320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Agentide töö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    selleks, et ametlikult olla kellegi agent peab olema litsents, mida mul ei ole. aga litsendsi puudumine ei ole mul veel asju takistanud. seega olen nn. esindaja
    Loodan et esindad veel see aasta mõnegi mehe välismaale.
    aga ehk on midagi liikumas teemal Stepanov ja Vosko???
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #47
      Londak

      Jääger--Stepanov---Piiroja----Klavan

      Purje-----Puri-----Lindpere----Kink


      Oper-----Zenjov

      Väga asjalik koosseis midfielderi poolt. Loodan, et Puri kuidagi arengus seisma ei jää, siis ta kindlasti võiks olla koondise põhimees. Pareiko vastu pole mul midagi aga ei tea.. lihtsalt turvalisem tunne on, kui Londak on väravas. Lihtsalt minu arvamus.
      Ning Zenjovi kohta nii palju, et loodan, et Rüütlil pole temaga mingit kana kitkuda.

      Aga igatahes superhea töö eestimehe poolt Teleši asjus jne!!!

      Kommentaar


        #48
        leidsin täna FIFA kodulehelt juhuslikult agentide nimekirja ning selgub, et FIFA andmetel on Eestis ainult ÜKS agent, kes on omandanud EJL-ist litsentsi.

        Kommentaar


          #49
          ja sellega oleme Keenia, Macau, Seišellide, Vietnami, Iraagi, Kaimani saarte, Salvadori jm kaunite riikide auväärses seltskonnas
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            #50
            aga see on ka ainus agent maailmas, kes raha nimel ei tegutse, see tuleks eraldi seal tabelis välja tuua!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas NoCheating Vaata postitust

              Purje-----Puri-----Lindpere----Kink

              Väga asjalik koosseis midfielderi poolt.
              jah, eriti asjalik on poolkaitse, mis koosneb sisuliselt neljast ääremängijast

              Kommentaar


                #52
                Mis seisud üldse agentidega Eestis on hetkel? Harri Ojamaa ja Golden Star Management , Nesta Sport Grupp koosseisus Stepanov Novikov, ning kes Flora poolelt asjadega tegeleb, legendaarne Tarmo Lehiste?

                Ojamaa, mõlemad Anierid, Morozov ja Meerits pidi ka miskit otsima hetkel.

                Kommentaar

                Working...
                X