320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Ma pole kindel, et sellised pealkirjad kuidagi Eesti jalgpalli edasi viivad, aga las ta siis olla. Kes olen mina, et öelda, mida peaks keegi kirjutama või milliseid pealkirju panema. Aga mul on oma isiklik õigus siiski neid pealkirju kritiseerida.
    Muidugi. Ma pole õelnud 'ole vait!', mul on erinev arvamus ja siis arutleme

    Kommentaar


      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      mul on erinev arvamus ja siis arutleme
      Loomulikult ja kõik on okei.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Kes Estonias hooajalõpetamisel ei käinud või veebist ülekannet ei vaadanud, soovitan vaadata täna Pealtnägijat.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kes Estonias hooajalõpetamisel ei käinud või veebist ülekannet ei vaadanud, soovitan vaadata täna Pealtnägijat.
          +1. Üks viimase aja vingemaid vaatamisi.

          Kommentaar


            olgu siis väike promo siin ka

            Kommentaar


              Kas ma olen ainuke, kellele tundub, et kui Pealtnägija käib tööd tegemas kuskil kohtunikega, siis on intriig mängus nagu tellitud? Muidu tundub põnev, tahaks kuulda kes mida platsil seletab.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Steiv, kas mingi variant oleks seda ülivana TVMK aegset lugu ka näha? Kas nii vanad Pealtnägija osad on veel kuskil kättesaadavad lihtinimese jaoks?

                Kommentaar




                  alates 29.45

                  Kommentaar


                    Väga kõrge viis. Tänud!

                    Kommentaar


                      Joone peal ei tohi ka Flora olla

                      Kommentaar


                        Frischeri kehakeel ja olek tundus mulle küll selline ebalev. Närv oli sees ja polnud oma otsuses justkui 100% kindel.

                        Kommentaar


                          Väga hea lugu iseenesest. Kas intervjuu Tohveriga oli tõesti tehtud vahetult peale kohtumise lõppu või oli mehel aega oma teksti mõned päevad sättida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Väga hea lugu iseenesest. Kas intervjuu Tohveriga oli tõesti tehtud vahetult peale kohtumise lõppu või oli mehel aega oma teksti mõned päevad sättida?
                            Tõenäliselt teine variant.

                            Kommentaar


                              Arvan ka millegipärast ,et kogu keiss oli pigem nagu lavastus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                Arvan ka millegipärast ,et kogu keiss oli pigem nagu lavastus.
                                Mine arstile! Palun!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X