320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Kloppi faktor saab toimida, kui pea iga nädal on kaks mängu ning ei saa korralikult trennigi teha? Taastuv ja enne mängu põhimõtteliselt.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Mina aga olen närvis Kloppi peale, ja just sellepärast, et mehed mängivad alla oma arvestust. Mängijate mängima panek on puhtalt treeneri töö. Seega on Kl enda töö (korralikult) tegemata.Vaadake meie mängu joonist, seda ju polegi. Pall pusitakse vastasmeeskonna kasti äärele ära ja siis söödetakse pall vastasmeeskonna mängijale, tehes seda stoilise rahuga. Äärmisel juhul virutab mõni vend palli ka värava suunas, mis siis ca 10 meetrit üle värava lendab. Ja ärge tulge rääkima, et lööjal olid putsad tagurpidi jalas või pind perses. Ei, ei olnud, see on puhtalt treeneri tegemata töö!
        Ei, ei. Mängujoonis on ikka näha, kuigi see vahel välja ei tule. Vot Brendani viimase kuue kuu jooksul kadus mängujoonis ära. Kas Klopp või üldse mingi treener peab suutma madala moraaliga keskpärased mängijad panema poole hooaja pealt täisvõimsusega mängima? Juba nii eos treeneri turjale minna on äärmiselt kannatamatu kaasaegse fänni nähtus. Anname ikka vähemalt aasta kuni 18 kuud aega kui üldse hakata selliseid järeldusi mõtlemagi.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kohutav jalgpall. Valesöödud, paanilised pikad ette, nurgalöögid Huthile, tsenderdused sinistele, vastase kastis mängitakse söötu, aga peale ei lööda, väljaspoolt kasti lööb ainult Lucas, aga nojah. Kuidas nii juhtus, et jaanuari aken sulgus ilma, et oleks ühtegi neist meestest maha müüdud?
          Pmst räägid ise sama juttu mis mina. Ainus vahe on, et mina näitan näpuga treeneri suunas, sina mitte. Las köis lohiseb, eks.

          Algselt postitas Stok
          Kui ma Saveri postitust lugesin, siis mõtlesin, et parem oleks, kui alkoholi hakataks alles kell 11 müüma.
          Tase, no tõeline meistriteos. Prindi nüüd see lause välja, riputa seinale ja siis saad seda tugitoolist imetleda.

          Saver on muide täiskarsklane ja on ka jalgpalli mänginud mitmed aastad (sinu üllatuseks) Eesti meistrivõistluste sarjas. Tõsi, see oli juba väga ammu ja ka noorteklassis.

          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Kas Klopp või üldse mingi treener peab suutma madala moraaliga keskpärased mängijad panema poole hooaja pealt täisvõimsusega mängima?
          Iga uus treener (olgu see Klopp või keegi teine, vahet ei ole) peab suutma tuua meeskonda positiivse arengu. Vastasel juhul on vale mees palgatud ehk siis raha on maha visatud. Ca 4,5 kuud on selleks piisav aeg olnud, et midagigi positiivset luua, aga paraku - zero. Kus juures peale esimesi paari mängu hakkas juba korra nagu looma, aga siis tuli taandareng. Ja see kestab tänaseni.



          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Juba nii eos treeneri turjale minna on äärmiselt kannatamatu kaasaegse fänni nähtus. Anname ikka vähemalt aasta kuni 18 kuud aega kui üldse hakata selliseid järeldusi mõtlemagi.
          Kuna ma olen Live fänn olnud väga pikki aastaid, siis on mul õigus ka nuriseda. Kahjuks on hetke olukord just selline, et me asume sügaval-sügaval-sügaval-pimedas-pimedas-pimedas-augus-augus-augus. Nõus, aega tuleb anda, aga viimaste aastate flopid on mind lihtsalt liiga hellaks teinud. Sisetunne ütleb, et me oleme veel väga pikalt seal sidekriipsudega kohas ja see teeb mind närviliseks.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            nõrgema närvikavaga poistele väike paralleel ajaloost.

