320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängupilt hea, palli sisse ei saa. Tavaline Anfieldi mäng see hooaeg. Kui palju on võimalik ühel hooajal posti lüüa? Ei imestaks, kui teine poolaeg veel lisa tuleks. Ja no jumal küll, kas mõni liigamäng on üldse see hooaeg penalt suudetud sisse lüüa? Mul igatahes meelde ei tule... Aga noh, tuleb teine poolaeg samamoodi jätkata ja loota, et bellers äkki tuleb sisse ja lööb mõne. Võinoh äkki tuleb veel mõni omavärav ka

    Kommentaar


      Kõik märgid näitavad, et Arsenal lahkub võidukalt Anfieldilt. Realiseerimine on enam kui kohutav..Arsenalil vist kaks lööki ja üks värav..Carra on liiga vana... Adam mõne täpse söödu ka andnud on? Penalteid endiselt lüüa ei oska. Eks näis mis teine poolaeg toob..üldiselt penalti oli muidugi selline, et kaks võimalust, kas oli puude ehk kindel penalti või ei olnud ehk siis kingitus aga vahet pole, ära ei kasutanud. Nurgalöökidest ei ole mingit kasu kuni nendest midagi ohtlikku ei tule. Adami küljevõrku keerutatud nurgalöök oli muidugi klass. Äkki teine poolaeg mingiaeg tuuakse Bellamy ja toob veidi teravust veel juurde või proovitakse hoopis Andyga midagi saavutada. Nii sita Arsenali vastu peaksime minimaalselt kahega juhtima...muidugi poolakas on väravas fantastiline olnud kuid siiski. Kõige hullem ongi see, et Arsenal saab aint paremaks minna..
      FC Flora

      Kommentaar


        Ja juba karikafinaalis lõi Adam imelikke nurgalööke. Downingul tulevad vähe paremini välja mu arust. Adam välja ja Bellamy sisse oleks väga viis.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          8 pennalt vist mööda löödud premieris, masendav, ainult Gerrard mõistab neid lüüa. Kui lisada veel FA Cupil Suareze mööda löödud pennal ja Carlingus Carrolli oma ja ehk midagi veel... Kohutav

          Kommentaar


            Adam ikka täismunn
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Olen juba pikka aega mõelnud, et KD teeb minu arvates vahetused ikka liiga hilja. Tänagi esimene vahetus 88. minut, miks??

              Kommentaar


                Mida see Kenny venitas nende vahetustega. Adam oli terve mäng ühtlaselt sitt. Kuidas siit see kuradima kaotus välja võluti, ei tea. Vittu küll
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Oeh. Ämbris sitt. Mänguliselt palju paremad, ikka kaotame. Tüüpiline. Penaltit sisse ei saa. Lööme posti x2. Keerame kõik head võimalused perse. Esimene vahetus 88. minutil?!?!?!? Adam on useless, täna hollywood ei õnnestunud. Van Persie tõi jälle üksinda 3 punkti Arsenalile koju. Ja Songa sööt oli ka äge. Adam peaks selliseid andma.

                  Enam pole nagu see hooaeg mõtet eriti mänge vaadata. Vahet pole, kas 5s või 10s koht. CLi rong on nüüd vast lõplikult sõitnud. Järgi on jäänud siis veel FA kopsik ära võtta. Ning järgmist hooaega oodata. Kurb.

                  Kommentaar


                    2 söötu 2 lööki 2 väravat rohkem pole vaja. Carra aitas mõlemi arsenali värava puhul muidugi väga palju kaasa. Pensioniamet on sealpool >

                    Kommentaar


                      Ega ma mööda ei pannudki poolajal. Adam oli jube. Kenny oli kohutav. Vahetused liiga hilja. Legend küll aga ahastama panevalt sitt taktik. Samas noh, esimene poolaeg oleks võind ju ära lüüa mõne veel. Ei oska midagi öelda. Top4 on selleks korraks lõplikult läinud. Liigast kah suht pohhui nüüd kuna Euroopa Liigas juba oleme. Ainus mille peale see hooaeg veel mängida on FA Cup. Trennis võiks penalteid harjutada..olukordade lõpetamist. Arsenal mängis täna kordades kehvemini kui näiteks Cardiff pühapäeval. Nad ei väärinud mitte mingisugusest vaatevinklist seda võitu aga nad võtsid selle oskuslikult vastu kuna nii kenasti kandikul selle neile ette serveerisime. Eks näis mis edasi saab. 10 punkti Arsenalist. Kui Evertoni võidame, siis 7 aga see on liiga suur arvestades kuidas me mänginud oleme.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Postid,pendlad ja One Persik.
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          Tsiteerides klassikuid-sellist jama on raske kommenteerida

                          Kommentaar


                            oeh... nii palju pandi pikka palli kasti, arusaamatu kui carroll oli pingil..

                            Kommentaar


                              Järjekordse külasatsi väravvahti teeb mängu ära.

                              nii lamp .................................===========////////////////

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Järjekordse külasatsi väravvahti teeb mängu ära.

                                nii lamp .................................===========////////////////
                                Mäng lasti ikka ise käest ära. Kui nüüd penaltijärgset Kuyti teist üritust vaadata, siis parema suhtluse korral oleks tagant oma mees tulnud ja palli tugevalt võrku lükanud. Lamp on see kuidas oma võimalusi ära ei lööda. Mitu olukorda tehti lihtsalt väravavahile tõrjutavaks.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X