320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nagu ma aru saan, hõlmab Suareze karistus kõiki sarju. Seega kui ta homsest kehtima hakkaks: Wigan, Blackburn, Newcastle, ManC, Oldham (kapp), ManC (lligakapp), Stoke, Bolton. Pole kõige hullem hetk kui vastaseid vaadata. Liigakarika kordusmänguks City'ga ja veebruaritaplusteks Tottenhami, ManU ja Evertoniga oleks tagasi.
    Ka neist mängudest tuleb punktid ära tuua ja praeguse Carrolliga seda ette ei kujuta. Jaanuaris tehakse arvatavasti klassiga ründaja ost.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Algselt postitas Blackened Vaata postitust
      Ka neist mängudest tuleb punktid ära tuua ja praeguse Carrolliga seda ette ei kujuta. Jaanuaris tehakse arvatavasti klassiga ründaja ost.
      Ülimalt tõenäoline, et niisama ei lepita selle karistusega. Eriti kui ülalmainit ametlikku avaldust lugeda. Aga eks Inglismaa koondise kangelasliku kapteni saatus huvitab nüüd tõesti.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Nagu ma aru saan, hõlmab Suareze karistus kõiki sarju. Seega kui ta homsest kehtima hakkaks: Wigan, Blackburn, Newcastle, ManC, Oldham (kapp), ManC (lligakapp), Stoke, Bolton. Pole kõige hullem hetk kui vastaseid vaadata. Liigakarika kordusmänguks City'ga ja veebruaritaplusteks Tottenhami, ManU ja Evertoniga oleks tagasi.
        Keskmise näpu intsidenti eest on vist võimalik lisa oodata kui väga kehvasti läheb.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ülimalt tõenäoline, et niisama ei lepita selle karistusega. Eriti kui ülalmainit ametlikku avaldust lugeda. Aga eks Inglismaa koondise kangelasliku kapteni saatus huvitab nüüd tõesti.
          Imo pole FA Terryle ametliku süüdistust esitanud.

          Kommentaar


            Sest, et politseile on tehtud avaldus vist?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              mu meelest mõlemad (politsei ja FA) alles uurivad. a vb vana inf
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                On mis on, kui alla 8 mängu Terryle tuleb, siis on ju midagi ikka valesti?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Nüüd siis teame, et evra ei ole neeger,hea teada.Ainuke küsimus on, et kes ta siis on?Asiaat ei paista olevat,päris valge ka nagu pole...passi järgi peaks vist prantslane olema, aga kuidas rassi määrata? afroprantslane?Ei jää vist muud üle,kui oodata ära millal kuripaha Suarez tagasi on ja järgmise mängu ajal teda 10 korda gringoks nimetab.Kui siis jälle väikesel evral tönn lahti on ja kaebama jookseb,eks siis on selge ,et tegu on asiaadiga.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Kas otsus tehtigi lõpuks ainult Evra väidete põhjal? Et sellist karistust väänata, peaks olema põhjapanevad tõendid, või ei?

                    No eks peab need mängud ilma Suarezeta ära mängima, muud üle ei jää. Ründemänguga on nüüd kohe väga halvad lood, sest Carrollit ja Kuyti hetkevormis väljakul näha on ikka suhteliselt piinarikas.

                    Kommentaar


                      Bellamy pole ka tegelt kõige kehvem vend ründes.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Need krdi mokalugejad-analüütikud peavad ikka väga kõvad kärbsed olema kui video järgi näevad ära ,et Suarez ütles (ja vähemalt 10X nigga ,nigr või midagi taolist eriti jubedat ja kohutavat.Ise küll kõhurääkija ei ole ja suht tursa-pilgu ka ette joonud,et nägu just üleliia ei tõmble,aga häälitsedes "nigga -nigr" siis eriti palju suu nagu ei liigu ja mängu vaadates ka ei märganud,et Suares oleks kaamera ees ilmekalt deklameerinud,et tegemist on neeeegriga.Nii,et sügav kummardus kõigile mokaanalüütikutele ja muudele asjapulkadele kes tegelevad sellise tänamatu ja raske tööga nagu see kord juba on.cheers!
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          LFC considers racism in any form to be unacceptable - without compromise. It is our strong held belief, having gone over the facts of the case, that Luis Suarez did not commit any racist act. It is also our opinion that the accusation by this particular player was not credible - certainly no more credible than his prior unfounded accusations.
                          Kui LFC kavatseb kogu oma apellatsiooni valedele üles ehitada, siis saab muidugi üsna raske olema.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Evra on paras piripill jah ja karistus vähe karm, kuid siiski Suarezelt ikka eriti loll tegu ka ju tegelikult, see ju ikka suht kindel värk, et sa saad sealt karistuse....
                            Ja jutt, et kohe matsust uut ründajat vaja tuua....ei poolda seda. Lõpuks ometi on võimalus näha, mis mängumees see Carroll on. Tahaks näha seda, kui kogu meeskond töötab, et talle see pall sobivas kohas jõuaks. Praegu on mäng rohkem selline olnud, et me teeme näo, et tsenderdame ja sa tee nägu, et selle pallini oli võimalik kuidagi normaalselt jõuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Kui LFC kavatseb kogu oma apellatsiooni valedele üles ehitada, siis saab muidugi üsna raske olema.
                              võib olla on kusagil tagaruumides teinekord kätusid surutud ja otsad kokku tõmmatud? Kuidagi raske on uksuda, et üks tegelane süüta analoogsetesse (ja üldse) jamadesse satub.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                certainly no more credible than his prior unfounded accusations.
                                Lugesin kah seda lõiku eile ning väsinud ja ärritunud meeleolus ei süvenenud. Kas Evral on olnud varasemast ajast mingit sarnast janti? Ma mäletan, et ta kakles vist chealse? vendadega kuskil? Aga tema sõna vs kellegi teise sõna ja et teemale jäi väljaheite lõhn juurde? Kui sellist asja pole olnud, siis ma ei kujuta ette miks peaks Evrat krooniliseks valetajaks kutsuma (läbi lillede, aga siiski).

                                Nii kaua kuni FA ei ole andnud fakte mille alusel selline karistus määrati (mehesõna vs mehesõna, lisaks see 4 päva palgaraha on naeruväärne) kaebaks LFC iga FA järgneva otsuse edasi kuni kõige kõrgemate kohtuinstantsideni välja. Kui aga esitatakse faktid, kus on ära tõestatud, et kõik toimus täpselt nii ja nii, ja sealt tulenevalt on Suarez süüdi siis lepin karistusega olgu see milline tahes.

                                Huvitav on näha milline koosseis täna Wigani vastu platsile pannakse. Suarez võib vaimselt väga läbi pekstud olla ent ega tal pingil parem ei ole olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X