320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Kuhu Patricio peaks kaduma kui ründaja sisse tormab? Ole kena...
    Kuna ründaja mängis palli, siis on sisse tormajaks väravavaht...

    Kommentaar


      Pigem vaidleks selle punase kaardi suhtes, kuna kaitsja oli n-ö värava ees tsoonis ja seega päris üks-ühele olukord see ei olnud. Mängu esimesed minutid ka.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Pigem vaidleks selle punase kaardi suhtes, kuna kaitsja oli n-ö värava ees tsoonis ja seega päris üks-ühele olukord see ei olnud. Mängu esimesed minutid ka.
        Mitmendast minutist punast anda võib?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Mitmendast minutist punast anda võib?
          Ära küsi. Ta on ka peast interifänn.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Mitmendast minutist punast anda võib?
            Noh, kui juba selline 50-50 olukord kust kaarti valida, siis ei tasu kohe mängu alguses topeltkaristust määrata ning mägu eeldatavat kulgu ära sellega määratleda.

            Aga eks ta ole maitse asi. Kristo seekord otsustas niimodi. Valesti ei teinud, aga oleks võinud leebem olla. Ja mõlemad otsused oleksid õige olnud.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Pigem vaidleks selle punase kaardi suhtes, kuna kaitsja oli n-ö värava ees tsoonis ja seega päris üks-ühele olukord see ei olnud. Mängu esimesed minutid ka.
              Aga vaheta nüüd mõttes ära väravavaht ja kaitsja. Kui oleks Rui Patricio asemel olnud see kaitsja, kes oleks albaanlase maha võtnud ja joonel oleks olnud väravavaht? Mõiste "viimane kaitsja" käib ju ikkagi reaalsuses selle kaitsemängija kohta, kes on eelviimane mees väravajoone ja ründaja vahel. Kui ründaja läheb väravavahiga üks-ühele ning kaitsja ta seljatagant maha võtab, siis on ikkagi ju punane kaart, mitte kollane. Eemaldamine oli antud olukorras ainuõige otsus, kui suurest plaanist ei tule välja, et albaanlasel terve plejaad kaitsjaid veel ees oli.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ära küsi. Ta on ka peast interifänn.
                Harjunud Juve röövistiiliga, spoiled

                Kommentaar


                  Eilses jalgpalli Eesti karikasarja kohtumises läksid vastamisi Pärnu Linnameeskond ja Tartu Tammeka ning ülitulise kohtumise võitis võõrsil pallinud Tammeka 1:2, kuid jututeemat jätkus kauemaks.


                  Teine kindlasti polnud penalti ja tuli õige kollane.
                  Esimene otsus nii ja naa. Mina ei antakse, pall liigub käsile. Aga mäletan kunagi eelmisel aastal Tammeka sai penalti vastu Tekko käsi tõttu aga tema käsi oli isegi rohkem alla kui selline ja seal ka pall liikus käsile.

                  Kommentaar


                    Polnud seal mingeid kohtunike prohmakaid, selliseid pisikaheldavaid otsuseid, mida leiab igas mängus, igas riigis ja igal tasandil. Halenaljakas, kuidas peale igat mängu püütakse mingeid kohtunike vigu leida.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Polnud seal mingeid kohtunike prohmakaid, selliseid pisikaheldavaid otsuseid, mida leiab igas mängus, igas riigis ja igal tasandil. Halenaljakas, kuidas peale igat mängu püütakse mingeid kohtunike vigu leida.
                      Kohtunik on mängu osa, siis tuleb ka selline analüüsida.
                      Igas (jalgpalli)riigis tehakse niimoodi. Mis mure sul on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Kohtunik on mängu osa, siis tuleb ka selline analüüsida.
                        Igas (jalgpalli)riigis tehakse niimoodi. Mis mure sul on?
                        Mul muret pole, aga mind häirib kui peale SELLISEID otsuseid on pealkirjad, et "kas Pärnu langes kohtunike prohmaka tõttu". See pole just analüüs.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Mul muret pole, aga mind häirib kui peale SELLISEID otsuseid on pealkirjad, et "kas Pärnu langes kohtunike prohmaka tõttu". See pole just analüüs.
                          See on lihtsalt küsimus, küsimus ei peaks häirima. Mulle näiteks, häirivad rohkem mõned vastused siin kui mingi kohtuniku otsus on arutlenud (mitte sinu nüüd). Iga inimene/jalgpalli huviline saab oma vastust anna sellise küsimusele.
                          Aga saan kuigi sinu punkt aru. Facebooki lehekuljes ma alati küsisin: kas sa arvad et see oli õige otsus? Neutraalselt, ja võibolla alla kommenteresin et minu/meie jaoks mitte. Aga kohtuniku arutlemine on norm.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            See on lihtsalt küsimus, küsimus ei peaks häirima. Mulle näiteks, häirivad rohkem mõned vastused siin kui mingi kohtuniku otsus on arutlenud (mitte sinu nüüd). Iga inimene/jalgpalli huviline saab oma vastust anna sellise küsimusele.
                            Aga saan kuigi sinu punkt aru. Facebooki lehekuljes ma alati küsisin: kas sa arvad et see oli õige otsus? Neutraalselt, ja võibolla alla kommenteresin et minu/meie jaoks mitte. Aga kohtuniku arutlemine on norm.
                            Asi pole selles, et kohtunike otsuseid kritiseerida-kiita või küsimusi esitada ei tohiks. Muidugi tohib ja teinekord peabki, aga see pealkiri on lihtsalt intriigi tekitamine tühjast kohast ja klikkide kogumine. Kes sinna ikka klikiks kui oleks pealkiri "kohtuniku tegevuse analüüs karikamängus"...
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Asi pole selles, et kohtunike otsuseid kritiseerida-kiita või küsimusi esitada ei tohiks. Muidugi tohib ja teinekord peabki, aga see pealkiri on lihtsalt intriigi tekitamine tühjast kohast ja klikkide kogumine. Kes sinna ikka klikiks kui oleks pealkiri "kohtuniku tegevuse analüüs karikamängus"...
                              Kas me tahame intriig jalgpallis või mitte?
                              Minu jaoks pressis on sama teile tribüünidel: te tahate möllu teha. Las ka ajakirja möllu tegema.
                              Jah, klikk on nagu pilet stadioonisse ostetud. Las olla, kõik aitab jalgpalli kasvama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                                Kas me tahame intriig jalgpallis või mitte?
                                Minu jaoks pressis on sama teile tribüünidel: te tahate möllu teha. Las ka ajakirja möllu tegema.
                                Jah, klikk on nagu pilet stadioonisse ostetud. Las olla, kõik aitab jalgpalli kasvama.
                                Ma pole kindel, et sellised pealkirjad kuidagi Eesti jalgpalli edasi viivad, aga las ta siis olla. Kes olen mina, et öelda, mida peaks keegi kirjutama või milliseid pealkirju panema. Aga mul on oma isiklik õigus siiski neid pealkirju kritiseerida.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X