320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Davai, tooge see massiivne 0-1 võit ära või panen pigilinnu!

    Linnukese aeg varsti, kui Liverpool mängima ei hakka 0-2 pealt..

    Kommentaar


      Mõttetu tiim. Manku vol2
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Lugedes nüüd paar lehekülge spetsialistide juttu, siis tekib küsimus, mida te vingute iga asja üle? Benteke luhtab olukordi, on häda, Benteke lööb ühes mängus võiduvärava, kuigi võimalusi oleks rohkem lüüa, on ikka häda? Saime kaotuse, kuid vabalt oleks võinud ka 2-2 jääda.. oleks ühel asjal sang, oleks pang. Täpselt selline tunne on küll, et elatakse 2 hooaja taguses ajas ning väravaid peaks tulema nagu SAS-i ajal. Mina olen ammu aru saanud, et sellist kvaliteeti hetkel Liverpoolil ei ole ning tuleb Kloppil aega anda oma nägemuse järgi meeskond uuesti üles ehitada. Hetkel on meil üks suur probleem ning see on mure, mis toimub meie värava all. Ma juba septembris rääkisin sellest, et see kaitseliin meid kaugele ei vii. Ehk praeguse üleminekuakna ajal tehakse lükked, mis muudab kaitseliini stabiilsemaks ja rahulikumaks ning see hakkab ka tulemusi tooma, olen selles kindel.

        Kommentaar


          Clyne on olnud viimasel ajal minuarust kehva ja täna oli tõeline tähelend. Kuluks ära pingiaega vahelduseks. Ega teisedki kaitseliini mehed kiita saa, aga mnjah..
          Firmino võib minuarust maha müüa - pool hooaega ja ei mitte midagi, isegi Leiva jagas rohkem täpsemaid sööte. Häid mänge tuleb tal nagu nõelu heinakuhjast ning minuarust ei tea ta ka oma positsiooni platsil hästi, aga vot siin on oma süü treeneril ka.
          Ülejäänud kampa ei hakkaks niipalju piitsutama, ei mingit õnne ka täna, aga kaotus tuli teenitult - haamrid suutsid hambad ristis kõikidele löögiüritustele ette jääda, sest nt kui mitu korda sai keegi meie pealelöögile jala v keha vahele - liiga palju krt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Ülejäänud kampa ei hakkaks niipalju piitsutama, ei mingit õnne ka täna, aga kaotus tuli teenitult - haamrid suutsid hambad ristis kõikidele löögiüritustele ette jääda, sest nt kui mitu korda sai keegi meie pealelöögile jala v keha vahele - liiga palju krt.
            Ikka võiks piitsutada küll, Bentekel vist ei tulnud ühtki esimest puudet alla meetri. Pigem õnnega pooleks saadi see üks latipõrge, samas kui West Ham, kes ei mänginud just maailma kõige loovamat jalgpalli, riputas selles paduvihmas ühe tsendri teise järgi sinna Carrolli ja Valencia suunas, millest siis need ka kaks tükki ära noppisid. Hea õnne puhul oleks võinud rohkem neid ära lükata isegi.

            Kommentaar


              Taas masendavad 90 minutit. Siin on vaja täieliku reseti. Sa võid ju treenida palju tahad, aga kui võistlusel on teivas liiga pehme siis tulemust ei tule. Liiga ümmargune on see mäng. Ei ole ka liidrit kes innustaks ja teisi kaasa tõmbaks. Ei ole ründajat, kes vähemalt 1 ära vajutaks. Ühesõnaga probleeme on kuhjaga.
              Ma ei tea kuidas me teisipäeval tulemuse teeme, aga seda tulemust on vaja.

              Kommentaar


                Muret tekitab, kui lihtne on igast westhämbrommidel meie vastu mängida. Standardid ja diagonaalid - täiesti sirgjooneline ja toorejõu jalgpall ning meie gegenpress näib nagu benny hilli tagaajamine. Kas on tõesti vaja jälle kõik ringi vahetada, või siuke taktika siin mail ei toidagi? /pessimist mode



                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Clyne on olnud viimasel ajal minuarust kehva ja täna oli tõeline tähelend. Kuluks ära pingiaega vahelduseks. Ega teisedki kaitseliini mehed kiita saa, aga mnjah..
                eh ah hahah... Pingile üks ainsaid enamvähem kindlalt mängivaid mehi ja kes selle pingi pealt sinna asemele tuleb?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Karikasari ootab juba homme, väikse midtable klubi jaoks nagu meie, on seal vaja ikka ninast veri välja võidelda nüüd. Mina tahan seda finaalijõudmist ja ei näe ühtegi põhjust, miks kõik teised ei peaks samamoodi tahtma.

