Lehekülg 3, kokku 1942 EsimeneEsimene 123456713531035031003 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 38837

Teema: Liverpool FC

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane Vastus teemale \'Liverpool\'

hui jevoo snajet... kui ta enda jonnist ja pirtsutamisest üle saab, siis võib ta jätkata.

minulegi tegi hüva meelt morientese panus... juba esimene koll temalt tegi tuju rõõmsaks.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Mis sest Barose saagast saab, ei oskagi kohe ennustada. Päris kergekäeliselt siiski mehest loobuda ei soovita :

Benitez : \"We are waiting on a good offer for Milan. If we don\'t get that offer then we can\'t do anything about it.\"
    Suht selge vihje sellele, et ilma korraliku papita Baros särki vahetada ei saagi.

Viimane kõlakas räägib Aston Villa huvist :
    Villa initially insisted they would not pay more than £6million for Baros while Liverpool refused to budge from an asking price of £7m.
    But the midlands club are now believed to be read to pay around £6.5m.

Oleks veidi alavääristav käitumine Baros\'i suhtes, kui teda nüüd väiksema summa eest maha müüakse, kui Peter \"many option\" Crouch osteti. Vähemalt 7 milli tuleks huvilistelt ikkagi välja pigistada ! Tegemist ju Liverpooli eelmise hooaja parima ründajaga, vaatamata sellele, et kohati oli ta ka ainuke ründaja. Skoorib, jookseb, triblab ja katki ei lähe kah nii kergesti, kui ülejäänud punasärklastel on kombeks minna.
    Wanna play? You'll lose!

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

ma ei saa üldse pihta miks peab Baros`i ära müüma...mis pärast küll see Crouch sinna osteti? arusaamatu...Benitez ei saa läbi Baros`iga?
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Minu praegune nägemus siuksest ee...standartsest best possible lineup\'ist. Sulgudesse lisasin next best choice asendusmehe igale positsioonile. Niisiis :

Morientes - Cisse
    (Pongolle) - (Baros)

Zenden - Gerrard - Alonso - Garcia
    (Kewell) - (Sissoko) - (Hamann) - (Welsh)

Riise - Hyypiä - Carragher - Finnan
    (Warnock) - (Traore) - (Whitbread) - (Josemi)

Reina
    (Dudek)

4-4-2 formatsioonis sai see praegu kirja pandud. Üsna tõenäoline on, et enamikel mängudel sel hooajal, kasutatakse kahte puhast ründajat. Eelmine hooaeg sai üpris palju nähtud ka 4-5-1 taktikat. Taktika tuleb valida vastavalt vastasele ja mängu olemusele ning vajadusel mängu käigus selle muutmine käib asjaga kaasas. Igatahes Benitezi sõnavõttudest paistab, et ta soovib palju ründavama stiiliga sel hooajal tegutseda, mistõttu ehk näeme ka kolmandat ründajat ülejäänud kahega liitumas mõne mängu käigus.
    Kui mõlemad põhi kekskaitsjat peaksid rivist välja langema, on seis päris nutune. Back-up on kogenematu. Traore\'t ja Warnock\'i võib mõlemat vasakäärel kasutada. Verinoorest Antonio Barragan\'ist palju loota ei julge, seetõttu jätsin temagi valikust välja hetkel.
    Keskpooliku valikut ma vist selgitama ei pea, kuid Zenden\'i asemel kõlbab vabalt ka Riise\'t kasutada. Parem äär on Garcia\'ta tõesti nõrk koht ja sinna õiget asendusmeest nagu polegi valida. Loodetavasi need kaks ostu --> right-winger ja central-defender, millest Rafa jätkuvalt räägib, on ikka tulemas. Ma ei väsi kordamast, et \'poolil on korraliku RW\'d vaja.
    Reina väljalangemisel läheb arvatavasti Dudek\'il ja Carson\'il parajaks rebimiseks. Momendil juba üks asjaolu räägib Scott\'i kasuks - Dudek on vigastatud.

Üks põhjus miks seesuguse praeguse eelistuste postituse siia tegin, on soov hiljem, umbes 10 mängu möödudes võrrelda, kui palju mu eelistused selleks ajaks muutunud on.
    Üks on selge - Boro saab täna paras pähkel olema.
    Wanna play? You'll lose!

