et Klopp oskab noori paremini valida.
              Äkki klopp saab sama raha eest 3-4 lootustandvat 1 asemel, kui rodgersi hinnapoliitikat meenutada.

              Kommentaar




                Stevie.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Homme saame siis liiga liidritelt õpetust. Head kaitseliinipäeva kõigile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Täna saame siis liiga liidritelt õpetust. Head kaitseliinipäeva kõigile.
                    Ei saa täna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Ei saa täna.
                      Jõuluajal päevad sassis, my bad

                      Kommentaar


                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Äkki tahab keegi parema kvaliteediga seda intervjuud vaadata.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Leicester toob sinu ka siia maa-alla .
                            Miskipärast mul selline tunne,et hoopis meie toome täna Leicesteri maa peale tagasi,mis oleks muidugi väga kena kingitus nende mustade pühade lõpetuseks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tarry Vaata postitust
                              Miskipärast mul selline tunne,et hoopis meie toome täna Leicesteri maa peale tagasi,mis oleks muidugi väga kena kingitus nende mustade pühade lõpetuseks
                              No sellisel juhul saaksime kohe Sunderlandilt järgi tappa. See oleks nii tüüpiline.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskaks jagad vanamehele kudas va mängu va interneedusest kaeda saaks - sheeri striimi!?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X