320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Või mis see plaan üldse oleks härra visioonis, et nutu ja muud asjad kurgust ära saaks?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Minu arust tegime õigesti, et naelasid ei lehvitanud jaanuaris. Mehi on ju tegelt kamaluga ning ründesats ja keskväli on nii üle-mehitatud. Jah, vigastuste laine tõttu pidime pool jaanuari lastega mängima, kuid vigastusi tekib igal pool. Noored on siiski viisakalt hakkama saanud ning vaikselt hakkavad ka vigastatud tagasi tulema. Coutinhot on võimalik uuel nädalal ehk mängimas näha ning Origi, Skrtel, Rossiter ja Studge on tagasi oodatud kahe nädala pärast.

      Las Klopp tegeleb hetkel nendega kes meil on ning las suvel paneb ritta ning valib välja kes jääb ja kes ei jää.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sophok Vaata postitust
        Keda sa oleksid siis tahtnud Liverpooli?
        Selle jaoks on meil palgatud hüper-super normal one.
        Mina tahan lihtsalt Liverpooli uuesti normaalselt mängimas näha.


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Või mis see plaan üldse oleks härra visioonis, et nutu ja muud asjad kurgust ära saaks?
        Tselski vennal on muidugi hea meel, et me nendega samas augus istume, kuidas muidu

        PS Ei ole vaja härratada, võite vabalt ka sinatada.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Mina tahan lihtsalt Liverpooli uuesti normaalselt mängimas näha.
          Defineeri "normaalselt"

          Kommentaar


            Starting XI: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Can, Henderson, Lucas, Lallana, Milner, Firmino.

            Subs: Ward, Toure, Benteke, Allen, Ibe, Flanagan, Teixeira.

            Kommentaar


              õuuu Simon tegi tõrje

              Kommentaar


                Päris hull kastist kasti siblimine, Simon päästis teid 0-3st vist.

                Kommentaar


                  Üks asjalikumaid poolaegu viimasel ajal. Kui nüüd leiaks sellise venna ka, kes teaks kus värav asub... Aga ei maksa liiga palju tahta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Päris hull kastist kasti siblimine, Simon päästis teid 0-3st vist.
                    ära nüüd liialda. 0-2st
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Päris hull kastist kasti siblimine, Simon päästis teid 0-3st vist.
                      Tegi trikki ka. VAAAAARDYYYYYYY

                      Kommentaar


                        Vardy tuleb ja teeb

                        Kommentaar


                          Andke andeks aga Klopp pole süüdi, et Brenda siukse pasa kokku on ostnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            infokillukene: "Liverpool have won just 25 per cent of their games with Lucas in the starting eleven, compared to 71.4 per cent without him. That is a staggering difference. Difference in win rate: -46.4%" telegraph
                            Ning läheb isegi hullemaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Üks asjalikumaid poolaegu viimasel ajal. Kui nüüd leiaks sellise venna ka, kes teaks kus värav asub... Aga ei maksa liiga palju tahta.
                              Poolajal lugesin, siis ei tahtnud kribada. Aga võtan ikkagi tagant järele kinni. Ma ei tea kas vaatasime erinevaid mänge, aga mu meelest jäime igas asjas alla - kiiruses, valesöötudes, eksimustes, enamikes kahevõitlustes. Poolajaks olin suht kindel et Lester võidab. Teisest poolajast rääkimata. Raske aru saada, kas noort meeskonda lööb kohkuma tuhhi täis vastane ja fännid või on tõesti enesekindlus nii murumaas. Või vaatame tõele näkku ja paari aastaga on regresseerunud see meeskond ikka no nii kuradi keskpäraseks et pole ikka mõnda aega asja mingitest esinelikutest või isegi kuuikutest rääkida.
                              Aga I aint even mad nagu interveebis räägitakse. Lester vääris igatipidi seda võitu ja seda enam et tegelikult kohtunik isegi neid väga ei soosinud. Ranieri & co näitavad et puhta tahtega saab kõigile rikastele tilli näkku tõmmata. Tubli ja pange nii lõpuni!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Poolajal lugesin, siis ei tahtnud kribada. Aga võtan ikkagi tagant järele kinni. Ma ei tea kas vaatasime erinevaid mänge, aga mu meelest jäime igas asjas alla - kiiruses, valesöötudes, eksimustes, enamikes kahevõitlustes. Poolajaks olin suht kindel et Lester võidab. Teisest poolajast rääkimata. Raske aru saada, kas noort meeskonda lööb kohkuma tuhhi täis vastane ja fännid või on tõesti enesekindlus nii murumaas. Või vaatame tõele näkku ja paari aastaga on regresseerunud see meeskond ikka no nii kuradi keskpäraseks et pole ikka mõnda aega asja mingitest esinelikutest või isegi kuuikutest rääkida.
                                Aga I aint even mad nagu interveebis räägitakse. Lester vääris igatipidi seda võitu ja seda enam et tegelikult kohtunik isegi neid väga ei soosinud. Ranieri & co näitavad et puhta tahtega saab kõigile rikastele tilli näkku tõmmata. Tubli ja pange nii lõpuni!
                                Ei saa päris nõus olla. Teine poolaeg oli pigem täiesti meie oma. Ise ära jälle ei löönud ja kohati mängiti liiga üle olukorrad. Vardy esimene oli superkoll ja teise kinkisime talle ise. Söödutäpsus oli meil mingi 12% parem kui Lesteril. Nii lihtsalt ei saa kaotada. Õnneks varsti Coutinho ning ka ründeosakond täienemas. Bentekest tuleb kiiremas korras vabaneda.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X