                  Kommentaar


                    Fännide jaoks oleks seda karikat väga tarvis. Muidu läheb juba teine hooaeg meil lihtsalt musta auku. Ja ma arvan, et Kloppi jaoks ka, et motivatsioon ei kaoks. Aga lihtsam rääkida kui teha.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar



                      Kommentaar


                        Poolik gif ju.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Poolik gif ju.
                          Ei tea mis jama oli, võtsin gifil open image in new tab ja siis avanes hoopis teine gif...
                          Enam õiget leida ei suutnud ka seega asendasin videoga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Fännide jaoks oleks seda karikat väga tarvis. Muidu läheb juba teine hooaeg meil lihtsalt musta auku. Ja ma arvan, et Kloppi jaoks ka, et motivatsioon ei kaoks. Aga lihtsam rääkida kui teha.
                            Kohati tundub, et tuleb appi kutsuda Mare Pork või mõni veel tuusam psühh – meeste näod on krimpsus kui kuivanud õunad. Mingigi karikas võiks tõsta motivatsiooni küll, kui ainult ei teki nina püsti hetke. Eriti kurb on Coutinho, kes paugutab ainult paukpadrunitega ja ainult taevasse, samas pilk naelutatud väravavõrku – söötu ei anna.

                            Algselt postitas Stok
                            LUCAS lõi palli väravajooneni.
                            Parandage, kes oskab, kuid Lucasel ongi ju senini Premis kirjas ainult üks koll – karikates on vist midagi veel kobistanud, kindel ei ole.

                            Samas tahaksin välja tuua, et noormees Smith oli üleootuste tasemel ja võiks öelda, et meeskonna parim tsenderdaja. Albertole, kes omab rahvaliiga mentaliteeti – löö pall täie jõuga kastist läbi, ehk saab keegi mõne kehaosa vahele või põrkab vastastest sisse – andis silmad ette.

                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Clyne on olnud viimasel ajal minu arust kehva ja täna oli tõeline tähelend. Kuluks ära pingiaega vahelduseks. Ega teisedki kaitseliini mehed kiita saa, aga mnjah..
                            Firmino võib minu arust maha müüa - pool hooaega ja ei mitte midagi, isegi Leiva jagas rohkem täpsemaid sööte. Häid mänge tuleb tal nagu nõelu heinakuhjast ning minu arust ei tea ta ka oma positsiooni platsil hästi, aga vot siin on oma süü treeneril ka.
                            Clyne jääb kaitses selgelt hätta – kuid kes ei jääks, ega talle vahetust pakkuda pole. Kaitses on puudu liidrist – teisalt on olematu omavaheline suhtlus, kaitsemängu ühel alustalal. Kui omal ajal ikka Kahn karjus „Ich“ ja palli püüdma-tõrjuma ruttas, siis nii mõnelgi mängijail jäi hüpe poolikuks, kartuses kivimehega kokku põrgata. Mignolet pai poiss mõtleb „lähen, ei lähe“ ja kui läheb on juba lootusetult hilja. Sahko nokib nina ja Lovren vaatab tribüünil naisi – puudu on liidrist ja suuga töötajast – ei usu, et keeleoskuse taha jääb, ok Moreno pole vist siiani ühtegi inglisekeelset sõna selgeks saanud peale Coca Cola – kuid ta on äärekaitsja, see jutt käib keskmiste meeste kohta.

                            Firmino müük oleks tavaline äri Liverpool moodi – ostame mitmekümnega ja anname heategevuseks. Las veel õpib, ehk hakkab mängima. Kuigi jah kolmest brasiilia ründajast on parim siiani hoopis briti passiga Lallana, kuigi teda on lihtsalt lust vaadata, kasutegur on siiski suhteliselt madal.

                            Kommentaar


                              Midagi uut siis pole ka homme oodata, st Sturridge ei ole mänguvalmis ehk valikuvõimalusi sisuliselt pole. Küllap Lallana mängib, Ibe pingil. Muu endine.
                              Ah jaa, Hendo ka võib-olla juba pingil. Vaevalt veel algkoosseisus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Koosseisu poole pealt - Tahaks ka Smithi korra Moreno asemele proovida! Kuigi viimastes mängudes on viimasena nimetatud mees ennast parandanud. Can tuleks ka korra pingile jätta? Kasvõi Xavi asemele panna? Kas keegi teab millal Hendo ja Milner keskvälja jälle näha saaks, oleks meeldiv? Ründesse oleks seda mitte Benteke tüüpi ründajat ka tarvis kusagilt, juhuks kui Westhämbrommidega mängida vaja. Jaanuaris kedagi asjalikku laenule vast ei saa ka? Ah ei teagi, Coutinho tõenäoliselt oma vormi varsti taastab, aga kas Firminost midagi üldse tuleb?

                                West Hami mängust niipalju, et midagi üllatavat mängupildis ei olnud. Õhus jäime alla, seda oli teada enne mängu, nagu ka Klopp ütles. Ise 0 väravat lüües polegi midagi loota. Sitt päev, õnne pole, aastavahetusest pohmell jne. Isiklikult oleks tahtnud Lallanat algkoosseisu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X