            In his first season in charge, Klopp guided Borussia Dortmund to win the T-Home Supercup, defeating German champions Bayern Munich. Klopp took the club to a sixth-place finish in his first season in charge, and a fifth-place finish in the season after that, before leading the club to successive Bundesliga titles in the 2010–11 and 2011–12 seasons.

            seda, et mikihiire topisest ainult ühe võidu kaugusel ollakse, võib ju pigem heaks endeks lugeda.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Sry aga antud materjaliga hallitanud saiast uut sooja saia loota on natuke liiga roosiline. Eriti ilma pre-seasonita. Alguses prooviti seda kiiret ja kõrget pressi aga kuna vigastused tulid jubedalt peale siis ilmselgelt võeti seda tagasi, et oleks kedagigi platsile panna. Kui suvel saab korraliku põhja alla selle jaoks siis sügisel äkki näeb vähe paremat pilti.
              Selleks ajaks on äkki average-joes osakaal teie meeskonnas (Allen, Lallana, Henderson jne) vähenenud ning natuke upgrade'tud.

              Kommentaar


                Jaurajaile tasub siiski meelde tuletada, et suvest 2009 kui Rafa oma võlukepikese kaotas, oleme olnud liigas stabiilselt kuuendal kuni kaheksandal kohal (kui see SAS imehooaeg tähelepanuta jätta). Et nii hirmus mustades toonides ei maksa seda praegust seisu ka kujutada. Meeskond on meil juba pikki aastaid sügavalt keskpärane ning arvata, et Klopp mõne kuuga paradiisi maa peale toob, on ütlemata naiivne.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar



                  Varsti on pappi, et maailm kokku osta. Või noh Vardy 70m eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Tselski vennal on muidugi hea meel, et me nendega samas augus istume, kuidas muidu

                    PS Ei ole vaja härratada, võite vabalt ka sinatada.
                    Too pold sarkastiline silmapööritus, vaid aus küsimus. Eventually võib selguda, et ma eksin, aga vähemalt see üks Chelski fänn esimest korda elus kadestab Liverpooli manaheri ning seda, mida siin eeldatavasti aasta-paari jooksul ehitama hakatakse. Kukub perse, siis kukub, aga vähemalt tuleb seiklus.

                    Aga eilse puhul luuletus teile.

                    ------
                    I spend time tripping when I'm red wine sipping
                    Red tint got things looking different, check it

                    My future's never been bright nor clear
                    So I don't wear shades, I just buy more beer
                    Every January first I say this is your year
                    As I stare at the medicine cabinet door mirror
                    But this year, the face looking out
                    Had a little smile on the side of its crooked mouth
                    And I knew it just as soon as I had seen it
                    That this time this motherfucker really did mean it
                    So I took it to heart and played my part
                    And made the right moves for the forward progression of my art
                    So now without no shame
                    This time next year I'll be a household name




                    Tulge siis õhtul läbi, kui tulemused lubavad.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Ilus luuletus, aga mul on meditsiini kabinet tühi juba
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Millu
                        ma annaks puht selle eest bänni ära.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          "Mäletan, kui Jürgeniga aega veetsime, kui ta just töö oli saanud ja mina lahkusin. Istusime ja rääkisime," meenutas Rodgers ja täpsustas küsimuse peale, et see toimus tema enda kodus. "Misiganes abi ta vajas, olin selle jaoks olemas."
                          Siis on teada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Too pold sarkastiline silmapööritus, vaid aus küsimus.

                            Aga eilse puhul luuletus teile.
                            Oh olge nüüd, kõik on ju titi-miti. Vabandan, kui ma ise liiga kõvasti* kraaksusin.
                            Lihtsalt need mõned tegelased siin, kes mind paari sõnaliste lausetega üritavad nokauti lüüa, teevad mind sutsu närviliseks. Millegipärast arvavad nad, et ainult neil on sõna/õigus ja minule on lubatud ainult nende taibukusi lugeda. Noh, saad aru, ma ei tahaks häste nagu sellega leppida.

                            Hetkel pole vaimu peal, seega jään vastuse luuletuse näol esialgu võlgu.


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ma annaks puht selle eest bänni ära.
                            Algul mõtlesin, et kirjutan teile romaani pikkuse vastuse, aga tegelikkus on see, et ei oska muud öelda kui et - möhh?
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              http://www.theguardian.com/football/...-unjustifiable
                              Varsti on pappi, et maailm kokku osta. Või noh Vardy 70m eest.
                              Aga paistab, et shit võib fänni hittida juba see nv: http://www.theguardian.com/football/...-ticket-prices
                              Mitte, et sellest midagi muutuks....

                              Kommentaar


                                Teixeira 50 milliga Hiinasse hoopis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X