320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Avalik arvamus pöördus Suareze (ja Liverpooli) vastu ennekõike mitte sellepärast, mida ja kas öeldi, vaid sellepärast, kuidas asjale reageeriti. Kahjuks ei taha/suuda väga paljud sellest endiselt aru saada.
    Kuidas siis oleks pidanud reageerima? Nagu Terry puhul, et lööme ennem risti ja siis vaatame?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Avalik arvamus pöördus Suareze (ja Liverpooli) vastu ennekõike mitte sellepärast, mida ja kas öeldi, vaid sellepärast, kuidas asjale reageeriti. Kahjuks ei taha/suuda väga paljud sellest endiselt aru saada.
      Tjah, ei osanudki Suarezelt midagi muud oodata, rassist nagu ta on.

      Ei tegelikult mina näengi selles asjas põhilise möödapanekuna ikkagi Liverpooli reaktsiooni ja kuivõrd kogu loo aluseks on ikkagi situatsioon, mille täpset käiku me kunagi teada ei saa, siis jätaksin selle teema jätkuvalt antud nimekirjast välja. Kui juba üles lugeda, siis too 2010. aasta MM-i sooritus oli samuti minu meelest tip-top, kuigi mõni teine ilmselt seda heaks ei pane. Lõunamaalasena võib talle andestada isegi näitlemisoskuse, aga nende ülekeemiste vastu oleks küll tšillpilli hädasti vaja.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kuidas siis oleks pidanud reageerima? Nagu Terry puhul, et lööme ennem risti ja siis vaatame?
        Nagu ma olen ennegi öelnud - avaldus stiilis "ma ei öelnud Patrice'ile mitte midagi rassistlikku, aga kui talle jäi selline mulje, siis vabandan, sest minu eesmärk ei olnud teda rassistlikult solvata" oleks kõik klaarinud. Oleks olnud avalikkuse silmis puhas poiss sõltumata sellest, kas ja mida seal tegelikult öeldi. Ja oleks Suareze ning klubi reputatsioon praegu täiesti korras. Selle asemel oli vaja hakata kõvaks ajama, valetama ja siis pärast kõiki teisi süüdistama.

        a üldiselt sellest on nii miljon korda juttu olnud, et las ta jääb. ega hamstripoiss sellest paremaks inimeseks ja/või jalgpalluriks ei muutu.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Nagu ma olen ennegi öelnud - avaldus stiilis "ma ei öelnud Patrice'ile mitte midagi rassistlikku, aga kui talle jäi selline mulje, siis vabandan, sest minu eesmärk ei olnud teda rassistlikult solvata" oleks kõik klaarinud. Oleks olnud avalikkuse silmis puhas poiss sõltumata sellest, kas ja mida seal tegelikult öeldi. Ja oleks Suareze ning klubi reputatsioon praegu täiesti korras.
          ma pakun puusalt ja huupi, et Suarez/klubi oleks võinud isegi kuule lennata ja vabandust paluda, aga FA süüdistus oleks olnud süüdimõistev... ja sa tahad öelda, et meedia poleks oma vägistamist jätkanud? okei, 5% inimestest oleks ehk tiba leebemalt asja võtnud. kokkuvõttes loose-loose.

          ma arvan, et ka sina saad aru, et kogu see teema on a la ghost busters ning ses suhtes pole mõtet möliseda ja kõvatada, et oleks võinud teha nii ja naa... beatrice oleks võinud mees olla ja oma kõvatamisega teenitud mölisemise vastu võtta. kõva, eks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            võin suurema doosi mürki võtta selle peale, et karistus oleks väiksem olnud. seda, mida see inglismaa krants-meedia oleks teinud, ei tea keegi: tuututanud oleks kindlasti ja kõvasti, aga vähemalt oleks pooli poolt ette visatud kont olnud oluliselt lihatum.
            vaadates nii seda suareze värki kui terry saagat, siis ma ei jõua ära imestada, kui alaarenenud saab (inglise) jalgpalli suurklubide juures töötava PR-kamanda võimekus olla.
            nii et järgmine kord, kallid premmiklubid, kui mõni teie mängija juhtub mõnda kaaspallurit rassi, religiooni, poliitiliste vaadete või seksuaalsete eelistuste vms tõttu solvama/ahistama, siis olen valmis - ja usun, et sama käib ka vincu kohta - wayne rooney nädalapalga eest tekkinud situatsiooni maksimaalselt lappima, kui töömaht ei ületa viite pressiteadet. (vastasel juhul tuleb teine nädalapalk ka otsa visata.)

            parimat,
            P.R Murdock
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Reservid vs Norwich väga tugevas koosseisus. Kusagilt on avastatud vv Jones, pikalt vigastatud Jack Robinson tegi lõpuks kammbäki ja ometi saadi ka pall väravasse. Neli korda: Eccleston x2, Shelvey ja Sterling.
              'pool: Brad Jones, Jon Flanagan, Jack Robinson, Sebastian Coates, Andre Wisdom, Conor Coady, Raheem Sterling, Jonjo Shelvey, Nathan Eccleston, Krisztian Adorjan, Fabio Aurelio.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                võin suurema doosi mürki võtta selle peale, et karistus oleks väiksem olnud. seda, mida see inglismaa krants-meedia oleks teinud, ei tea keegi: tuututanud oleks kindlasti ja kõvasti, aga vähemalt oleks pooli poolt ette visatud kont olnud oluliselt lihatum.
                vaadates nii seda suareze värki kui terry saagat, siis ma ei jõua ära imestada, kui alaarenenud saab (inglise) jalgpalli suurklubide juures töötava PR-kamanda võimekus olla.
                nii et järgmine kord, kallid premmiklubid, kui mõni teie mängija juhtub mõnda kaaspallurit rassi, religiooni, poliitiliste vaadete või seksuaalsete eelistuste vms tõttu solvama/ahistama, siis olen valmis - ja usun, et sama käib ka vincu kohta - wayne rooney nädalapalga eest tekkinud situatsiooni maksimaalselt lappima, kui töömaht ei ületa viite pressiteadet. (vastasel juhul tuleb teine nädalapalk ka otsa visata.)

