320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuyti juubelivärav poleks saanud paremal ajal tulla. Ei tea kumba selle värava juures rohkem tänama peaks kas De Gead või Evrat. Ent samas tsiteerides FA raportit: "No hablo con los negros". Ehk siis aitähh noor ja ebakindel hispaania tulevikulootus.

    Meie poole pealt meeldis kuidas 17a noorem Kelly näitas vanameister Giggsile, et äkki võiks pensile mõtlema hakata. Rippus küljes nagu takjas. Hendersonil oli taas see päev kus kõik tuli enamvähem hästi välja. Priima! Kuyt on oma mootori taas tiksuma saanud ja see on hea. Bellamy sissevahetus oli meh. No ei suuda ta 2 mängu järjest teha. Ei ole midagi teha ja pahaks ei saa panna.

    Kommentaar


      Kelly vs Giggs oli klassika. Otse ei vaadanud, lindilt sai ärritavamad osad edasi kerida. Kõige rohkem kartsin seda neetud kordusmängu. Aga aitäh Dirk! Seda kingitust sinult küll ei julgenud enam oodata.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust

        Kommentaar


          Hästi... tuleb välja, et täna olin Pooli osas liigselt pessimistlik.
          Kuigi minu meelest Poolil nüüd mingiks ultimate eufooriaks ka põhjust pole, mänguliselt ma ütleks, et ManU oli grammikese võrra parem kokkuvõttes. Aga selge on see, et loevad ainult väravad. Lõpp oli Poolil kindlasti kohe parem. Tõesti, täna tegi Caroll NORMAALSE mängu, ei ütleks veel, et silmapaistvalt hea, aga vähemalt sellisel tasemel peaks ta igas mängus esinema. Võitis vähemalt peapalle ja liigutas ja võitles. Adami ja Kuyti sissetoomine oli väga õige käik ja Bellamy osas ka ei saa kurta, ega ta seda aega nüüd nii palju ka ei saanud, et temast teab-mida oodata oleks võinud. Tegi ees survet ja valmistas siiski ManU kaitsjatele peavalu. Nüüd siis Manchesteri tiimidele KÕIK karikasarjad läbi...oh no, sorry, EL karika eest on võimalik veel võidelda . Suareze reaktsioon sellele Evra eksimusest tulnud otsustavale väravale oli epic. De Gea tootis korralikult jama täna. Kokkuvõttes (üsnagi) neutraalsele vaatajale huvitav mäng igastahes !

          Kommentaar


            eks näis, kuidas me ot-l hakkama saame. kindel on see, et vastased väga palju paremat mängu näidata ei suuda. mõned mängijad suudavad neil paar sentimeetrit kasvatada, kuid eks ole meitelgi omad virugrvändad olemas.
            peamine eesmärk peaks olema punapea isoleerimine, sest ta on lihtsalt nii paha mängija.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar



              Ilus sini-must-valge armband.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ilus võit, kuid nüüd tuleb liigas ka võitma hakata, muidu ei näe varsti enam selle rongi tagumisi tulesidki, mis peaks Euroopa suurematele väljakutele sõidutama.
                  Pelgan natuke seda Suareze tagasitulekut. Kõik teised ründajad hakkavad vaikselt vormi saama praegu....
                  Lisaks tema mõju meeskonna sisekliimale on kahtlane....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                    Lisaks tema mõju meeskonna sisekliimale on kahtlane....
                    meh? möh? ähh?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                      Kõik teised ründajad hakkavad vaikselt vormi saama praegu....
                      Lisaks tema mõju meeskonna sisekliimale on kahtlane....
                      Selle jutu peale vorbiti kohe artikkel vormis ründajast ja hea sisekliima loojast.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Selle jutu peale vorbiti kohe artikkel vormis ründajast ja hea sisekliima loojast.
                        Karmid naljad ikka.

                        Mingid jutud levisid ka et peale mängu olevat 3 mancude fänni arreteeritud Hillsborough mälestusmärgi peale sülitamise eest. Keeping up appearences.

                        Igaljuhul oli vägaväga tore päev eile ja kaks manci karikatest välja lükata ühe nädala sees on nagu uued jõulud. Üks kena pilt eilsest:
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Mingid jutud levisid ka et peale mängu olevat 3 mancude fänni arreteeritud Hillsborough mälestusmärgi peale sülitamise eest. Keeping up appearences.
                          Ja 59 aastane ´pooli fänn ahvi mängimise eest. 59 aastane.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            ära töina, mine kustuta arsenali teemas mõni postitus ära

                            mida kõike telku näitamata jätab:
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ei näe põhjust enda postituste kustutamiseks. Mis aga puutub sinu seoste loomise võimekusse ja reageerimisse, siis keeping up appearances.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Selle jutu peale vorbiti kohe artikkel vormis ründajast ja hea sisekliima loojast.
                                See ettepanek, Tevez vs Carroll, tegi mind küll tummaks. Midagi ebameeldivamat on mul raske isegi ette kujutada. Olgu see Andy elustiil mis ta on, Tevezist hullem tüüp ta ikka olla ei saa.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X