320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Watch "Jordon Ibe goal vs Stoke [0-1]|[05-01-2016]" on Streamable.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Enne kannaks Firmino maha, no sealt ikka üldse ei sähvata ju.
      Firmino puhul vaatasin eile juba mitmendat korda kui lohakalt ta olukordi lahendab. Ei saa sellest aru, sest muul mängul polnud näiteks eile ühtegi viga. Aga otsustaval hetkel jookseb juhe kokku.
      Eilse eest aga suur tänu veel ühele siin vahepeal arusaamatut sõimu saanud mehele: Nat Clyne. Keskkaitsele ülivajalik tugi teisel poolajal - mitmed vastase ohtlikud reidid katkestas just tema, lisaks jaksas oma äärel patrullida ja isegi mitmel puhul rünnakutel osaleda. Müts maha.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Mehed tahavad karikat! Capitol one cupi mängus on duhhi rohkem, kui liigamängus. Jama värk ikka. Klopp peaks igale mängule mingi 50 eurose vuffel karika kaasa tassima ja võidu korral lubama pärast mängu, seda riietusruumis näppida ja pilti ka teha. Muidu kõva andmine. Seesama Emre Can, kes alles mõni päev tagasi väsinud oli, kappas nagu noor hobune igasse platsi nurka. Seega väsimus puhtalt peas, mitte jalgades. Väravaautorile ka ainult kiidusõnad, äärepeal tulebki mees ette võtta kui keegi veel pole aru saanud ja kaitses kiire vastase vastu taganeda. Xavi ja Lallana käest ka väga keegi palli kätte ei saanud. Kaitseliin on huumor niikuinii, Kolo pani puhtalt tahtmise pealt viimased veerand tundi ja Lucas võikski sinna jääda, kuni Skrtel terveks saab. Moreno backheelis rohkem, kui Coutinho. Kaitses oma kolmandikul tast asja ei saa eespool teeb pressi vägevalt ja kiirust jagub. Kolm keskkaitsjat katki !? Kas tõesti pannakse Kolo liigas sisse? Põnevad ajad ikka.

        Kommentaar


          Well napp võit. Vajalik võit. Aga seda 2 vigase hinnaga. Kusjuures kui Lovren välja läks siis käis mu peast läbi mõte, et fuuuuk Kolo on ju veel platsil ja ta tavaliselt lahkub sealt vigastusega. Aga seekord läks õnneks.
          Mängust. Esimene poolaeg meeldis, teisel vajusime ära. Lucas kaitses meeldis (tegelikult mõtlesin juba ammu, et Can'i või Lucast võiks keskkaitses proovida). Tal on selline hea instinkt palli peale minemisel.
          Reedel lendame noortega laivi, sest kedagi muud pole. See, aga mis kolmapäeval ja siis pühapäeval saab, sellele ei taha isegi mõelda mitte. Väga totter olukord. Aga õnneks on aken lahti, kuid hinda mida me maksma peame.... ei taha mõelda.

          Kommentaar


            Kedagi laenudelt peale Llori veel tagasi ei taheta tuua?
            Markovic vms

            Kommentaar


              Kent juba tuli. Ja tegelt on tolle nimi Ilori.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                No eilne vaatamine oli hasarti täis algusest lõpuni. Esimesed 15 minutit, mehed oleksid kõik nagu mingid dopingusüstid saanud ja vudisid 2x rohkem ja kiiremini kui näiteks eelnevas2 mängus. Motivatsioonipakett oli igatahes peale installeeritud ja mulle eline tahe väljakul meeldis väga. Kuidas me värava saime - kiirest vasturünnakust suht ehk siis meil tulebki selliseid olukordi ära kasutada väga agaralt, kui vastane pole veel oma hiina müüri üles tõmmata jõudnud ja mis veel enam, rünnakul oli seekord 3 seppa korraga, mitte ainult 1 v 2 polti üksi üritamas. Sellist mentaliteeti peab jätkama, et kui on counter, siis ülejäänud peavad ka hoo sisse saama ja kasti jõudma. Hea öelda, raske teha, sest füüsiliselt nõuab palju.
                Ma isegi annaks MOM awardi Toure'le eilse eest. Miks? Vana päss aina hääbuvama tehnikaga ning vähe mängida saanud, kuid vedas suht stoilise rahuga välja eile + lõpus veel longates suutis end kasulikuks teha.
                Ibe, Can ja Allen meeldisid ka, aga Firmino ... ma ei või ... kus on see Brassist palluri kaasasündindud ülbe enesekindlus, et midagi ees ära teha ja need tagasisöödud, mingi 3-4 otse vastasele jalale ja sealt neilt vasturünnak. Oeh, olen võib-olla ülekohtune, sest tegelikult tegi ka tema palju parema mängu, kui varasemates, aga jah sorry, mul endiselt pikas perspektiivis vähe usku temasse veel.
                Anyways see üheväravaline võit meile palju tegelikult ei anna vastu järgmist mängu, seetõttu pidanuks ühe veel ära koksama, võimalusi ju oli.
                Laatsaretifestival on täistuuridel nüüd - õudne, aga eks sellel ole nii ilmastikust, treeningutest ja mängude tihedusest omad põhjused ka ning vb tõesti mõistlik järgmiste mängude vahel lihtsalt diivanil lasta kõigil olla.

                Lõpetuseks - BUY CENTRAL DEFENDERS! Oleksin seda öelnud ka ilma vigastuse kriisita Jaanuari aknas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kent juba tuli. Ja tegelt on tolle nimi Ilori.
                  Lisaks toodi laenult tagasi ka McLaughlin, sest ta ei saanud mänguaega. Paremkaitse, keda on mängitatud ka keskväljal.

                  Kommentaar


                    Markoviciga väidetavalt selline diil, et ei saa tagasi tuua. Ilori tundub päris tõenäoline.

                    Kommentaar


                      Mirror on kiiruga kokku klopsinud artikli 5 kaitsjast, keda Liverpool võiks hankida talvisel mercatol

                      http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-reds-7125108
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et vägagi tõenäoline võib Subotic olla. Samas Marquinhos olla öeld, et tahab rohkem mängida aga tema hind oleks priske.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          Mirror on kiiruga kokku klopsinud artikli 5 kaitsjast, keda Liverpool võiks hankida talvisel mercatol

                          http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-reds-7125108
                          The January transfer window often sees clubs pay over the odds but there are some great freebies for managers to think about ahead of the summer

                          See list palju huvitavam. Pmst saaks suvel ilma transfer fee'sid maksmata top6 satsi kokku nendest valikutest.

                          Kommentaar


                            Kui mees, kes meie vigastustekriisi leevendama peaks, on Subotic, siis jumal aidaku meid...

                            Kommentaar


                              Marko Grujic on ametlik. Tohutu talent, ütlevad. Esialgu jätkab Belgradis.
                              “To describe him, I would say he’s a tall boy, but quick and good at technical things. He can play passes and can dribble. But he is young, so he has to develop. He will do this, so everything is okay.”
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Davai, rääkige välja, kes see on?!

                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X