320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Nõuan RvP-le sellise käitumise eest bänni.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Nõuan RvP-le sellise käitumise eest bänni.
      Milles RvP süüdi on, kui Kelly wanker on?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Nõuan Hendersonile Artetale sihilikult õlaga näkku jooksmise eet bänni. RVP ei tee ju midagi paha - konstateerb fakti ainult.

        Kommentaar


          PMSL!


          Kommentaar



            Palun tõestusmaterjal kah - lontrus vaatab täpselt kuhu jookseb. Ei ole siin midagi kogemata.

            Kommentaar


              Täna sai ka mulle selgeks, et Suarez on kõik see mis tema kohta siin on öeldud. Varem ma selles nii kindel polnud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                jep,Suarez on kõva,Henderson saab ka +punktid täna.
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  Pärast lahingut rusikatega vehkimine ftw.

                  Minu eelmine postitus oli ilmselgelt naljaga mõeldud. Segaseks jääb mis see Kelly halba teile tegi, peaksite teda just tänama, et suurepärase võimaluse Arsenali värava all luhtas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Pärast lahingut rusikatega vehkimine ftw.

                    Minu eelmine postitus oli ilmselgelt naljaga mõeldud. Segaseks jääb mis see Kelly halba teile tegi, peaksite teda just tänama, et suurepärase võimaluse Arsenali värava all luhtas.
                    ja mina x2 sama tegelt

                    mul liiga hea tuju, et tõsist tüli norida (ja pole reaalset põhjust ka tegelt)
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        üks asi, mis mind jällegi häiris oli too teema, et kui tuleb äärelt tsenderdus, siis mida prst Suarez kahe keskkaitsja taha ronib? igal korral ei suuda vastased omaväravat lüüa. jooksku siis kasvõi korralikult tagumise posti juurde... nah, ikka keskele - vhakk, sinna on pea võimatu palli saada. alustuseks võiks ikka esimese posti poole suuna võtta.

                        eks nüüd peab fa karikale rohkem keskenduma - naised sai juba koju saadetud, nüüd tuleb ülejäänud kaadriga delikaatselt hakkama saada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ertz Vaata postitust
                          ja megarõve on see et OMA saamatus elatakse (nagu mängu lõpus) välja kohtunike peal ... tra mitte kedagi teist pole süüdistada selle kaotuse puhul, kui iseennast ...
                          Noh ma ei tea. Kuyti sama napp olukord nagu RVP 2 värav vilistati suluks ära. Ei ürita siin midagi siluda ega õigustada, sest kui ise ei löö lüüakse sulle. See hunnik poste ja vit*u keeratud pendlaid on amatöörluse tipp.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Palun tõestusmaterjal kah - lontrus vaatab täpselt kuhu jookseb. Ei ole siin midagi kogemata.
                            Kas Henderson oleks pidanud seisma jääma ja Arteta läbi laskma? Päris nokauti ta vist ei mõelnud lüüa väikest hispaanlast.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Seisma jääma ei pidanud aga hooga otsa hüppama ka mitte. Praegu lihtsalt pani ilma pallita mängijale paugu ära.

                              Kommentaar


                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X