320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ayre räägib sellest särgi-värgist

    Ja tundub et üritatakse see Sportingu poiss ikka kätte saada.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      et selles särgiteemas ei peaks mingeid jubedusi rohkem vaatama, siis on olemas ka esimene autentne pildimaterjal "home" ja "away".

      samas pakub huvi, kas tulevikus mõni kontseptsioon ka teoks saab? näiteks:



      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        samas pakub huvi, kas tulevikus mõni kontseptsioon ka teoks saab? näiteks:
        Loodetavasti mitte. Esimene on veel enam-vähem, aga need alumised kolm on ikka päris jubedad.

        Kommentaar


          ee..valge on vast kõige enam-meeldivam. Ülemine meenutab Hispaania koondisesärki.

          Kommentaar


            Minu arust on kõik ilusad.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              et selles särgiteemas ei peaks mingeid jubedusi rohkem vaatama, siis on olemas ka esimene autentne pildimaterjal "home" ja "away".

              samas pakub huvi, kas tulevikus mõni kontseptsioon ka teoks saab? näiteks:




              Okse. Reeglina ei ole ma brandipede, aga adi on siin erand. Alateadvuses on selle võibolla just 'pool välja kujundanud. 1985?- 2012 mnjahh. Alguses Carlsberg logona maha ja nüüd siis see... Ideeliselt võiks järgmiseks särgi värvi roosakamaks muuta ja Hello Kitty kuskile ära mahutada. Või Puca (too väike ninjatüdruk). Selle sammuga peaks saavutama selle, et vallutame väikeste tüdrukute südamed, kes hakkavad tulevikus meile fännibaasi sünnitama. Ja teiseks tungime jõuluselt sisse aasia riideturule!

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Okse. Reeglina ei ole ma brandipede, aga adi on siin erand. Alateadvuses on selle võibolla just 'pool välja kujundanud. 1985?- 2012 mnjahh. Alguses Carlsberg logona maha ja nüüd siis see... Ideeliselt võiks järgmiseks särgi värvi roosakamaks muuta ja Hello Kitty kuskile ära mahutada. Või Puca (too väike ninjatüdruk). Selle sammuga peaks saavutama selle, et vallutame väikeste tüdrukute südamed, kes hakkavad tulevikus meile fännibaasi sünnitama. Ja teiseks tungime jõuluselt sisse aasia riideturule!
                Ei maksa fännide omaloomingut liiga tõsiselt ka võtta.

                Minu poolest võivad 'pooli mehed ka Evertoni värvides väljakule joosta kui see aitaks neil liiga võita. Carlsberg & Adidase poolt makstavad summad on suhteliselt võrreldamatud Standard Chartered & Warriori omadega. SC toob nelja aasta jooksul 80M ja Warrior kuue aasta jooksul 300M (Carlsberg maksis aastas 7.2M ja Adidas 12M). Warriori diil Liverpooliga jääb alla vaid Barca omale Nikega.

                Kommentaar


                  Mulle on jalgpalliväline ükskõik. Mängigu või pruunides kampsunites. Aga mängigu hästi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    SC toob nelja aasta jooksul 80M ja Warrior kuue aasta jooksul 300M.
                    Ma saan sellest väga hästi aru, et raha ei haise

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Ei maksa fännide omaloomingut liiga tõsiselt ka võtta.

                      Warrior kuue aasta jooksul 300M vs Adidas 12M
                      tegelt vä? jeesus faking kristus.
                      kas lebronil on õigus warriori särki kanda? peaks nagu olema, muidu poleks siukest diili vast tehtud.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Warrior kuue aasta jooksul 300M
                        150

                        teise 150-ne hankimine on klubi endi kätes, mis on nüüd üpris vabad võrreldes Adidasega, kelle heakskiiduta ei tohtinud isegi poodi avada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          tegelt vä?
                          kontesktistväljarebimiseuniversumimeister
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kontesktistväljarebimiseuniversumimeister
                            aitähh, aga kuidas/mis antud hetkel kontekstist välja rebimine oli?
                            aitüma muidugi selle täpsustuse eest, et 150m pandi kohe käe peale ja ülejäänd 150 on võimalik poolil ise teenida. sellegi poolest vahe ilma iseteenimisvariandita 12.5kordne ja kui kogu paketti vaadata, siis 25KORDNE, mitte protsenti, ega milli ega midagi muud...kordne. ja teie särgitootja ei ole praegu Marat ju.
                            ärge muidugi valesti mõistke. peaaegu sama palju kui mulle tundmatu spordisärgitootja poolt lauale laiatatud rahapataka suurus, valmistab mulle üllatust adihashi haige koonerdamine. blääd, see 12m on mingi kiievi dünamo tase, no fucking wonder, hicks-gillett selliste diilidega klubi kreeni ajasid.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              zip'il on ühed numbrid mingite aastate summa ning teised numbrid on aasta lõikes.

                              300 (ehk 150) jaga 6-ga... ja isegi siis on uus teenistus mässiv.

                              kui nüüd meediat uskuda, siis Adidase inimesed on/olid suhteliselt solvunud, kuna tahtsime suuremaid numbreid vaatamata sellele, et ise palli väravasse ei saa. bull on see, et vaid Real Madrid suudab rohkem (Adidase?) särke müüa.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                khm @ vaid
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X