320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balotelli oleks vaja laenult tagasi tuua, saaks ründekriisile leevendust. Kusagil juba midagi sellist sosistati.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Balotelli oleks vaja laenult tagasi tuua, saaks ründekriisile leevendust. Kusagil juba midagi sellist sosistati.
      Huumori eest pai sulle!

      Enne võtaks mingi suvalise akadeemia verinoore sinna ette.

      Kommentaar


        Smithi Moreno asemele vahest proovida ei teeks ehk paha, kasvõi puhkuse pärast Morenole, sest meil on äärekaitsetes valikuvõimalused kergelt öeldes piiratud. Pealegi pole Smith halvem olnud kui Moreno, nii vähe kui nüüd platsile on saanud. Clyne kallal võtmisest ma ikka kuidagi aru ei saa. Meil pole literally mitte kui kedagi sinna asemele panna (kui ei tahaks kedagi positsioonist välja lükata, seda tegi Brennu juba piisavalt) ja isegi kui ta väsima hakkab, on üsna stabiilne.



        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Balotelli oleks vaja laenult tagasi tuua, saaks ründekriisile leevendust. Kusagil juba midagi sellist sosistati.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ei. Ei. Ei. Ei. Ei.

          Kui on veel küsimusi, anna tuld, lähen poole tunni pärast bussi peale.
          Lootsingi, et sa mu küsimustele vastad. Nüüd tean! Sittagi ei muutu ühesõnaga . Ok, üks küssa veel siis: Kas ma olen tõesti ainuke, kellele Can väsinud tundub? Pangu minupoolest kasvõi Lucas - Lallana keskväljale ja lasku mehel natuke keha ja mõistust puhata. A võibolla see minu luulu, igasugu mõtteid tuleb pähe, kui Westhamilt jälle lutt tuleb.

          Kommentaar


            Smithi tsenderdused on teravamad olnud, kui Moreno omad.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Balotelli oleks vaja laenult tagasi tuua, saaks ründekriisile leevendust. Kusagil juba midagi sellist sosistati.
              Sosistaja oli vana paks Raiola - ta lihtsalt peab seda tegema, et loodrit pildil hoida ja tema pealt rämedalt pappi kraapida. Kui tal Liverpooli vastu sümpaatia on, saatku on põhiklient Zlatan sinna poole teele.

              Isegi kui Jürgen suudaks Balotelliga imet teha ning ta treenima ja/või mängima panna, siis vaevalt leidub satsis mehi, kes temaga samas särgis platsile joosta sooviks. Valus on tegelikult vaadata potentsiaaliga laiskvorste.

              Teisalt ühe ründaja taktika pole end õigustanud – kaks meest eesliinile!

              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
              Kas ma olen tõesti ainuke, kellele Can väsinud tundub? Pangu minupoolest kasvõi Lucas - Lallana keskväljale ja lasku mehel natuke keha ja mõistust puhata.
              Mu meelest on Canil rohkem maailmapäästja mentaliteet – teeb kõike ja ainult ise – ime et ta kustunud on – kuidagi vähe meeskonnale orienteeritud on tema mäng – ega Supermanilgi Sidekicki polnud, kuid ta ei mänginud vutti ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Clyne kallal võtmisest ma ikka kuidagi aru ei saa. Meil pole literally mitte kui kedagi sinna asemele panna
                Jah ma tean väga hästi seda nutust seisu, et pole kedagi asemele panna, aga see ei tähenda et kriitikat ei võiks teha koondislase suunal.

                Nõus, et Moreno asemel võib Smithi veel proovida. Lallana võiks Firmino asemel startida, aga mind isiklikult häirib tema juures see, kuidas ta kogu oma tehnikaga alati kastist ja väravast hoopis eemale triblab (pange tähele teinekord), mitte lähemale nagu Coutinho nt.

                Kommentaar


                  Ma arvan, et ei maksa põdeda. Täna tuleb performance jälle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Jah ma tean väga hästi seda nutust seisu, et pole kedagi asemele panna, aga see ei tähenda et kriitikat ei võiks teha koondislase suunal.
                    Aga nimeta keegi, kes hooaja vältel temast stabiilselt parem on meil olnud (oma positsiooni arvestades).


                    Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                    Kas ma olen tõesti ainuke, kellele Can väsinud tundub?
                    No mu meelest tunduvad kõik väsinud.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar




                      Morbiidsemad võivad 6-1 videot otsida .

                      Kommentaar


                        Ilma ründajateta õhtu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Ma arvan, et ei maksa põdeda. Täna tuleb performance jälle.
                          Stoke-i poolt kindlasti.

                          Vigastatute list aina pikeneb. Sakho ka. Viimastest hooaegadest ei mäletagi väga nii hullu perioodi. Hooaja algul mõtlesin, et nahk, kuhu me 4 tipuründajaga lähme. Ja nüüd vaata, et osta jaanuaris veel üks ründaja juurde. Paanikas fännid räägivad juba Balotellist. Kaitses kui juba Kolo laseb ringi, siis see ütle kõik. Äärtel polnud valikut ka hooaja eel juba nagu ka äärekaitses. Mnjaa, kurnatus siin viimastest mängudes on selgelt tunda andud ja pole seda gengenpressenit vms värki olnud.

                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Sakho ka.
                            Mis siis seal nüüd jälle juhtus?
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Coutinho ka nüüd mitu nädalat väljas !? :/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Tulge tervena koju tagasi.
                                Üle õla vist ei sülitanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X