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algselt postitas -Marko-
    4-4-2 formatsioonis sai see praegu kirja pandud. Üsna tõenäoline on, et enamikel mängudel sel hooajal, kasutatakse kahte puhast ründajat.
    Aga ikkagi alustatakse täna ühe ründajaga Cisse siis pingil, päris nõme tegelikult. Tegelikult huvitab mind väga, kuidas Sissoko hakkama saab...eks näis

blow Kasutaja Even avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Lööge palun üks värav Borole ära.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Ehiogu sai punase ja te ei suuda ikka lüüa. Natuke aega on! Lööge ära. Ei ole mingit ilmetut viiki vaja.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Kas keegi ütles mulle eraldi nimekirjades Liverpooli väravavahid,kaitsed,poolkaitsed ja ründajad või annaks lingi kus need on?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Mängupilt täna meenutas selliseid premieri 9-10 koha peale pürgijaid, ehk siis mõlemad olid üsna haledad.Ise oleks lootnud Liverpool\'ilt ilusamat mängu kuna seoses CL\'iga algas neil hooaeg varem ja ehk peaks nad olema veidi teravamad (hüpoteetiline oletus muidugi).Mis veel silma jäi, oli Reina ebakindlus väljatulekul kõrgetele pallidele.

Meeskonnaliige Kasutaja Graeme avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

http://www.liverpoolfc.tv/team/squad/

õel Kasutaja Melwood avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algselt postitas Evu

Kas keegi ütles mulle eraldi nimekirjades Liverpooli väravavahid,kaitsed,poolkaitsed ja ründajad või annaks lingi kus need on?
    Ei saa küsimusest aru. Tänases mängus? Üldse? Miks Sa kodukalt ei uuri (ahjaa, seal on ju nimekiri numbrite järgi)

Algselt postitas woodoo
    Mängupilt täna meenutas selliseid premieri 9-10 koha peale pürgijaid, ehk siis mõlemad olid üsna haledad.
    Minu meelest oli täitsa tavaline Liverpool ehk siis vähemalt 4.-5. koht :P. Näitas aga seda, kust meil see 30punktiline vahe eelmine hooaeg tekkis. Minu meelest oli võimalusi küll, Gerrardilgi vähemalt 4-5. (Jälle oli Ta justkui peamine ründeliinis, kuigi see ei peaks nii olema. Cissé pingil oli arusaamatu) Kui oleks vanad \"head\" GH ajad, siis oleks ilmselt kuulda, kuidas me unlucky jälle olime. Siit saab ainult paremaks minna.
    BACK WHERE WE BELONG

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas Evu
    Hmmnjah...vaat, mis üks CL võit on kaasa toonud. Päris vihane-lahe-uus-fänn teine.
    Wanna play? You'll lose!

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algselt postitas -Marko-

Algselt postitas Evu
    Hmmnjah...vaat, mis üks CL võit on kaasa toonud. Päris vihane-lahe-uus-fänn teine.
    On jah mulle Liverpool meeldima hakanud. Aga ma teen tegelikult nn. sellist kausta kus kirjas kõik Liverpooli sellehooaja mängud,väravalööjad,kaardisaajad ja üks osa on ka mängijad, kus mul on tehtud tulbana eraldi kõik väravavahid,kaitsjad,poolkaitsjad ja ründajad.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Guardianist:
    Even allowing for Peter Crouch\'s absence, Liverpool need Owen back from Madrid, on loan or permanently, if they are to threaten those above them. \"Progressing nicely\" was how one person close to the negotiations described the situation at the weekend.

No noh. Min huvitab ikkagi, kus see lubatud keskkaitsja on?
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Liitus foorumiga
    Nov 2001

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algselt postitas mcnamara

Meanwhile: Aina hullumeelsemat kõmu.
    ai sa krt, tee veel klaasmehe kulul nalja ja kohe karistatakse ära.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Huvitav kas Woodgate hakkab kiiremini paranema. Kas Woodgate esindas ka üldse mõnes ametlikus mängus Real Madridi. Aga see teine mees kellest huvitatud oldi oli vist see kes tahtis Realiga karikaid võita. Aga kas Real võitis mõne viimase kahe aasta sees. 0 karikat. PARAS.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algselt postitas Evu
    Owen peaks minusilmis millegi võimsaga Liverpoolis hakkama saama, et austust tagasi teenida.
    Selle jutuga võid küll Kuu peale kerida, kallis \"uusfänn\". Owen on Liverpoolis millegi võimsaga juba hakkama saanud. Küsi Uneskõndija käest näiteks.
    Ja saab veel - juhul, kui võimalus avaneb.

õel Kasutaja Melwood avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Evu
    Owen peaks minusilmis millegi võimsaga Liverpoolis hakkama saama, et austust tagasi teenida.
    Selle jutuga võid küll Kuu peale kerida, kallis \"uusfänn\". Owen on Liverpoolis millegi võimsaga juba hakkama saanud. Küsi Uneskõndija käest näiteks.
    Ja saab veel - juhul, kui võimalus avaneb.
    Mcnamara, ma imetlen seda, kuidas Sa vanas eas veel oma jõuvarusid suudad koondada selliste nähtustega võitlemiseks. Ka minul kihvatas täna hommikul, aga ma mõtlesin, et ma lihtsalt ei viitsi oma peakest vastu seina togimisega lõhkuda.

Evule pisut mõtlemisainet: 158 väravat 297 mängus

Ei ole võimas, tõesti ei ole
    BACK WHERE WE BELONG

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud