320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Ma ei räägi ainult tänasest ja tal neist lööke sealt kastist väljas ka täna kirjas.
    No ma ei ütleks, et ta vähem talendikas on kui Sterling näiteks. Paremad otsused tulevad kogemusega.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      No ma ei ütleks, et ta vähem talendikas on kui Sterling näiteks. Paremad otsused tulevad kogemusega.
      Mina ütleks. Pika puuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sophok
        Jällegi, tal on ainult 20 aastat vanust...
        Mis see siis tähendab, et järsku käib mingi korralik click ära ja hakkab tulema nii et mühiseb? Ma võin mingit vähe kergemat mürki võtta, et koondisesse tal asja pole kunagi ja liverpooli karjäär jääb lühikeseks.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          See Lucas keskkaitses ei too ka head ja jääb veits arusaamatuks. Eriti kui Can on väljakul olemas.
          Pigem ikka Lucas - on tasakaalukam ja kui pallile pihta saab läheb löök niikuinii taevasse! Can on ründefaasis palju parem ja vajalikum - keskkaitsjana on nad suht sama tase - seega kindlasti ennemini Lucas kaitsesse.

          Ibe on aga nii ühekülgne - ainult üks liigutus. ja Firminol jookseb peas ikka 286 - enamati on erroris.

          Kommentaar


            Massiivne, Kolo, massiivne. Legend!
            Aga keskkaitsja on vaja osta. Ruttu. Aken on lahti.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Massiivne, Kolo, massiivne. Legend!
              Aga keskkaitsja on vaja osta. Ruttu. Aken on lahti.
              Räägivad, et Ilori kutsutase laenult tagasi.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Räägivad, et Ilori kutsutase laenult tagasi.
                Iseasi, kui hea ta on. Villas sai vist ühe korra pingil istuda, oli küll mingi aeg vigane, kuid siiski.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kolo tegi tõesti supper esituse. Mignolet ei teinud ka midagi valesti ning üldse kogu tiim mängis kaitses hästi.

                  Kommentaar


                    A rainy cold tuesday night at stokealona sai tehtud trotsides ikka palju paha. Alustame Kolo-Lovren keskkaitses, lõpetame Lucas-Can, nalja nabani. Aga Lucas ja Kolo olid enamus mängu väga korralikud taga ja Allen ka säras.
                    Nüüd on siis null keskkaitsjaid terved ja üks tipuründaja, eks? Arvestades, mis mängud tulevad, Stok, tood oma pigilinnu juba välja?
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Iseasi, kui hea ta on. Villas sai vist ühe korra pingil istuda, oli küll mingi aeg vigane, kuid siiski.
                      Jutud sellised, Sherwoodile ta ei meeldinud. Täna arvatakse probleem olema selles, et kui mängib siis peab välja ostma, aga selle jaoks pole raha kui alla minnakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Mis see siis tähendab, et järsku käib mingi korralik click ära ja hakkab tulema nii et mühiseb? Ma võin mingit vähe kergemat mürki võtta, et koondisesse tal asja pole kunagi ja liverpooli karjäär jääb lühikeseks.
                        Kas sa tõesti arvad, et Sterling pani kaitseid 12/13 hooajal järjepidevalt rebenema ja oli üleüldiselt meeskonna vedur? Teda mängiti, sest tal oli potensiaali nagu Ibe'lgi.
                        See on esimene hooaeg, kus Ibe on saanud põhimeeskonnas regulaarselt mänguaega. Olen kindel, et kui sa võrdled aasta pärast tema statistikat ja mängupilti praeguse hooaja omaga, siis näed kindlat arengut.

                        Kommentaar


                          *Ilori on juba tagasi, laen olla lõpetatud enneaegselt. (iseasi mis tolku on, kui poiss isegi Villas platsile ei saand)
                          *Kolol oli ikkagi kramp
                          *Sophokile +1
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Positiivsema poole pealt: meil on kaks tunnustatud kaitsjat, kes on terved. Üks neist on Jon Flanagan, kes mängis täna U21 eest 45 minutit ja teine Jose Enrique, kes mängis seal terve mängu.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sophok Vaata postitust
                              Kas sa tõesti arvad, et Sterling pani kaitseid 12/13 hooajal järjepidevalt rebenema ja oli üleüldiselt meeskonna vedur? Teda mängiti, sest tal oli potensiaali nagu Ibe'lgi.
                              See on esimene hooaeg, kus Ibe on saanud põhimeeskonnas regulaarselt mänguaega. Olen kindel, et kui sa võrdled aasta pärast tema statistikat ja mängupilti praeguse hooaja omaga, siis näed kindlat arengut.
                              Mis see Sterling siia üldse puutub. Aga küsimusele vastates, siis Sterling pani juba 3 aastat nooremana kindla algkooseisu mehena (mitte ainult potentsiaali pärast) väga visalt ja võis kindel olla, et temast saab asja. Ibe on igate pidi kehvem. Kogemust ei maksa nyyd yle ka tähtsustada. Kui su avamised on 0, liikumised puuduvad, press on 0 ja jälgid ainult palli ja palliga midagi väga asjaliku teha ei oska (rääkimata mõnest heast läbisöödust või chipist kaitsjate selja taha), siis ei paista seda läbilööki mitte kusagilt tulemas.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Tänane mäng oli äge, mulle meeldis. Mõlemalt poolelt käis korralik andmine ning võib öelda, et Toure ja Leiva on parim keskkaitsepaar Liverpoolis? , kuidagi väga kindlalt hoidsid, kuigi Stoke ei mänginud oma taset ka välja, aga pole meie asi arutada. Ibe on positiivne nähtus ning Strelingule ta küll millegagi alla ei jää, see oli ikka käsitlematu, kuidas see kutt olukordi raiskas. Nii et selle osaga nõus paraku ei ole. Me võitsime, aga siin on nutt nagu ikka, et mängijad on väga halvad. Kurb.
                                Eks ole näha, mis Klopp tervete meestega välja nuputab. Julm on see, et mõlemal läks hamstring ning sellega võib üsna pikalt väljas olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X