                parimat,
                P.R Murdock
                antud juhul pole karistuse pikkus tegelikult teema, sest süüdimõistva otsusega tehti inimesest rassist (otsuse sisu oli muidugi midagi muud)... klubi vist mõtles, kas nüüd lasta avalikult elulõpuni perse trukkida või vastu hakata. tra seda teab. pr vs jalkaklubid on tegelikult teema, mida võiks sügavuti uurida - millepärast üks klubi käitub nii? kuuldukse, et klubi omanikud ka asjas sügavuti sees, kes on kurjade juurte maalt ning igapäevaselt iluoppidega tegelevad, siis ehk pole kõik päris by the book mingil konkreetsel põhjusel. ma arvan, et märksõnaks võiks olla "butiik."
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  samasugune ohvrimentaliteet paistis välja ka klubi hoiakust - kindel veendumus, et kõik tahavad neid kiusata. selliste asjade vastu on sisuliselt võimatu üldse mingi loogikaga minna.

                  ja veel kord, ka vastuhakkamise operatsiooni annab kindlasti oluliselt targemini teostada, mitte keskenduda teise osapoole mustamisele ja vassimisele.

                  me vist oleme sellest kõigest juba tegelikult rääkinud..?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    antud juhul pole karistuse pikkus tegelikult teema, sest süüdimõistva otsusega tehti inimesest rassist (otsuse sisu oli muidugi midagi muud)...
                    Ja mis sa arvad, millise kuvandi loomisesse klubi tegevus kogu selle jandi ajal panustas? Nagu öeldud, see otsus ei tembelda Suarezt rassistiks ja oma kaarte paremini mängides poleks ka avalikku näidispoomist sellisel kujul ellu viidud.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      me vist oleme sellest kõigest juba tegelikult rääkinud..?
                      Jep. Äkki vahelduseks väike paus?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Ja mis sa arvad, millise kuvandi loomisesse klubi tegevus kogu selle jandi ajal panustas? Nagu öeldud, see otsus ei tembelda Suarezt rassistiks ja oma kaarte paremini mängides poleks ka avalikku näidispoomist sellisel kujul ellu viidud.
                        kusagil on mingi nihe ja seda võiks nagu uurida ja selgitada, sest minuteada pole klubi enda hoiakut muutnud. ajakirjanikud võiksid tööd teha, mitte seebiooperit mängida.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Reservid vs Norwich väga tugevas koosseisus. Kusagilt on avastatud vv Jones, pikalt vigastatud Jack Robinson tegi lõpuks kammbäki ja ometi saadi ka pall väravasse. Neli korda: Eccleston x2, Shelvey ja Sterling.
                          'pool: Brad Jones, Jon Flanagan, Jack Robinson, Sebastian Coates, Andre Wisdom, Conor Coady, Raheem Sterling, Jonjo Shelvey, Nathan Eccleston, Krisztian Adorjan, Fabio Aurelio.
                          "Dalglish was pleased with their attitude towards the contest and feels it will assist in keeping them in good condition as the Reds gear up for a busy month."

                          Ehk lootust väikest rotatsiooni näha.
                          Täna saab ka teada NextGeni poolfinaali vastase, Ajax või Barcelona.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Liverpool manager Kenny Dalglish has urged everyone involved in Saturday's Barclays Premier League game at Old Trafford to play their part in making sure the focus remains firmly on the football and nothing else.

                            Said the Reds boss:"Everyone involved, including the media, the supporters and both teams have a responsibility to ensure this weekend is remembered as a cracking game of football between two very good sides, rather than for anything else. I thought everyone involved in the FA Cup tie at Anfield played their part in making sure that the match was played in the right way, so let's make sure that happens again this weekend.

                            "I'm sure people will want to talk about Luis Suarez, but he accepted his ban, served his suspension and returned against Spurs on Monday. It's time for all of us to draw a line under what happened and move forward. People are already speculating on the pre-match ceremony, but from Luis's point of view we have spoken to him and I know he will shake the hand of Patrice Evra and the other Manchester United players before the game."

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...on-united-game

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Liverpool manager Kenny Dalglish has urged everyone involved in Saturday's Barclays Premier League game at Old Trafford to play their part in making sure the focus remains firmly on the football and nothing else.
                              Meedia annab igatahes juba varakult oma panuse arutledes, kas Evra ikka kätleb Suarezt või mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Meedia annab igatahes juba varakult oma panuse arutledes, kas Evra ikka kätleb Suarezt või mitte.
                                Mina ei kätleks. Aga eks ole omajagu olulisem, mis nende kahe vahel mängu ajal toimub. Tõenäoliselt välditakse igasugust kokkupuudet niikaua kui vähegi võimalik.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X