320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Kuna ise tegin intervjuu, siis võin kinnitada, et oli kohe pärast mängu. Sisuliselt siis kui kohtunikud olid dušši all ära käinud ja riided selga tõmmanud. Mu teada ei olnud ta ka videot näinud. Ja lavastatud ei olnud siin küll midagi.
    Tohver on suur FK Molde fänn.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Üldiselt väga hea töö, nii kohtunikelt, kui ka ETV-lt. Kui keegi tahab, et teda edaspidi tõsiselt võetakse, peaks leppima sellega, et tookord kõik oli korrektne kohtunike poolt.

      Kui mul alguses oli tunne, et äkki sai Pareiko liiga pika karistuse, siis mängujärgne näitas, et kõik oli korrktselt määratud.
      Nojah, need sõnad platsil ja pärast mängu määras see pika karistuse, pole midagi siin parata.
      Samal ajal olen alati arvamuses et ta Frolli ei löönud, lihtsalt lükkas ära pärast florakas proovis teda segama.
      Aga selge ka see, Frischeri oma pask. Tohver usaldas (ja veel usaldab).

      Kommentaar


        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
        Nojah, need sõnad platsil ja pärast mängu määras see pika karistuse, pole midagi siin parata.
        Samal ajal olen alati arvamuses et ta Frolli ei löönud, lihtsalt lükkas ära pärast florakas proovis teda segama.
        Aga selge ka see, Frischeri oma pask. Tohver usaldas (ja veel usaldab).
        See lükkamine ja veel kord käega ähmamine tähendaks iga kohtunikuga punast kaarti. Vahel on mängul vähem kohtunikke, siis võib see muidugi ka märkamata jääda.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          See lükkamine ja veel kord käega ähmamine tähendaks iga kohtunikuga punast kaarti. Vahel on mängul vähem kohtunikke, siis võib see muidugi ka märkamata jääda.
          Omaühel on oma arvamus, aga oma väikese kogemusega väravavahina saan kinnitada et nurga- ja vabalöögid, kui meeskonnakaaslane sinu appi ei tule, vastane teeb kõik mis võimalik sind segada/härritada/eksida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Omaühel on oma arvamus, aga oma väikese kogemusega väravavahina saan kinnitada et nurga- ja vabalöögid, kui meeskonnakaaslane sinu appi ei tule, vastane teeb kõik mis võimalik sind segada/härritada/eksida.
            Kõik on õige, kusjuures Frolov ütles ka, et tema ülesanne oligi Pareikot segada, aga ta suutis seda nii teha, et pildile midagi ei jäänud ja natukene arusaamatuks jäigi, miks ta üldsegi kollase sai.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Üldiselt väga hea töö, nii kohtunikelt, kui ka ETV-lt.
              Täielikult nõus.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Üldiselt väga hea töö, nii kohtunikelt, kui ka ETV-lt. Kui keegi tahab, et teda edaspidi tõsiselt võetakse, peaks leppima sellega, et tookord kõik oli korrektne kohtunike poolt.

                Kui mul alguses oli tunne, et äkki sai Pareiko liiga pika karistuse, siis mängujärgne näitas, et kõik oli korrktselt määratud.
                Eriti hea töö oli seda esitleda EJL hooaja lõpetamisel. Lihtsalt imeline, et üle poole Levadia võistkonnast selle peale lavale ei tulnud ...
                299195

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kõik on õige, kusjuures Frolov ütles ka, et tema ülesanne oligi Pareikot segada, aga ta suutis seda nii teha, et pildile midagi ei jäänud ja natukene arusaamatuks jäigi, miks ta üldsegi kollase sai.
                  Sest ta kasutas oma kätt tema vastu. Väravavaht puuduta ei tohi, eriliselt löögideolukordades.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Eriti hea töö oli seda esitleda EJL hooaja lõpetamisel. Lihtsalt imeline, et üle poole Levadia võistkonnast selle peale lavale ei tulnud ...
                    Kui seda EJL lasi teha, sest minu arvates väljatoodud materjal polnud nii kritiiline või terav nagu tavaline PN'i produkt.
                    Oleme ausad, see oli natukene nagu hagiograafia, ma see PN'i tavaline kaubamärk palju ei näinud.
                    Intervjuu pole nende poolt tehtud vaid mehelt kes töötab embedded EJL'ga igal nädalavahetusel.
                    Tegelt, vedas nendele et natukene intriig see Pareiko asi tõi, sest vastupidi oleks olnud igav minu jaoks (tavalise mitte-jalkafännile võibolla mitte).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      Eriti hea töö oli seda esitleda EJL hooaja lõpetamisel. Lihtsalt imeline, et üle poole Levadia võistkonnast selle peale lavale ei tulnud ...
                      Samas nägi kogu jalgpallipere, et süüdistused kohtunike aadressil olid alusetud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Lihtsalt imeline, et üle poole Levadia võistkonnast selle peale lavale ei tulnud ...
                        Võiksid natukene täpsustada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Samas nägi kogu jalgpallipere, et süüdistused kohtunike aadressil olid alusetud.
                          Urmar, kogu lugupidamise juures, see kõik oli ju Uno T. seminari materjal. Kas tõesti ei leidunud jalgpallipere hooaega lõpetava piduliku peo tarbeks positiivsemat materjali , no ei usu ...
                          299195

                          Kommentaar


                            Algselt postitas INCE Vaata postitust
                            Urmar, kogu lugupidamise juures, see kõik oli ju Uno T. seminari materjal. Kas tõesti ei leidunud jalgpallipere hooaega lõpetava piduliku peo tarbeks positiivsemat materjali , no ei usu ...
                            Indrek, sõltub mis nurga alt vaadata.
                            Nii palju kui mina olen inimestega rääkinud, kes on seda klippi näinud, on kõikide arvamus olnud stiilis- a la väga lahe klipp ja ma ei teadnudki seda või seda või seda.
                            Pigem on siiski tegu informatiivse ja positiivse klipiga kohtunike toimetamistest enne mängu, mängu ajal ja peale mängu. Filmima mindi siiski kohtunikke, mitte mänijaid
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Minu meelest 5+ video.

                              Kommentaar


                                Kui nüüd veel viimast korda Pealtnägijas nähtud klipi juurde tagasi tulla mis üldjoontes oli siiski hea ülevaade kohtunike tööst, siis üsna kummalisena mõjus vähemalt minule kohe mängu eel aset leidnud Tohveri sõnavõtt, kus mees Florale tiitli puhul õnne soovis. WTF? See mõjus kogu selle skandaali juures kuidagi eriti kallutatuna. "Tubli töö mehed, me suutsime sel hooajal Flora kenasti tiitlile vilistada" ??
                                Taolise katke oleksin mina operaatorina pigem erapooletuse huvides loost välja jätnud. Jah, ma paistan paljudele hetkel kindlasti paranoilisena, kuid taoline seik ei aidanud selle konkreetse loo puhul küll kohtunikesse edaspidi rohkem usaldusväärsust tekitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X